
Hele fijne en goede begeleiding. Altijd bereikbaar voor vragen en een goede samenwerking in mogelijkheden, tijdens een moeilijk en zwaar moment in ons leven.
Beste heer van Laar, Dank u wel en nogmaals heel veel sterkte toegewenst. Groet, Mark
Ik ben heel goed geïnformeerd en geholpen door illonka, we hebben een mooi afscheid gekregen van mijn vrouw. Dank illonka.
Beste heer Steding, Dank u wel voor uw vertrouwen en heel veel sterkte met het verlies van uw vrouw. Groet, Mark
Ik ben uitermate vriendelijk benaderd, en zijn de dingen prima geregeld. Ik zou het niet anders hebben gewild. Mijn complimenten aan mevr. Irene de Vries.
Beste heer van Vliet, Wat een mooie woorden voor mijn collega Irene, dank u wel. Groet, Mark
Was heel mooi verzorgd precies zo als wij het hadden doorgegeven. Warm en Intiem.
Beste mevrouw Wilhelm-Wolvers, Wat fijn om te lezen dat alles naar wens verlopen is. Groet, Mark
Alles keurig gedaan, met veel ruimte voor eigen inbreng.
Beste Huisers-Epskamp, Dank u wel, fijn dat alles goed verlopen is. Groet, Mark
Prima uitvaart verzorging. Zeer goed contact en zeer respectvol.
Beste heer Meirik, Dank u wel voor uw vertrouwen. Groet, Mark
Hele fijne ervaring. Irene wist heel goed de balans te vinden dus gevoel en zakelijkheid. De keuzes waren duidelijk en de uitleg van wat er ging gebeuren ook. Irene was een goede facilitator die niet heel aanwezig was en ruimte liet voor de ceremonie en de sprekers. Ze wist de grote groep goed te begeleiden. Ze was ook in de avond beschikbaar voor telefonisch overleg.
Beste heer van der Veen, Wat een mooie woorden voor mijn collega Irene, dank u wel. Groet, Mark
Keurig netjes mooi verzorgd he kon de tijd nemen!
Beste mevrouw Smith, Dank u wel voor uw vertrouwen in mijn collega's en ons als bedrijf. Groet, Mark
Alles is naar wens verlopen.
Beste mevrouw Havekotte-Buis, Dank u wel voor uw mooie beoordeling. Groet, Mark
Ik heb de begeleiding door de uitvaartbegeleider als zeer prettig ervaren. Er was al snel een afspraak gemaakt en er werd alle tijd genomen om ons te helpen bij het bepalen hoe de uitvaart het beste zou kunnen verlopen. Ook het digitaal kunnen uploaden van muziek werkte goed. Ik kan me wel voorstellen dat dat voor sommige mensen met beperkte computer ervaring een drempel is, maar ik neem aan dat de begeleider dat dan doet. De locatie in Alkmaar is zeer prettig, licht en het uitzicht op een uitgestrekt weide gebied is geweldig.
Beste heer van Herk, Wat een mooie woorden, dank u wel voor uw beoordeling. Groet, Mark
We waren erg blij met de rust en betrokkenheid die Astrid uitstraalde. Ze heeft ons heel goed bijgestaan en geadviseerd. Helaas was het op Westgaarde enigszins behelpen door de verbouwingen. Het geluid was niet voor iedereen hoorbaar (bij de speeches) en niet iedereen had de beelden kunnen zien, door de opstelling van de banken en het kleine scherm. Dit heeft Astrid opgelost door de slideshow tijdens de borrel nogmaals te vertonen. En toen ging het alarm, tot tweemaal toe. Dat was wel verstorend, maar daar had ook Astrid het mee te stellen; overmacht. De situatie met de verbouwing was gewoon wel vervelend.
Beste mevrouw Siegelschmidt, Dank u wel voor uw review. En nogmaals excuses dat u zoveel last heeft gehad van de renovaties die plaatsvinden. Groet, Mark
Aan al onze wensen voldaan.
