Filters

10

Top

Per ongeluk de verkeerde afspraak ingepland waardoor ik voor niets met de auto was gekomen en de APK-keuring zou verlopen. Ondanks dat het mijn eigen fout was dezelfde dag toch nog perfect geholpen

  • Aanbevelen? Ja
9

Betrouwbaar en hulpvaardig bij het zoeken van een oplossing bij een niet alledaags probleem.

Ik kom al wat langer bij autobedrijf S. De Weerd en ben heel tevreden over alle verrichte werkzaamheden. Zo was het huis van de bermverlichting door het contact met de trekhaak van een andere auto naar binnen gedrukt. Een probleem waar ikzelf niet direct een oplossing voor vond. Nadat een medewerker de zaak had beoordeeld kon ik de auto brengen en was het probleem betrekkelijk snel en tot volle tevredenheid opgelost.

  • Aanbevelen? Ja
1

Slecht

S'morgens nog alle vloeistoffen bijgevuld.... en toch ruitenvloeistof op de factuur.... Nooit meer naar deze garage...... was al de derde keer!!

  • Aanbevelen? Nee
10

Correct. Groot vertrouwen in deze garage.

Fijne mensen

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima service

Goed advies

  • Aanbevelen? Ja
10

mooi op tijd en volgend budget uitgevoerd

Betrouwbaar garagebedrijf

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima

Prima

  • Aanbevelen? Ja
8

Juist advies

Juist advies mbt schade

  • Aanbevelen? Ja
10

Perfecte service tegen een mooie prijs en met goede bediening

Prettig bedrijf om mee te werken. Doen precies wat echt nodig is en je komt niet voor onverwachte kosten te staan. Daarnaast krijg je goed advies over het onderhoud, reparaties en aandachtspunten. Ik kom er al meer dan 10 jaar voor het onderhoud aan de BMW 330iA MII Cabrio, BMW M750D X-drive en BMW 730i E38. Top bedrijf!

  • Aanbevelen? Ja
8

Een vakkundig autobedrijf.

Deskundig onderhoud. Komt afspraken goed na en de factuur is zonder verassingen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Super service en realistische prijzen

APK en onderhoud voor onze Mercedes Citan. Snelle en goede service, aardige en klantvriendelijke medewerkers!

  • Aanbevelen? Ja
10

Vakmensen bij De Weerd

Garage De Weerd heeft mij nog nooit teleurgesteld. Je weet altijd waar je aan toe bent. De kosten worden voorafgaand aan de reparatie met je overlegd.

  • Aanbevelen? Ja
10

Behulpzaam en transparant

Ik word al jaren goed geholpen bij Bosch de Weerd. Transparant, flexibel en goed geprijsd. Ze denken actief mee over de beste oplossing. Een aanrader

  • Aanbevelen? Ja
9

Goed en vriendelijk.

Goed en vriendelijk. Vakkundig en prettige service.

  • Aanbevelen? Ja
10

ER WORD ALTIJD PRIMA WERK GELEVERD

Je word er altijd netjes en goed ontvangen , door kundige mensen. Weten waar ze het over hebben en wat ze kunnen of moeten doen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Super vriendelijk, snel, professioneel en accuraat

Hele vriendelijke en snelle service en ondanks dat ik te laat was voor een afspraak, mocht ik, ondanks de volle agenda toch nog komen met mijn auto en werd vervolgens erg vriendelijk en goed geholpen. Grote klasse en veel dank!

  • Aanbevelen? Ja
10

Vakkundig

Heel goed geholpen en voornamelijk duidelijk mensen die van hun vak houden

  • Aanbevelen? Ja
10

Een vakkundig betrouwbaar bedrijf met hele goede service!

Zoals altijd weer n goede ervaring opgedaan bij deze garage waar vriendelijke en betrouwbare mensen werken die weten wat ze doen en doen wat ze zeggen. Dat is helaas niet vanzelfsprekend tegenwoordig dus…… hier moet je zijn! Lonneke

  • Aanbevelen? Ja
9

Wederom top geholpen!

Komen hun afspraak na en ik wordt iedere keer uiterst correct geholpen!

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel

's morgens de auto ingeleverd voor een APK en rond 12:00 uur stond de auto alweer klaar. Top!

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede en betrouwbare mensen

Goede service, vriendelijke mensen, netjes, betrouwbaar, Bedankt voor de snelle en goede service

  • Aanbevelen? Ja
10

Snelle service en denken in oplossingen

Mijn ervaring met autobedrijf S. de Weerd zijn zeer positief. Arnold denkt altijd mee en is altijd bereidt om een stap extra te doen indien nodig. Roderik onlangs snel en vakkundig sensor probleem opgelost van nieuwe auto. Waarvoor dank.

  • Aanbevelen? Ja
8

Gewoon goede serice

Auto gebracht voor grote beurt + Apk netjes gebeld over wat er allemaal gebeuren moest duidelijke afspraken gemaakt en alles goed verholpen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prettig en na tevredenheid geholpen

Makkelijk afspraak te maken en meedenken in vervoersprobleem. Keurig op de hoogte gehouden bij meerkosten.

  • Aanbevelen? Ja
10

Zoals altijd weer prima!

Volgens afspraak, goed, top!

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

De Nieuwe Vaart 7

1401GL Bussum

035 694 56 54

[email protected]

Over Autobedrijf S. de Weerd

Over Bosch Car Service S. de Weerd Heeft uw auto onderhoud, reparatie of een APK-keuring nodig en bent u opzoek naar een betrouwbaar autobedrijf? Dan bent u bij ons aan het goede adres! Autobedrijf S. de Weerd is een familiebedrijf wat opgericht is in 1969, in de loop van de jaren hebben wij een goede en betrouwbare naam weten op te bouwen in Bussum, Naarden en omstreken. Met een professioneel team van 5 monteurs (waaronder Siebolt de Weerd zelf) staan wij elke dag klaar om u als klant zo goed mogelijk van dienst te zijn. Terwijl wij ervoor zorgen dat uw auto weer als een zonnetje rijdt kunt u wachten in onze ontvangstruimte met een heerlijk kopje koffie of thee met Wi-Fi. Om onze klanten van nog meer kwaliteit te garanderen, zijn wij sinds 2018 aangesloten bij Bosch Car Service. Door (ons) goed opgeleide personeel wordt er gewerkt met het beste gereedschap aan uw auto, ongeacht het merk van A tot Z. U kunt het zo gek niet bedenken of wij verzorgen of hebben het wel. Wij doen niet alleen de gewone werkzaamheden die met een auto gepaard gaan, maar wij kunnen u nog veel meer aanbieden. Zoals occasions op maat, het uitlijnen van uw auto wanneer het stuur niet meer in lijn staat met de banden, daarnaast zijn wij hybride en elektrische voertuigen specialist en kunnen wij storingen uitlezen van uw auto. Occasions De occasions bieden wij aan in samenwerking met andere bedrijven in de buurt, zodat u via ons uit een nog grotere collectie kunt kiezen. De occasions komen van verschillende locaties en staan niet bij ons in de showroom. Indien u interesse heeft in een occasion kunt u contact opnemen om een afspraak te maken voor bezichtiging. Mocht u opzoek zijn naar een auto en kunt u deze niet vinden in het assortiment? Laat dit dan vooral weten zodat wij opzoek kunnen gaan naar de geschikte match! De auto wordt door ons persoonlijk van te voren gecheckt en ook achteraf kunnen wij de zorg over het onderhandelen van u overnemen.

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.