
Bellen voor de reparatie wat er moet gebeuren en vragen toestemming zodat je niet voor verassingen komt te staan.
Fijn bedrijf
prettig
Het personeel is altijd vriendelijk en deskundig
Eindelijk een werkplaats die meedenkt en zijn afspraken nakomt!! En ook zo fijn dat ze een leenauto ter beschikking hebben...
Zeer goede ervaring. Vriendelijke en behulpzame monteurs. Goede kennis van zaken.
Ik word altijd bekwaam en zeer vriendelijk geholpen. Een geweldige bedrijf , kan niet anders zeggen.
goede prijs, kwaliteit verhouding
Aardige mensen, kundig personeel
Goede ervaring bij aanschaf gebruikte auto
Ik kom al vele jaren bij dit bedrijf en wordt altijd naar volle tevredenheid geholpen.
Personeel heeft aandacht voor je en neemt hier alle tijd voor in een ongedwongen sfeer. Wat men zegt komt men na, dit geeft veel vertrouwen. Auto’s in het hogere segment zijn van hoge kwaliteit met een relatief laag aantal kilometers.
Aandacht voor de klant én auto.
Na, mijn interesse in de te koop staande Mercedes C klasse, hele leuke contacten gehad met Henk Noever. Na wat onderhandelen heb ik de auto gekocht. Wel aangegeven dat mijn voorkeur een AMG line uitvoering is. Geen probleem zei Henk! Als er een AMG line binnen komt maken we een leuke deal. Nu 6 weken verder heb ik gereageerd op een C klasse van hetzelfde bouwjaar, wel een AMG line uitvoering en mag een bedrag bijbetalen van 9000 euro!! Waardeloos. Noever wordt stroever ofwel droever als de koop gesloten is.
Goede ervaring
Word prima geholpen
Zeer correct en snel geholpen!
Een familie bedrijf met hart voor de zaak.
Zie boven
Prettige omgang, goede instructies, geen gedoe.
Afspraak na volle tevredenheid na gekomen .
zowel telefonisch als op jullie zaak perfecte begeleiding en alles netjes afgehandeld. ook al is mijn afstand naar jullie best wel ver laat ik de onderhoud wel door jullie verzorgen ,heb daar om een goed gevoel bij .nette zaak en zeer vakkundig geholpen
Bij het zoeken naar en de uiteindelijke aankoop van mijn 3e Mercedes B-klasse bij Autocentrum Douwe de Beer, werden we weer als "vorsten" onthaald. Net als de vorige keren wordt er voldoende tijd voor je uitgetrokken om je wensen te bespreken, een proefrit te maken EN een zeer goed inruil-/aankoopvoorstel van topverkoopadviseur Henk Noever te ontvangen. Na kort "onderhandelen" waren we het snel eens en werd de aankoop bevestigd. Ook de aflevering van de auto wordt als een feestje gezien en ook nu weer krijg je de volle aandacht van o.a. Henk!! Maar eigenlijk ook een zeer belangrijk onderdeel is: hoe wordt de auto afleveringsklaar gemaakt in de werkplaats. In een paar woorden: met volle aandacht, enthousiasme en kennis van zaken. En ook met geduld om nog dingen voor je uit te zoeken, vragen te beantwoorden en af te wikkelen. Ook daar zijn het stuk voor stuk toppers o.l.v. Herald Vos. Wij zijn meer dan tevreden en zeer tevreden met onze nieuwe B-KLASSE. B E D A N K T.
Er zijn dingen beloofd maar niks nagekomen Zou a.p.k keuring gedaan worden ook niks van terecht gekomen. Zou ook een inspectie rapport krijgen ook niks van Gekregen. Rubber matten afgesproken ook niet nagekomen terwijl auto stond twee weken daar en net op het laatste moment werd mij verteld matten zijn besteld Helaas kon ik niks anders beoordelen
Ik werd netjes geïnformeerd wat er aan mijn auto mankeerde en kreeg goede adviezen die vervolgens werd waargemaakt; geen verrrassingen!
Persoonlijke aandacht en een laagdrempelige sfeer is de rode draad. U bent verzekerd van topkwaliteit tegen een scherpe prijs. Wij doen wat er is afgesproken en voorkomen verrassingen.
• Iedereen mag een review plaatsen zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd