Heel geschikt voor groepen.
Alleen de incheck was wat moeilijk de andere keren kon je gewoon tot tegen bareel rijden dan ging de bareel open op nummerplaat herkenning ,nu moest je uitstappen en code ingeven voor de rest een goede service.
Langs deze weg wil ik graag laten weten dat wij een geweldig weekend hebben gehad. Ondanks het ongelukje in de camper wat mijn vrouw had. Wij moesten daardoor even naar het ziekenhuis in Oosterhout. Wij willen Fred(assistent manager) erg bedanken voor zijn voortreffelijke service en hulp. Geweldig weer en super plek om camperen en watersport te combineren. Mvg Marcel Karin
We hebben 2 nachten verbleven en hebben de omgeving bezocht, zowel met de fietsen als met een fluisterbootje in het Biesbosch. Een aanrader.
Zeer mooie en verzorgde camperplaats in het midden van de haven. Verzorgd en proper sanitair enkel de code om het sanitair gebouw te betreden werkte soms niet, even naar de havenmeester en werd dadelijk in orde gebracht, was blijkbar te wijten aan het soms wegvallen van internet. Wifi viel zeer dikwijls weg maar als je weg bent is dat minder belangrijk vinden we.
Het online inchecken is eenvoudig en de aankomst is heerlijk. Op kenteken gaat de slagboom open. Mooie ruime plekken waar je wordt verzocht om achteruit in te parkeren zodat iedereen privacy heeft. De dames op het havenkantoor zijn enorm vriendelijk en behulpzaam! Er hing wel, op de dag van aankomst, een vreemde lucht in het sanitairgebouw, dit was echter de volgende dag weer weg.
Alles heel netjes onderhouden, kan wel druk zijn in de jachthaven
First class always easy and efficient .Easy online check in.
Goede en nette service
Wij hadden een ligplaats en een camperplaats. Heb de indruk dat je dan deels dubbel betaald. Gebruik sanitair zit tenslotte in beide reserveringen. Tel daarbij op €20 voor boot water in/uit en €12 voor parkeren van trailer op een grasveld dat wordt het toch nog best een aardig bedrag. Het water in de haven komt op mij best vies over. Had de indruk dat het sanitair op de haven wordt geloosd.
Een hele mooie plak om te verblijven voor een paar dagen op de camperplaats . Fijne plaatsen direct aan de haven. Schoon sanitair. Geweldige dagen gehad zeker voor herhaling vatbaar.
Leider nur 1Nacht
Alles was goed; goede info per mail mbt je reservering. Goede sanitaire voorziening, locatie op jachthaven top. Veel keuze restaurant op loop afstand, omgeving is zo ie zo mooi Puntje van aandacht is de steeds wegvallende wifi. Maar met zoveel afleiding hebben we het niet als storend ervaren. Onze eerste ervaring hier, maar komen zeker terug en terug en....
De balie medewerker kon geen printje maken waardoor we de gegevens elders moesten ook geen sleutel of code van de toilet en doucheruimtes verder prima. Groet Avan Hattum.
Mooie plaats,goed sanitair,makkelijk te reserveren via internet
Nur eine Nacht dort gewesen, Einchecken online total problemlos V/E wlan WC und Dusche ausreichend vorhanden , schön gelegen in Mitten der Marina. Gastronomie zahlreich in der Nähe vorhanden.
Prachtig gelegen camperplaats met schoon sanitair. Lekkere restaurants, viskraam met heerlijke kibbeling, ijswinkel met verschillende soorten lekker ijs. Alleen de wifi was slecht. Na onze klacht bij het havenbureau kregen we de code van de ligplaatsen. En dit was top. Wij zijn grote fan van de formule 1 en missen het lieftst geen race. Helaas hebben we door de slechte wifi toch een gedeelte moeten missen.
Mooie plaatsen en mooi sanitair
Easy booking. Quiet, clean site. Good facilities. Nice location.
Een mooie plaats om te overnachten, rustig alles bij de hand zoals eten en drinken maar niet om ma, di,dan moet je niet eten ;-) Voor de rest vinden wij het wel een beetje prijzig.
Vorig jaar bij toeval ontdekt en nu mijn favoriete Nederlandse camper bestemming. Alles is aanwezig en altijd heel verzorgd, sanitair, e-mailverkeer, het natuurpark, lekkere en vriendelijke resto’s,…
Mooie camperplaats ligt bij een haven Gezellige restaurantjes in de buurt
We zijn nu reeds 2 jaar in bezit van een camper. Het is ondertussen onze tweede keer dat we deze locatie geboekt hebben. Deze keer hebben we een boottrip gedaan en is reuze meegevallen. We komen zeker terug!
Een camperplaats zoals er velen zouden moeten zijn, ik heb geen enkel minpunt kunnen vaststellen,van ons een dikke pluim. Wij komen zeker terug. Grtjs
Mooie camperplaats,leuk om zo uit te kijken op de jachthaven. Netjes onderhouden. Sanitair ook schoon. Vele restaurantjes/terrassen op loopafstand. Ook veel te fietsen in de omgeving. Wij hebben een bootje gehuurd om een dagje te varen, ook heel dichtbij te regelen. Alleen de wifi was niet optimaal.
Nieuwe Jachthaven 20
4924BA Drimmelen
Als één van de 9 havens van de gerenommeerde Yacht Havens Group zijn we dé full service haven voor de moderne watersporter en levensgenieter. Van alle gemakken voorzien met één van de mooiste achtertuinen die u kunt vinden!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.