Filters

8

Zorgvuldige service

Alle aandachtspunten zijn zorgvuldig nagelopen en opgelost.

  • Aanbevelen? Ja
10

Top

Prima ook in de aftersales

  • Aanbevelen? Ja
9

Een prettige samenwerking met deskundig bedrijf.

Mijn ervaring met Van Tuyl is positief. Een deskundig team neemt alle tijd voor je, adviseer je professioneel en zorgt ervoor dat bij aankoop al je vragen beantwoord worden. Een bedrijf die gaat voor kwaliteit en achter haar producten staat.

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima opgelost

Weliswaar bij een plaatselijke Ford dealer geholpen, ben ik erg tevreden over de wijze hoe dit bij van Tuyl is opgepakt. Ik hoefde hierdoor geen 1,5 uur rijden om bij van Tuyl te komen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service

Onze bij van Tuyl gekochte buscamper had bijna aan het einde van de garantie een aantal kleine puntjes die tijdens de vakantie pas aan het licht kwamen. Na de vakantie mochten wij onze buscamper brengen, kregen een leenauto mee en alles werd onder garantie kosteloos in orde gemaakt. Dus wat ons betreft hele goede service

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer goede service

Goede service. Problemen worden snel opgelost

  • Aanbevelen? Ja
8

Prettig, zakelijk en vakkundig.

Behulpzaam, nemen de tijd om uitleg te geven maar dringen niet op. Vakmensen met een goed aanbod tegen redelijke prijzen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Aandacht

Hoe druk het ook is ze nemen alle tijd voor je.

  • Aanbevelen? Ja
8

Betrouwbaar autobedrijf

Ik heb een camper gekocht bij autobedrijf van Tuyl en heb mijn auto ingeruild. Wij zijn tevreden over de kwaliteit en service die hierbij verleend is.

  • Aanbevelen? Ja
9

Uitstekend

Goede voorlichting zowel voor de aankoop als ook bij aflevering. Ook inlichtingen via e-mail heel goed. Dik tevreden over dit bedrijf

  • Aanbevelen? Ja
10

Geduldig en zeer klantvriendelijk!

Lang getwijfeld welke uitvoering we zouden kiezen. Van Tuyl ging daar helemaal in mee...

  • Aanbevelen? Ja
8

Super klantvriendelijk

Flexibel in omgang en mee denken met klant. We hadden in enthousiasme op een beurs een camper gekocht, maar bij gebruik bleek dat de camper dat we de functionaliteit van de camper verkeerd hadden ingeschat. Bij bespreking hiervan stelde van Tuyl met een andere camper voor en kondenawe de camper inruilen voor een camper die beter paste bij onze wensen. Super en zijn hier erg blij mee

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer oositief

Niet alleen vakbekwaam camperbedrijf maar ook vakbekwaam personeel in de garage tgv het onderhoud. Ik heb hier drie keer een camper gekocht. Dat zegt voldoende over mijn tevredenheid

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekende service.

Je bent altijd welkom als er iets met je camper aan de hand is. Bij ons was de claxon kapot en een zekering vervangen loste dit niet op. Omdat we in de buurt waren, hebben we gebeld of ze er even naar wilde kijken. Ondanks een krappe bezetting, waren we een half uur later weer op pad met een nieuwe claxon.

  • Aanbevelen? Ja
9

Professioneel, vriendelijk

Ik ben goed en vlotte geholpen met wat kleine reparaties aan mijn camper, die nog onder Bovag garantie vielen.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed

Prima, echter bij bij de aanbieding zonnepanelen bleef de actie uit

  • Aanbevelen? Ja
10

Heel positief

Open en vriendelijk en vooral eerlijke mensen.

  • Aanbevelen? Ja
9

Vriendelijk geholpen

De afspraken zijn nagekomen Financieel hebben we het goed voor elkaar gekregen.