Beste heer Brouwer, Dank u wel voor uw vertrouwen. Groet, Mark
Uitstekend
Beste mevrouw van Zaanen-Breedijk, Dank u wel voor uw beoordeling. Groet, Mark
Alles is naar wens verlopen. Ook de reis naar Ermelo waar mevrouw T. is begraven. Het overleg met uitvaartbegeleider Eva Man was prima. Ook de uitvaartdienst van onze voorganger in het Uitvaartcentrum. Ons enige kritische opmerking is dat wij de geluidsinstallatie te zwak vonden waardoor we de geestelijke liederen onvoldoende konden meezingen.
Beste heer Zwart, Wat een mooie woorden. En dank u wel voor uw feedback, we geven dat door aan de locatie. Groet, Mark
Al met al hebben we het contact en alles wat geregeld is fijn gevonden. Het enige minpunt was dat wij onze vader nog aangekleed en wel wilde zien en dat die afspraak vergeten was waardoor er niemand was. Dit is wel opgelost en behoorlijk snel ook. Binnen 10 min stonden we binnen. En hij zag er mooi en verzorgd uit. De uitvaart was boven verwachting en een super fijne goede sfeer.
Beste mevrouw Wagenmakers, Dank u wel voor uw vertrouwen en uw mooie woorden. Groet, Mark
De uitvaart was prima verzorgd,en de begeleiding was zeer goed!
Beste mevrouw Langenberg, Dank u wel voor uw mooie woorden! Groet, Mark
Tijdens de dienst speelde er bij een andere uitvaart een drumband buiten. Waardoor onze sprekers niet te verstaan waren. Er stond een verkeerd bloemstuk bij mijn vader. Die was van iemand anders. De met zorg en tijd uitgezochte foto’s bij de muziek. Werd niet getoond door een technische fout. Degene van de catering was heel slecht duurde lang voor een kop koffie en was vaak weg en niet achter de counter. Kortom er waren veel fouten. Maar de PC heeft dit op een keurige manier opgelost. En verontschuldigde zich voor de fouten die zijn gemaakt. De technische fout werd alsnog opgelost zodat we met de familie apart toch nog de foto’s konden zien. En de overige klachten worden meegenomen naar de nieuwe Ooster omdat er afspraken zijn omtrent afscheid nemen met muziek buiten. Dat er fouten ontstaan is nooit leuk op een moment dat je niet meer kan overdoen. Maar de PC begeleider Ilonka heeft alles goed opgepakt en begeleidt. Zijn neemt de klachten mee naar de nieuwe Ooster. Tevens nog een mooi boeket bloemen ontvangen en een fijn afsluitend gesprek. Ik kijk ondanks alles terug op een mooi afscheid. En ben tevreden in hoe alles is opgelost.
Beste mevrouw Dousi-van Buiten, Allereerst onze excuses voor hoe u de uitvaart heeft meegemaakt, dit is niet de kwaliteit waar wij voor staan. Wat fijn dat Ilonka u nog zo goed heeft kunnen helpen. Groet, Mark
Originele beoordeling
Tijdens de dienst speelde er bij een andere uitvaart een drumband buiten. Waardoor onze sprekers niet te verstaan waren. Er stond een verkeerd bloemstuk bij mijn vader. Die was van iemand anders. De met zorg en tijd uitgezochte foto’s bij de muziek. Werd niet getoond door een of andere fout. Degene van de catering was heel slecht duurde lang voor een kop koffie en was vaak weg en niet achter de counter. Er was geen ruimte binnen een week dus elke extra nacht door de drukte betaal je veel extra voor. Omdat wij moesten uitwijken van Osdorp door verbouwing naar oost. Werd er door drukte ook extra rijtijd berekend waar wij niet zoveel aan konden doen. Kortom heel duur en slechte ervaring. Dan krijg je korting. ( 60 euro) op een bedrag van 7500 euro. Maar dat is echt een habbekrats voor wat er gebeurd is tijdens de uitvaart. Je kan het niet meer overdoen.
Beste mevrouw Dousi-van Buiten, Allereerst onze excuses voor hoe u de uitvaart heeft meegemaakt, dit is niet de kwaliteit waar wij voor staan. Graag nemen wij nog contact met u op om dit persoonlijk met u te bespreken. Groet, Mark
Wij hadden Mariette als uitvaartbegeleider dat was een zeer prettig contactpersoon, wij hebben alles in een goede sfeer besproken hetgeen resulteerde in een fantastische uitvaart van mijn zuster.
