Relax. Kundig. Rustige uitleg bij vragen. Niets is te veel.
Goede docenten duidelijk en leerzaam
goede uitleg zowel theorie als praktijk . en in pauze goede lunch
Ik heb fijne, duidelijke lessen gehad, waarbij er genoeg ruimte was voor vragen of input. Een docent met ontzettend veel ervaring en aanvulling op de stof door persoonlijke ervaring. Mijns inziens ontzettend waardevol en daardoor ook een leuke binding met de klas.
Ik had Peter als Instructeur voor mijn ADR. Was voor het eerst dus ik had veel te leren. Hij vertelde ons dat hij over een paar maanden met pensioen gaat, en dat is best wel jammer. hij kon de balans tussen serieus 'studeren' en grappen maken in de les goed vinden. Geen enkele vraag die hij niet kon beantwoorden. Gelukkig ben ik dan ook dankzij hem geslaagd in 1x! Bedankt vent! het enige wat ik niet helemaal perfect behandeld vond in de cursus zijn specifieke vragen die wel in het examen kwamen, maar niet in het boek(voorbeeld: wat moet je doen bij een gat in de laadvloer?). De eerste 2 dagen hadden we ook een super lekkere lunch.
Ik nu twee keer de herhaling ADR stukgoed/tank mogen doen bij jullie met Peter als docent wat een prima persoon is en die het goed uitlegt.
Lekker op cursus
Top, corinne is erg gezellig en duidelijk, ze laat goed weten of je het goed of verkeerd doet Hoop dat ze me avd ook ook wil helpen
Ontspannen setting, vlot door de stof maar met voldoende tijd en gelegenheid om indien gewenst dieper op onderwerpen in te gaan. Verzorgde locatie
Uitstekende docent
Ik heb eerst Rene gehad. Toen reed ik vanaf Naaldwijk zonder iemand af te hoeven zetten, wat ik erg fijn vond. Daarna heb ik bij Ilona les gehad die me wel ophaalde thuis en eigenlijk was dat toen ook wel prima. Dus al met al heb ik een fijne ervaring gehad met beide instructeurs.
Wij kregen de cursus van Fabiola. Zij gaf rustig en duidelijke uitleg en kon oneindig veel voorbeelden geven uit haar persoonlijke ervaring. Indien iets onduidelijk was kon ze dit perfect uitleggen.
7 rijlesjes bij deze beste man gedaan ( nadat ik gezakt was ) relaxt en rustig de fouten doorgenomen alles geoefend en nu meteen wel geslaagd.
Samen met een collega voor de 2e keer Code 95 gedaan bij Verboon op de touringcar deze keer met instructeur Ton van Helvoort. Het was een geweldige dag met interessante routes door kleine dorpen met smalle straten en over provinciale wegen met diverse aandachtspunten waar je toch even goed geconcentreerd moest wezen. Verschillende opdrachten werden uitgevoerd zoals halteren het veilig in/uit laten stappen van de passagiers de soepelste manier om een rotonde te nemen en door een smalle straat rijden met lastige verkeerssluizen. Ton van Helvoort heeft ons professioneel door de dag heen geloodst met duidelijke communicatie wat wel zo prettig is. Om 16:00 uur weer huiswaarts gegaan met weer een ervaring rijker. Ton bedankt en tot de volgende keer.
Erg betrouwbaar, er werd goed gecommuniceerd over lestijden, adressen etc. Ik ben blij dat het uiteindelijk allemaal goed is verlopen. Wel vond ik de lessen duur, dat is voor mij het grootste nadeel.
Had niet verwacht dat ik me motorrijbewijs in 1x zou halen. Toch gelukt, mede door de fijne mensen bij Don opleidingen
Ik heb 14 dagen les gehad en ben in 1x geslaagd voor mijn c rijbewijs. Dit komt natiurlijk doordat ik een super instricteur had (RAFI) heeft mij zeer goed geholpen ...ik ga nu verder voor mijn ce dit doe ik natuurlijk bij rijschool DON...BIJ DEZE BEDANKT
Nooit problemen gehad en altijd vriendelijk geholpen.
Ik vind het een top rijschool ga hier zeker nog terug voor andere rijbewijzen
Instructeurs zijn kundig. Rijschool is ruim van opzet. Mooi materiaal om in te lessen. Ideaal om vanuit deze locatie ook examen te kunnen doen.
Alles wordt goed en duidelijk uitgelegd en vragen worden goed beantwoord Ik ga door deze dag een stuk zekerder het examen in
Het was een lange dag maar tijdens deze uren kreeg ik wel veel nuttige informatie van de instructeur. Niet saai verteld en ook met humor erdoorheen wat het leuker maakt.
De instructeur was heel gezellig en had een eigen manier van uitleggen. Maar hij legde het op manier dat het makkelijk te onthouden is en makkelijker te snappen is.
Alles ging best
Het was leerzaam maar soms duurde het wel lang
Galgepad 11
2671MV Naaldwijk
Eenvoudig ontzorgen met een breed scala aan professionele opleidingen: dat is waar DON Opleidingen voor staat. Wat meer dan vijftig jaar geleden startte als éénmansrijschool is uitgegroeid tot een volwaardig opleidingsinstituut met drie vestigingen en meer dan honderd (beroeps)opleidingen. Veiligheid, innovatie en kwaliteit staan bij ons hoog in het vaandel. ‘Een leven lang leren en ontwikkelen’ staat centraal. Benieuwd of wij de opleiding bieden die jij zoekt? Bekijk ons actuele aanbod of neem contact met ons op voor de mogelijkheden of meer informatie. Tot ziens bij DON Opleidingen in Amsterdam, Naaldwijk of Oosterhout!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.