Het was een hele leerzame maar ook gezellige dag waar we veel dingen hebben behandeld
Code 95 is veel te ver opgesplitst waardoor het haast onmogelijk is om een goed programma in elkaar te zetten. Dit heeft naar mijn mening niets te maken met Don noch de docent
Duidelijk Ook met humor
Van organisatie, materiaal/materieel tot instructeurs is alles zeer goed geregeld. Ik heb zelf zeer snel C en kort daarna CE gehaald met goede lessen. Wellicht iets duurder maar heeft mij zeer veel geld bespaart uiteindelijk.
Via mijn werk de keuze laten vallen op de cursus “ het voertuig “ Goed om weer eens duidelijk de puntjes op de I te krijgen. Veel was al bekend maar toch steek je kennis op en besef je dat gewoontes gauw verkeerd kunnen uitpakken. Opfrissen van je kennis kan nooit kwaad, na verloop van tijd sluipen er slordigheden in. Goed om weer eens met de neus op de feiten worden gedrukt. Ik vond Richard en super fijne en gezellige instructeur, duidelijk en prettig.
ondanks dat het verplicht is (code95) word er door Don toch iets moois van gemaakt
Om aan de flauwekul eisen van de Overheid te voldoen was deze cursus één van de minder slechte opties.
Niets op de les of andere zaken op te merken. Alleen was het niet helemaal naar verwachting
Goede begeleiding en uitleg.
Hallo met theo sonneveld Bij don een rijopleiding gevolg Onder begeleiding van dennis fijn les gekregen goede uitleg Top instructeur Hoop terug te komen voor c
Ik had tijdens de rijvaardigheids test een goede klik met de instructeur en kon op mijn aangeven ook van deze instructeur rijlessen volgen, dit was erg fijn en heb daardoor veel geleerd en ben mede daardoor in één keer geslaagd.
Vind het een hele onderneming zo een dag in de klas en hele dag op een scooter. Zou de theorie en praktijk toch verdelen met meerdere mogelijkheden op zaterdag want scholen zijn er niet blij mee. Duur vind ik het zeker aangezien het 2 dagen zijn en over een paar maanden vaak al kan beginnen met het rijbewijsauto. Maar gelukkig heeft ze het.
Alles word goed en duidelijk uitgelegd
Prettig en duidelijk lesgegeven.
alles oke
Ik heb hier echt top lessen gehad
-
Hele fijne cursus gevolgd van vaarbewijs 1
N.V.T.
Ik wist niet wat ik er precies van kon verwachten. Uiteindelijk was een leuke dag. De insturcteur gaf veel praktijk voorbeelden en liet ook de cursisten aan het woord.
Zie hierboven
Peet heeft perfect les gegeven alleen ik miste De broodjes kroket in de pauze
goed geregeld erg leerzaam, vriendelijke mensen
Mijn Ervaring is zeer goed . Er werd prettig lesgegeven en ook het praktijk gedeelte was erg prettig . Er was schijnbaar niet doorgegeven dat ik ook een Reachtruck certificaat nodig had . Maar dat werd keurig opgelost en eind van de dag had ik weer een verse Reachtruck , Heftruck en Zijlader certificaat . Met dank aan het goede personeel van Don
Instructeurs waren super gemotiveerd veel van geleerd ondanks die ervaring die ik al had heb vooral geleerd hoe het niet hoort .dank aan Kees groen wij noemen dit in het Westland wat een barre man kon overal over meepraten zelfs met jongens uit Amersfoort iedereen kreeg kans om wat te zeggen. Dank Kees!
Galgepad 11
2671MV Naaldwijk
Eenvoudig ontzorgen met een breed scala aan professionele opleidingen: dat is waar DON Opleidingen voor staat. Wat meer dan vijftig jaar geleden startte als éénmansrijschool is uitgegroeid tot een volwaardig opleidingsinstituut met drie vestigingen en meer dan honderd (beroeps)opleidingen. Veiligheid, innovatie en kwaliteit staan bij ons hoog in het vaandel. ‘Een leven lang leren en ontwikkelen’ staat centraal. Benieuwd of wij de opleiding bieden die jij zoekt? Bekijk ons actuele aanbod of neem contact met ons op voor de mogelijkheden of meer informatie. Tot ziens bij DON Opleidingen in Amsterdam, Naaldwijk of Oosterhout!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.