Beste heer Leeman, Dank u wel en nogmaals veel sterkte met het verlies van uw zuster. Groet, Mark
Mijn ervaring bij PC Uitvaart was positief: We zijn zeer hartelijk en professioneel ontvangen door de contactpersoon die duidelijk uitleg omtrent de procedure gaf. Ook de locatie/ruimte was zeer aangenaam omdat de plechtigheid en het afscheid in 1 ruimte was. De professionele en flexibele houding van de contactpersoon had hier zeker invloed op.
Beste mevrouw van Dulkenraad, Wat fijn om te lezen dat u zo goed konden bijstaan. Groet, Mark
Wat een fijne toffe uitvaartbegeleider hadden we. Daniel van Utrecht dankjewel voor alle goede zorgen we konden je altijd benaderen en niets was raar of gek. Dit was echt ontzettend fijn en veel zorgen minder. Je toegevoegde waarde bij onze uitvaart is bij ons voor 100% gewaardeerd.
Beste mevrouw Schepers- Zwaagman, Dank u wel voor uw vertrouwen in mijn collega's. Groet, Mark
Wij werden prima geholpen door de uitvaartbegeleider. Enig minpuntje was dat het muziek gedeelte niet werkte bij het invoeren in het uitvaart programma. Hier heeft de uitvaart begeleider geholpen.
Beste heer Schütz, Dank u wel voor uw beoordeling en uw feedback. Groet, Mark
PC Uitvaart maakt van een droeve dag, een dag waar je met een goed gevoel op kunt terug kijken ondanks het verdriet en de emoties.
Beste heer Plessius, Dank u wel, fijn dat u er met een goed gevoel op terug kunt kijken. Groet, Mark
Er zijn een aantal zaken niet gegaan zoals gewenst, echter die zijn na de uitvaart op een prettige manier gecompenseerd
Beste mevrouw Plenter, Bedankt voor het geven van uw feedback. Dit is niet de standaard die wij hanteren. Wij zullen contact met u opnemen om dit persoonlijk met u te bespreken. Nogmaals onze excuses. Groet, Mark
Originele beoordeling
Tijdens de uitvaart deed de microfoon het niet zodat de toespraken niet goed te horen waren. Daarnaast waren de foto’s tijdens de slideshow niet goed te zien, omdat er teveel licht op het scherm viel. Ook werd de Amsterdamse kaasplank niet geserveerd terwijl we die wel hadden besteld. Ik heb al tweemaal getracht mw. Ten Oever te spreken, heb de voicemail ingesproken, maar ben nog niet teruggebeld. Wij zijn van mening dat er enige compensatie op de rekening zou moeten komen.
Beste mevrouw Plenter, Bedankt voor het geven van uw feedback. Dit is niet de standaard die wij hanteren. Wij zullen contact met u opnemen om dit persoonlijk met u te bespreken. Nogmaals onze excuses. Groet, Mark
Alles is gegaan zoals we 4 dagen tevoren hebben besproken. Voor mijn vader was het goed, het was tenslotte zijn vrouw, onze moeder, waar we afscheid van namen.
Beste mevrouw Gerlach-Melis, Dank u wel voor uw beoordeling en nogmaals veel sterkte met verlies van uw moeder. Groet, Mark
Meraud was zeer vriendelijk, efficient. Goed bereikbaar en onzichtbaar en zichtbaar op de juiste momenten. Alles goed geregeld. We waren helemaal ontzorgd! Dank.
Beste mevrouw van Rooij, Dank u wel, fijn dat u helemaal konden ontzorgen. Groet, Mark
Ookmeerweg 273
1067 SP Amsterdam
Al sinds 1931 verzorgen wij uitvaarten naar wens. Wij weten als geen ander dat een goed en persoonlijk afscheid troost biedt voor de nabestaanden. Wij hebben alles in huis om een goed afscheid te verzorgen. Onze ervaren uitvaartbegeleiders helpen graag met het organiseren van een passend en persoonlijk afscheid en nemen zoveel mogelijk zorgen uit handen en hebben wij uitvaartlocaties door heel Noordwest-Nederland. Ook bieden wij de mogelijkheid om vooraf uitvaartwensen vast te leggen en te sparen voor het afscheid. PC Uitvaart. Alles voor een betekenisvol afscheid.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.