Rijlessen waren zeer prettig, goed leertempo gericht op mijn leerniveau. Lessen zijn zeer vermakelijk en rijinstructeur is geduldig en vriendelijk. Contact met DON was gewoon super fijn!
Normaal als ik een cursus volg ben ik niet zo enthousiast om dat te volgen maar Fabiola nam ons mee in haar wereld en dat vond ik geweldig Groetjes Jeremy.
Ik schrok aan het begin van de cursus van het feit dat we maar met 2 cursisten de herhaalcursus BHV zouden gaan doen. Gelukkig bleek het achteraf door het kleine aantal cursisten een goede, relevante cursus te zijn geweest
Alles netjes en snel geregeld. Ruime keuze aan opleidingen.
Goeie en gezellige instructeur
De beste man was meer met zichzelf bezig als met de leerlingen. Alles ging er over wat hij van een vraag vond en dat liep niet overeen met het theorie boek, daardoor werd dit erg onduidelijk. Ook zat er weinig energie in en bleef hij maar zitten met z’n handen in z’n zakken. Meer uitbeelding zal leiden tot een beter les. Veder was het eentonig en saai. De lunch en het vedere mail verkeer over data’s van die cursus waren wel goed.
Ik heb bij don een volledig pakket theorie en praktijk gevolgd. De Theoriedag en Praktijkdag was erg informatief en hebben er zeker voor gezorgd dat ik geslaagd ben
Was een goede leraar en nuttige curces
Goed, niets op aan te merken op naar de volgende code 95 op 29 - 3.
Goede lesstoffen duidelijke bevragingen en beantwoordingen en qua de mentor neemt je duidelijk mee in de wereld van vrachtwagens
Super goede ervaring, fijne medewerkers en top instructeur. Examenrit onwijs soepel door de goede voorbereiding.
Goede locatie, kantine ,toiletten enz kortom... aanbevelen
N.vt
Relax. Kundig. Rustige uitleg bij vragen. Niets is te veel.
Goede docenten duidelijk en leerzaam
goede uitleg zowel theorie als praktijk . en in pauze goede lunch
Ik heb fijne, duidelijke lessen gehad, waarbij er genoeg ruimte was voor vragen of input. Een docent met ontzettend veel ervaring en aanvulling op de stof door persoonlijke ervaring. Mijns inziens ontzettend waardevol en daardoor ook een leuke binding met de klas.
Ik had Peter als Instructeur voor mijn ADR. Was voor het eerst dus ik had veel te leren. Hij vertelde ons dat hij over een paar maanden met pensioen gaat, en dat is best wel jammer. hij kon de balans tussen serieus 'studeren' en grappen maken in de les goed vinden. Geen enkele vraag die hij niet kon beantwoorden. Gelukkig ben ik dan ook dankzij hem geslaagd in 1x! Bedankt vent! het enige wat ik niet helemaal perfect behandeld vond in de cursus zijn specifieke vragen die wel in het examen kwamen, maar niet in het boek(voorbeeld: wat moet je doen bij een gat in de laadvloer?). De eerste 2 dagen hadden we ook een super lekkere lunch.
Ik nu twee keer de herhaling ADR stukgoed/tank mogen doen bij jullie met Peter als docent wat een prima persoon is en die het goed uitlegt.
Lekker op cursus
Top, corinne is erg gezellig en duidelijk, ze laat goed weten of je het goed of verkeerd doet Hoop dat ze me avd ook ook wil helpen
Ontspannen setting, vlot door de stof maar met voldoende tijd en gelegenheid om indien gewenst dieper op onderwerpen in te gaan. Verzorgde locatie
Uitstekende docent
Ik heb eerst Rene gehad. Toen reed ik vanaf Naaldwijk zonder iemand af te hoeven zetten, wat ik erg fijn vond. Daarna heb ik bij Ilona les gehad die me wel ophaalde thuis en eigenlijk was dat toen ook wel prima. Dus al met al heb ik een fijne ervaring gehad met beide instructeurs.
Wij kregen de cursus van Fabiola. Zij gaf rustig en duidelijke uitleg en kon oneindig veel voorbeelden geven uit haar persoonlijke ervaring. Indien iets onduidelijk was kon ze dit perfect uitleggen.
Galgepad 11
2671MV Naaldwijk
Eenvoudig ontzorgen met een breed scala aan professionele opleidingen: dat is waar DON Opleidingen voor staat. Wat meer dan vijftig jaar geleden startte als éénmansrijschool is uitgegroeid tot een volwaardig opleidingsinstituut met drie vestigingen en meer dan honderd (beroeps)opleidingen. Veiligheid, innovatie en kwaliteit staan bij ons hoog in het vaandel. ‘Een leven lang leren en ontwikkelen’ staat centraal. Benieuwd of wij de opleiding bieden die jij zoekt? Bekijk ons actuele aanbod of neem contact met ons op voor de mogelijkheden of meer informatie. Tot ziens bij DON Opleidingen in Amsterdam, Naaldwijk of Oosterhout!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.