  • Aanbevelen? Ja
1

Nugget vereist veel tijd en energie

Wij oriënteerden ons op een niet al te grote buscamper om zo mobiel mogelijk te kunnen zijn. Om te proberen eerst een Nugget gehuurd voor 2 weken, helaas geen vast hoog dak meer te huur maar een hefdak (jammer, het bleek een hoop gedoe met dat dak), maar we zouden een camper meekrijgen van max. 1 jaar oud. We vielen zo’n beetje voor het verhaal van de Ford Nugget , de indeling enzo. Dat viel naderhand vies tegen, de doorloop van het zitdeel naar de keuken is supersmal, de zitbank loopt zeer zwaar in de rails en een ietsje scheef trekken er hij zit muurvast , ook de ontgrendeling vereist veel kracht in een erg onhandige positie. Kortom, hernia gevoelig. Vervolgens blijkt de bestuurders stoel niet draaibaar door de handrem. En de auto stond op wiggen vanwege iets scheefstand. Dus handrem kan er niet af. Erg fijn. Vervolgens de bus afsluiten met de sleutel….er gaat gelijktijdig de claxon af. Deuren en achterklep opnieuw gesloten, geen melding van niet goeg afgesloten maar helaas weer de claxon. Men was niet blij met de Nugget en met ons, daar op de camping. De auto daarna open gelaten maar helaas dus meteen een enorme beperking in de mobiliteit. Vanwege de minimale bergruimte hebben we er maar een koepeltentje naast gezet voor de kleding e.d. want er is alleen bergruimte voor keukenspullen. Ook in de keuken het chemisch toilet, jawel , bij de Nugget de wc in de keuken , lekker fris. Maar erger was dat de vuilwaterbak van het toilet vol was , konden dus als eerste de drek van de vorige huurder gaan lozen. Zo ook de vuilwatertank die na een paar druppels al vol aangaf. Sta je net gesteld op je plek, kan je naar de loos plek en de boel weer opnieuw stellen. Overigens , het was een zoektocht met het nodige vertaalwerk (DUITSE GEBRUIKSAANWIJZING, HOE HALEN ZE HET IN HUN HOOFD!!)om het schakelaartje van de waterkraan te vinden. De gastank was helemaal bijna niet te vinden, helaas was de kraan op de fles dichtgedraaid. Alweer vertalen en zoeken. De uitleg bij van Tuyl was o

  • Aanbevelen? Nee
10

uitstekend

Betrouwbare en deskundige familie bedrijf. Jacco beschikt over de nodige kennis en is behulpzaam en vriendelijk. Bij problemen zoekt hij gelijk naar een passende oplossing. Wij zijn zeer tevreden.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekende service!

Op zoek naar een Ford Nugget en bij van Tuyl terecht gekomen. Echter de Ford werd het niet.. er stond een prachtige Volkswagen California op me te wachten. Bij aflevering bleek het hefdak niet goed te werken, Jacco heeft fantastische service geleverd door mij direct door te verwijzen naar een in Volkswagen gespecialiseerde collega, waar het probleem is opgelost zonder voor mij bijkomende kosten. Lilian Alsemgeest

  • Aanbevelen? Ja
8

Prettig ontvangst en gesprek, maar korte uitleg mbt tot de camper.

Tevreden.

  • Aanbevelen? Ja
9

Aardige mensen en goede service.

Gewoon niets op aan te merken.

  • Aanbevelen? Ja
10

betrouwbaar familie bedrijf

onze 3e bus hier na inruil gekocht. men is deskundig. belangrijk voor ons de nazorg. het tentdoek, hefdak, is kwetsbaar. dit bedrijf heeft de deskundigheid in huis om dit onder garantie zelf netjes te repareren. voor een koopje moet je hier niet zijn. voor kwaliteit wel. het kan ook haast niet anders voor zo mooi familie bedrijf in een klein dorp. die echt verstand hebben van bus campers, ook in onderhoud dik voor elkaar. en persoonlijke wensen kan binnen de mogelijkheden in levering gerealiseerd worden is onze ervaring. en er wordt mee gedacht met opmerkingen van wij hebben de volgende ervaringen opgedaan bij klanten. , dus ook een eerlijk advies in wel of niet extra investeren.

  • Aanbevelen? Ja
10

Professioneel en deskundig

Prettig

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Nieuwe steeg 48

4171 CW Herwijnen

41858 12 16

[email protected]

Over Autobedrijf van Tuyl

Autobedrijf Van Tuyl is de specialist op het gebied van compacte campers. Als familiebedrijf bestaan wij sinds 1968 en vierde onlangs ons 55-jarig jubileum

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.