Filters

10

zeer kundige garage voor zowel moderne als klassieke auto's

Erg fijne en meedenkende eigenaar en medewerkers. Goed op de hoogte van zowel moderne als klassieke auto's.

  • Aanbevelen? Ja
8

ik vind het een prima garage ben al jaren klant

prima

  • Aanbevelen? Ja
9

Gewoon een garage die weet hoe het moet

Ruitenwisser motor kapot bij een Seat dealer 3 dagen wacht tijd bij garage Touw de volgende dag klaar. Ook nog voordeliger

  • Aanbevelen? Ja
8

klantvriendelijk en professioneel.

Ben er voor het eerst, werd snel geholpen. Dacht dat mechanisme van het raam portier bestuurderskant kapot was, maar deze konden zij vakkundig en netjes repareren. Dus de reparatiekosten vielen gelukkig mee. Kom er zeker nog eens.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service en betrouwbaar

Het is een heel mooi en goed bedrijf waar je je auto zeer zeker in onderhoud kunt onderbrengen. Goed vakmanschap en kennis van zaken.

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer goede

Een prettige betrouwbare zaak

  • Aanbevelen? Ja
10

Deskundige en betrokken mensen

Al jaren onderhouden zij onze auto's goed tegen redelijke prijzen. Prima. Belangrijk is, dat ze ons al meerdere keren uitstekend geholpen hebben bij de aanschaf van een andere auto.

  • Aanbevelen? Ja
9

Vriendelijke en snelle service

Je wordt vriendelijk en snel geholpen en het werk wordt goed gedaan. De prijs is reëel.

  • Aanbevelen? Ja
10

Vriendelijk, behulpzaam en kundig.

Zie boven

  • Aanbevelen? Ja
8

Fine betrouwbare service.

Fijne betrouwbare service, alleen maar goede ervaringen.

  • Aanbevelen? Ja
9

snelle en nette service

winterbanden besteld. Snel geleverd en zeer flexibel in het monteren zodat ik snel op vakantie kon

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed geholpen

Zoals altijd goed werk verricht

  • Aanbevelen? Ja
10

De enige garage in Nederland waar je fatsoenlijk terecht kan met een old-timer

Bekwaam, behulpzaam, eerlijk en altijd een leuk gesprek.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede deskundige en persoonlijke service.

Goede deskundige en persoonlijke service.

  • Aanbevelen? Ja
10

kwaliteit gaat hier samen met betrouwbaarheid en vriendelijkheid

laatste maanden 2 gebruikte auto's bij Garage Touw aangeschaft. en in alle tevredenheid, professioneel en vriendelijk de deals gesloten. vooral de persoonlijke benadering van Tom en de medewerkers is voor ons doorslaggevend geweest.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend

Ik kom altijd graag langs! Als er wat is met mijn auto dan ga ik er met vertrouwen heen. Ook nu ik overweeg om een nieuwe auto aan te schaffen vind ik het fijn dat er met mij word meegedacht en meegezocht. Vertrouw op Touw

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed en betrouwbaar

Klantgericht

  • Aanbevelen? Ja
10

zeer goed

altijd behulpzaam ,goede vaklui innovatief

  • Aanbevelen? Ja
9

oke

wij kunnen nog geen oordeel geven wij zijn een nieuwe klant. 20/2 komt onze auto naar jullie garage. [Mercedes GLK] vr, gr. Fam, Schoote

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima!

Prima!

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima

Altijd tijd voor je. Goede uitleg over kosten en baten voor de wat oudere auto. Vriendelijke mensen.

  • Aanbevelen? Ja
8

gewoon een echte garage met personeel in werktenue

al vele jaren op een vertrouwde manier geholpen, ga zo door!!!!

  • Aanbevelen? Ja
9

Vriendelijke personeel

Vriendelijk personeel, je wordt hier snel geholpen en vakkundige mensen bij deze garage

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede betrouwbare garage

Goede betrouwbare garage

  • Aanbevelen? Ja
10

Vakmensen aan wie je je auto met een gerust hart aan toe kunt vertrouwen

Als nieuwe klant is het altijd even afwachten hoe een eerste kennismaking zal bevallen. Wat dat betreft scoort deze garage. Betrouwbare informatie ,meedenken ,correcte afhandeling. Alles wat je mag verwachten werd waar gemaakt. Aan te bevelen ...!!!!

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Braamweg 10 a

4371EN Koudekerke

118551265

[email protected]

Over Garage Touw

Garage Touw is opgericht in 1944 aan de Brouwerijstraat te Koudekerke. Willem Touw is het bedrijf gestart en na korte tijd is Adrie Aarnoutse bij hem in dienst getreden. In 1962 is het bedrijf overgenomen door Adrie en Stien, en heeft Stien de administratieve taak op haar schouders genomen. Ook hun zoon Kees heeft olie in de aderen en is in 1978 toegetreden tot het bedrijf. Logisch gevolg is dat zijn vrouw Elly Aarnoutse in de loop der tijd de administratie heeft overgenomen van Stien. In 1995 zijn Adrie en Stien officieel uit het bedrijf getreden en hebben Kees en Elly het samen voortgezet. Doordat de werkplaats al gauw uit z'n jasje groeide is het bedrijf in maart 1997 verhuisd naar de Braamweg in Koudekerke waar een ruime werkplaats, kantoor en showroom een prima bedrijfspand vormen. Het zal je niet verbazen dat Tom, een van de drie zoons van Kees en Elly, net zo behept zijn met de liefde voor het vak als hun vader. in 2011 is Tom mede-eigenaar geworden en vanaf januari 2020 nam Tom het stokje dan ook volledig over van zijn ouders. Momenteel hebben wij een team van echte specialisten op verschillende gebieden. Wij hopen dat wij ons zowel persoonlijk en als team door kunnen ontwikkelen en blijven leren van elkaar en onszelf. Alleen zo kunnen wij de beste service blijven bieden. Daarnaast hopen wij natuurlijk dat ook de volgende generatie(s) het familiebedrijf zullen voortzetten. We zullen zien wat de toekomst ons brengt!

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.