Tot mijn tevredenheid
Inmiddels, na gesprekken met Mulder-Mazda Rotterdam West, ben ik tevredengesteld. Daarom pas ik deze review ook aan. We hebben een goede oplossing gevonden voor wat ik hieronder in eerste instantie verwoordde (staat tussen haakjes) . Ik ben nu tevreden en, net als ik al meteen heb aangegeven, kan ik Mulder-Mazda Rotterdam West aan iedereen aanbevelen
(Over de verkoper Jules geen verkeerd woord; aardige knul en heeft me goed geholpen. Alleen is het afleveren niet verlopen zoals ik gedacht had.)
(Jules had me beloofd dat er twee nieuwe voorbanden zouden worden gemonteerd, identiek aan de voorbanden. Bij aflevering bleek dat er andere banden waren gemonteerd. Vervolgens wordt mij aangeboden dat ik dan maar een keer terug moet komen (Nijmegen-Vlaardingen v.v.) voor de nieuwe banden zoals beloofd. Na mijn vraag wat er dan met de 'bijna nieuwe maar toch gebruikte banden zou gebeuren', was het antwoord dat die dan weggegooid zouden worden. Ik vond dat milieuvervuilend en het zou me weer minimaal een halve dag kosten, dus ik wilde een deal maken; kleine korting tegen het laten zitten van de nieuwe maar verkeerde banden. Bleek al snel dat daar niet over te praten viel. Erg jammer. Ik rijd nu met banden waar ik niet om gevraagd heb én een ontevreden gevoel.
Tweede punt was het afleverpakket van 995 euro. Daarin staat 12 maanden garantie (daar deed ik het m.n. voor) en nog een paar andere zaken, maar ook dat de auto een gedegen poetsbeurt zou krijgen. Ik heb nog gemeld dat ikzelf een amateur poetser ben en over een vorige auto niet tevreden was, dus men was gewaarschuwd.
Kom ik de auto ophalen, is ie misschien gewassen voor aflevering, maar zeker niet gepoetst. Zet het dan niet in je 'pakket van 995 euro'.
Al met al niet een erg tevreden gevoel.)
(Ik kan Mulder Mazda wel aanbevelen, maar zet afspraken zwart op wit, want dat is toch wel nodig, helaas.)