Ik krijg een mail dat mijn pakketje is bezorgd? Terwijl ik hem niet heb ontvangen net al mijn buren.
Weet niet wat ik als ervaring moet vertellen! Mijn pakketje werd bezorg en vind het prima dat het per fiets gaat maaaaaar met dit weer kun je fijn fietsen.
Hele aardige bezorger, prima op tijd.
Geen fiets maar een auto .......
Goed op tijd
Via de app werd aangegeven dat het pakket tussen 18.00 en 22.00 uur zou worden afgeleverd. Daar hielden we rekening mee. Het werd voor vieren bezorgd toen we niet thuis waren.
nette bezorging, koerier heeft gelijk genoteerd dat wij een pakketten box hebben
zie zin hierboven
Hoi Niels, Wat vervelend dat er onduidelijkheden zijn over de bezorging van jouw pakket. Wij hopen dat jij je pakket inmiddels hebt ontvangen. Anders wil ik je vragen contact op te nemen met de klantenservice, dan gaan we het zo snel mogelijk voor je uitzoeken. Wij zijn iedere werkdag bereikbaar van 09.00 tot 22.00 uur via: Telefoonnummer: 085 -273 32 73 (alleen WhatsApp) 06-14 43 51 93 Mail: [email protected]
Pakketje is nooit bezorgd, erg jammer
Hoi Hannie, Wat vervelend dat er verwarring is ontstaan over het bezorgen van je pakket. Zou je contact op willen nemen met de klantenservice? Onze medewerkers zijn iedere dag van 09.00 uur tot 22.00 uur bereikbaar om je vragen te beantwoorden. Dit kan via: Telefoonnummer: 085 -273 32 73 (alleen WhatsApp) 06-14 43 51 93 Mail: [email protected]
Prima uitstekent
Fijn dat er een kaartje in de bus zat toen ik er niet was geweest de 1e x. Jammer dat er geen keuze was voor een overdag tijdstip.
Goed en betrouwbaar!
Netjes keurig boven afgeleverd
Het was de eerste keer dat de fietskoerier een pakketje kwam afleveren.
Fijn dat jullie er zijn en zo pakjes bezorgen. De bezorgbusjes zijn me soms een doorn in het oog en dan zijn jullie het zonnetje op een regenachtige dag
Fijn dat dat kan, je pakketje per fietskoerier bezorgd krijgen. Het was een snelle service. Voor herhaling vatbaar!
Bedrijf die mij levert, bepaalt dat het via fiets koeriers gaat vanwege duurzaamheid. Mooi dus. Vervolgens wordt er net zo snel geleverd als met busjes. Dit is beter voor het milieu
Dag later bezorgd en volgende dag bezorgt niet zoals wij afgesproken hebben maar pakketje om 22:00 is naar de zeer oude buurvrouw bezorgde .ik ben zeer niet te vreeden met de fiets bezorger
Hoi Kasia, Dat is niet de bedoeling, mijn excuses voor deze situatie. We vinden het fijn dat je de tijd hebt genomen om deze review te plaatsen, hier kunnen we weer van leren. We gaan dit meteen bespreken met de koeriers. Fijne dag!
Bestelling bij de buren achtergelaten terwijl we gewoon aanwezig waren. Late leverening met een tijdsslot van 5 uur (17:00 - 22:00)? 2/5 aleen omdat het om een groene alternatief gaat, anders zou het 0/5!
Hoi Miro, Ik kan me goed voorstellen dat dit heel vervelend is. We zullen deze review meteen doorsturen naar onze bezorgpartner in Wassenaar. Mijn excuses voor deze situatie. Fijne middag toegewenst!
Niet aangebeld door bezorger, en pakket stak nog uit de brievenbus in de portiek, jammer want zo kunnen andere mensen mijn pakket eruit halen.
Hoi Isabelle, Zo opgeteld kan ik me goed voorstellen dat je ontevreden bent over de bezorging van jouw pakketje. Bij deze dan ook onze excuses voor deze situatie. Ik zal deze review doorsturen naar de bezorgers in Utrecht. Fijne middag toegewenst!
Ik had mijn afleveradres op ons adres van onze winkel gezet, aangezien ik daar de meeste tijd ben. Alleen toen ik het mailtje kreeg dat het bezorgd werd tussen 17 uur en 21 uur, en wij open zijn tot 18 uur, had ik de koerier laten weten dat hij het pakketje maar links onder het afdak kon zetten. Dan zou ik het die avond daar wel ophalen. Maar het mooie is dat hij savonds gewoon bij ons huisadres stond, omdat hij wist dat ik daar woon. Hoe goed?! Deze bezorger is echt een topper.
Netjes en op tijd bezorgd, vriendelijke bezorgster.
Ik doe de deur open voor m'n pakketje en kijk in het vriendelijke en stralende gezicht van de bezorger. Een cadeautje met een pakketje!
Mooie verjaardagskalender kalender. We zijn er erg blij mee. En wat een ontzettend léuke kalender, zo gezellig. Dankjewel voor de goede verpakking en de bezorging met fietskoerier. Fantastisch.
Ik had in de opmerkingen aangegeven dat er mobiel gebeld moest worden omdat ons kindje sliep. Hier is geen rekening meegehouden waardoor de baby weer wakker werd.
Hoi Michelle, Dat is niet fijn en uiteraard niet de bedoeling dat de baby hier wakker van wordt, onze excuses. Ik heb er een notitie van gemaakt en zal dit doorsturen naar de fietskoeriers in Amsterdam. Fijne dag toegewenst!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.