Filters

10

Fantastisch

Geweldig goed en professioneel Tot in de puntjes goed uitgelegd Fantastische begeleiding Top kwaliteit!!!!

  • Aanbevelen? Ja
5

Een m.i. simpele aanvraag tot hypotheekoverbrugging werd nodeloos ingewikkeld gemaakt

Wij hebben/hadden een bestaande (lage) hypotheek bij ABN en wilde gemakshalve bij ABN blijven en simpel overbruggingskrediet regelen. Na een aanvankelijk snel eerste contact vertraagde aanvraag enorm doordat hypotheekadviseur wisselende adviezen gaf en ons niet mee kon nemen tot de kerm van de aanvraag. Uiteindelijk moest er op laatst alsnog een extra fysieke taxatie plaatsvinden (met extra kosten voor ons) die een week later toch weer niet nodig bleek te zijn.

  • Aanbevelen? Nee
8

Vriendelijk en goed geholpen met 1 minpuntje

Het regelen van de hypotheek was niet heel moeilijk ondanks korte periode als zzp-er. Informatieverstrekking was goed, doorlooptijd, uploaden helder en eenvoudig. Prettige begeleiding. Wel 1 verassing die wat uit de lucht kwam maar ook relatief snel weer was opgelost.

  • Aanbevelen? Ja
5

goed, maar onnodig duur gemaakt.

had het makkelijk zonder advies kunnen afsluiten. maar vanwege de regels moest dit met advies. dus extra kostenpost van €1550,- waar ik niets aan heb.

  • Aanbevelen? Nee
7

Uiteindelijk een goede dienstverlening maar niet zonder: zenuwslopend momenten.

Ben heel tevreden met het eindresultaat. Vind het heel vreemd om zoiets af te handelen zonder persoonlijk contact maar ik overleef het in de wereld van “online bankieren”. Onzinnige vragen op laatste stap door onkunde. Gelukkig had ik een kundig efficient taxateur die de juiste bewoording in een e-mail kon schrijven. De hypotheekadviseur was er ook door veraast.

  • Aanbevelen? Ja
10

Wij zijn rondom tevreden

Alles liep gesmeerd

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend

Terzake kundige begeleiding in een ontspannen sfeer, waarbij wij moeiteloos door het hele traject zijn begeleid.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima procesbegeleiding

We konden steeds terecht bij onze hypotheekadviseur. Zeer betrokken, duidelijke info, staat dicht bij de klant

  • Aanbevelen? Ja
10

Top

Dankzij de goede diensten van Robert Hoogerwerf, onze contact persoon, hebben wij een royaal overbruggingslening gekregen ivm onze verhuizing. De ABN/AMRO, onze huisbankier sedert lang, heeft ons in staat gesteld de financiering van de overgang mogelijk te maken. Robert Hoogerwerf, met wie ik een buitengewoon prettig contact had, toonde zich een zeer vakkundige man met grote ervaring en staat van dienst binnen de bank,. Hij bleek daarnaast ook zeer klantvriendelijk te zijn. Langs de e weg wil ik hem en met hem de bank dank zeggen. Gerrit de Boer

  • Aanbevelen? Ja
10

Perfecte begeleiding bij lastige materie

De hypotheekadviseur heeft ons perfect (vriendelijk, deskundig, zeer duidelijk, voortvarend) begeleid bij het af-/oversluiten van hypotheek en overbruggingshypotheek. Echt een voorbeeld adviesgesprek, snelle digitale actie over en weer. Helemaal niets op aan te merken. Complimenten.

  • Aanbevelen? Ja
10

Deskundig, sterke communicatie, snel

Wij hebben een super ervaring met Michel. Een complexe situatie met een onderneming, twee hypotheekverledens, twee huizen: Michel gaf ons deskundig advies en dacht (ook pro-actief) mee. Heldere en uitgebreide uitleg zowel tijdens gesprekken als in de mail. Totale doorlooptijd sinds eerste contact tot aan hypotheekofferte was zo'n twee weken, waarbij Michel zich inzette om het allemaal snel en nauwgezet geregeld te krijgen. Perfect traject en advies, zouden het zo weer doen bij een volgend huis!

  • Aanbevelen? Ja
3

Blij met hypotheek, niet blij met het proces

De aanloop naar onze uiteindelijke hypotheek waar we tevreden over zijn was er één met teveel hobbels. En die werden voornamelijk veroorzaakt door de ontzettend slechte systemen van ABN: - online berekenen van onze hypotheek (en bijbehorende maandelijkse lasten) klopte van geen kant met het uiteindelijke bedrag (namelijk twee keer zo hoog, dat is niet meer een kleine afwijking). - aangegeven zelfstandig een hypotheek af te willen sluiten. Vervolgens kregen we adviesgesprek waar behoorlijk veel aandacht voor onze situatie was. Fijn. En wat we wilde lenen kon ook. Top. Moest wel een tweede gesprek voor de offerte komen. Geen probleem. Ondertussen gaf het systeem aan dat we een zelftest moesten maken (omdat we zelfstandig een hypotheek aan het aanvragen waren). Netjes gedaan en geslaagd. In het tweede gesprek bleek dat we in het spoor van een begeleide hypotheek aanvraag zaten. En daar moet flink voor betaald worden. We werden er mee geconfronteerd op een moment dat we geen tijd meer hadden (althans zo schetste de adviseur ons) om alsnog het zelfstandige proces in te gaan. Dan zou de hypotheek te laat rond zijn. Geen compensatie of wat dan ook, anders dan een adviseur die het ook allemaal heel vervelend vond. Vervolgens konden we het bedrag toch niet volledig lenen. En de dag erop toch wel. - documenten uploaden en voornaam partner aanvullen (we hebben samen al 20 jaar een hypotheek bij ABN en schijnbaar was dat nu ineens een probleem) ging dramatisch. - regels werden tijdens het proces veranderd waardoor de afschrijving niet meer van de gezamenlijke rekening kon (zoals het dus al 20 jaar gaat). De adviseur vond het ook allemaal heel vervelend. - goedkeuring van de hypotheek door tweede beoordelaar vertraagde door wederom een systeemstoring. Vond de adviseur ook heel vervelend. - als klap op de vuurpijl ontving ik drie weken na het afsluiten van onze nieuwe hypotheek een mailing of we overwegen een nieuwe woning te kopen? En drie weken later nog eens…

  • Aanbevelen? Nee
10

Vriendelijk, snel en meedenkend

Onze verwachtingen werden overtroffen. Qua snelheid, vriendelijkheid en deskundigheid.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed

De hypotheek adviseur heel fijne man Heel behulpzaam

  • Aanbevelen? Ja
2

Het is mens onterend en belachelijk dat iemand die al 35 jaar bij jullie bank zit zo behandeld wordt

Het ligt niet aan degene die me geholpen heeft. Die heeft alles netjes gedaan. Maar de manier waarop jullie omgaan met oude klanten is beneden alle peil. Er wordt niet gekeken naar gegevens die jullie al hebben en degene die mijn zakelijk helpt was niet thuis. Schande

  • Aanbevelen? Nee
10

Uitmuntend

Proficiat voor hypotheekadviseur Orbo Verschuur. Hij is duidelijk, overzichtelijk, denk mee, bereikbaar voor vragen en een zeer attent persoon. Mijn complimenten voor hem. Hypotheek aanvraag verliep zeer soepel, moest wel veel documenten aanleveren. Doordat alles digitaal kon, was ik zeer snel klaar. Zowel met de koop als verkoop van mijn woning,

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitermate kundig en plezierig geholpen door ABN

Ik ben gedurende het proces geholpen door Michael Snippert, een uitermate vriendelijke en professionele hypotheekadviseur. Kwam netjes alle afspraken na en niet zelden werd ik proactief op zaken gewezen door Michael. Uitermate kundig en plezierig. Absoluut een 10!

  • Aanbevelen? Ja
10

Top!

Prima service, snel antwoord op vragen en snel ‘geregeld’.

  • Aanbevelen? Ja
9

Persoonlijke aandacht en geduld

De ervaring met Carla was heel fijn. Ze had veel geduld, vond het niet erg om onderwerpen twee keer uit te leggen en bleef goed concreet en vriendelijk. Echt een hele fijne ervaring met haar gehad en ben ontzettend blij dat alles is gelukt. Kreeg echt het gevoel dat ze een extra stap zette om me te helpen en dat was heel fijn.

  • Aanbevelen? Ja
8

Geweldig en duidelijk

Goede en vriendelijke adviseur

  • Aanbevelen? Ja
10

Vertrouwd en overzichtelijk

Carla heeft ons echt fantastisch geholpen. Een toch heel spannend proces maakte zij overzichtelijk en gaf ons tegelijkertijd ook een heel vertrouwd gevoel. Dankjewel, wij zijn heel erg blij met onze hypotheek.

  • Aanbevelen? Ja
10

Hele goede begeleiding

Ik ben heel goed geholpen.Snel,doortastend en goede uitleg. Geduldig te woord gestaan. Top.

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel, makkelijk en zonder gedoe als ZZP'er

Omdat ik ZZP'er ben, was het een beetje moeilijker een goede hypotheekofferte te krijgen met andere banken. Elke bank heeft een verschillende manier waarop de toetsinkomen wordt berekend. Bij ABN kreeg ik het hoogste toetsinkomen en dus een beter offerte.

  • Aanbevelen? Ja
10

Een moeilijk traject, uitstekend tot goed einde gebracht

De aanvraag betreft een overbruggingshypotheek in verband met een nieuwbouw project, waarbij de huidige woning met hypotheek nog 1 1/2 jaar niet verkocht kan worden. Complicaties werden prima behandeld en opgelost door de adviseur

  • Aanbevelen? Ja
1

Er is niet geluisterd

Sorry, alleraardigst persoon, vriendelijk etc. Maar ik heb diverse keren laten weten geen extra geld nodig te hebben, geen overbruggingslening, alleen het verhangen van de hypotheek naar de nieuwe woning. Nu kreeg ik een 2e hypotheek erbij en geld gestort. Dit heb ik nu uit uiten beweging maar gebruikt voor de aflossing van de oude hypotheek. Onnodig en ongewild kasrondje dus.

  • Aanbevelen? Nee

Bedrijfsgegevens

Gustav Mahlerlaan 10

1082 PP Amsterdam

Over ABN AMRO Hypotheken

Een hypotheek bij ABN AMRO geeft u de zekerheid van zorgeloos en financieel gezond wonen. Nu en in de toekomst. Met flexibele hypotheekvormen, uitstekende voorwaarden en een goede service. Zo krijgt u altijd de hypotheek die bij u past.

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.