Laden reviews...
Laden reviews...
0 beoordelingen in de laatste 12 maanden
Geverifieerde reviews
Top beoordeeld
Review overzicht
Ik kan Renault Eindhoven Stern oprecht een 10 als waarderingscijfer geven en dat licht ik hier graag toe. Een bevriend ouder echtpaar had er een auto gekocht en daar een koopovereenkomst met Renault Eindhoven Stern voor afgesloten. Een week na het aangaan van de koopovereenkomst bleek echter dat de gezondheid van de inmiddels 88 jarige koper het toch niet meer toeliet om verantwoord en veilig met de auto deel te kunnen nemen aan het verkeer. Ontbinding van de koopovereenkomst was dus het enige juiste besluit wat natuurlijk als overmacht gold voor Renault Eindhoven Stern. Na een uitgebreid gesprek met de verkoopmedewerker en de Verkoopleider kwam de enorme menselijke maat van deze organisatie naar boven. Er was begrip voor deze ontstane situatie waaraan Renault Eindhoven Stern natuurlijk niks kon doen. Normaliter bestaan er kosten die voortvloeien uit de ontbinding van een koopovereenkomst die, door de toch al trieste situatie, een zure nasmaak zou achterlaten bij de kopers die het er emotioneel erg zwaar mee hadden. De Verkoopleider had alles vanzelfsprekend zakelijk kunnen afwikkelen volgens de overeengekomen contractvoorwaarden maar koos ervoor om deze situatie voor het echtpaar met empathie op te lossen door te zeggen "...we scheuren het contract door en ontbinden de koopovereenkomst geheel kosteloos op 1 voorwaarde...haal een doos met 15 worstenbroodjes voor alle medewerkers hier en het is geregeld...". Natte ogen bij het echtpaar waren het gevolg want ze hadden er al dagenlang stress en slapeloze nachten van gehad omdat ze geen uitweg meer zagen. Alle lof voor de Verkoopleider van Renault Eindhoven Stern. Auto's verkopen is hun core business maar respect voor hun klanten waarmee ze zaken doen is het fundament waarop dat tot stand komt. Ik kan iedereen deze dealer aanraden voor de aankoop van je auto...een 10 dus voor Renault Eindhoven Stern!
Beveelt aan
5 June 2022
Rob
Wanroij
Wij hebben de afgelopen weken geel veel autobedrijven van binnen gezien omdat we niet zo'n goed idee hadden wat voor auto we zochten. We liepen deze zaak binnen en jeetje wat een warm welkom! Onze zoon werd direct door de gastvrouw aangesproken en meegenomen voor een cadautje zodat wij op ons gemak rond konden kijken. Al snel zochten wij een medewerker op en deze heeft ons super geholpen. Dat het personeel gewone casual kleren dragen zoals ons vinden wij echt een verademing! Ik vond door de shirts de sfeer veel huiselijker dan dat je door een man in pak geholpen word. Dat de gastvrouw tijdens onze koop met broodjes kwam was natuurlijk ook wel heel prettig! Al met al een fijne koop gedaan en met een prettig gevoel de auto gekocht. Dank jullie wel nogmaals en speciaal dank aan Martin!
Beveelt aan
27 March 2022
meike rijkers
Deurne
Ik heb gehad Vijfje Megane Clio rijd nu Captur uit 2014 Allemaal naar VOLLE tevredenheid gereden Captur is mijn favoriete auto
Beveelt aan
15 January 2022
Piet
Eindhoven
Ondanks dat het probleem niet opgelost! Dat blijkbaar ook niet kan omdat renault geen actief live systeem plaatst in een business zen! Dat hadden ze vooraf wel mogen vertellen bij de keuze van een auto ik ben van mening dat renault moet nadenken of je in een auto een navigatie met een niet live systeem gaat plaatsen. Zeker als business zen zit je veel op de weg en dan is een goede navigatie noodzakelijk.kun je net zo goed niets erin zetten dan heb je de frustratie niet. Gelukkig ben ik nu uit mijn droom geen actuele navigatie en lekker de file inrijden.
Beveelt aan
31 December 2021
Gaston Meulenberg
Buchten
nieuwe megane business edition zen met een incompleet navigatie systeem zowel stern veghel als renault ik moet het maar doen zonder tcu unit navigatie doet niets auto android crashed ook zwart scherm.L-298-VS is dit de norm dat je afgescheept gaat worden als het te technisch gaat worden!
Beveelt niet aan
6 December 2021
G.H.A. Meulenberg
BUCHTEN
Ik heb in 2016 een occasion gekocht van ca 2.5 jaar oud met 16000 km op de teller. Op deze stern top occasion zat 2 jaar garantie. 5 jaar na aankoop komen er lak problemen naar boven, die duiden op een eerdere schade reparatie, terwijl mij bij aankoop is verzekerd dat de auto geen schade had gehad! 1 deukje is voor aflevering gerepareerd door destijds Arend auto Eindhoven. Ik ben met de auto terug gegaan, en hem de lak problemen laten zien. Ik ben van mening dat dit niet voor mag komen ook niet 5 jaar na een schade reparatie. Dat vond de verkoper ook. Ik heb gevraagd hoe dit op te lossen. De verkoper deelde mij na overleg het volgende mede. Met het schade bedrijf waar wij toen zaken mee deden, doen wij nu geen zaken meer mee. De kosten van de reparatie zijn geheel voor uw rekening! Wij kunnen hier in niets betekenen. Geen enkele tegemoetkoming! Ik vind nog steeds dat 5 jaar na een schade reparatie geen lak ploblemen mogen ontstaan. Voor mij dus nooit meer een auto van Stern Eindhoven. J. uit Veldhoven
Beveelt niet aan
23 October 2021
Johan
Veldhoven
klacht snel en vakkundig opgelost
Beveelt aan
23 September 2021
HJGM van de Voort
Eindhoven
Onderhoudsbeurt uitgevoerd en als service lichte steenslag schade bijgewerkt. Zeer tevreden!
Beveelt aan
22 September 2021
Marga
Best
Netjes op tijd en een goede ruilauto mee gekregen.
Beveelt aan
22 September 2021
Fons
Best
Goed ontvangen, vriendelijk personeel.
Beveelt aan
22 September 2021
AG
Eindhoven
Mijn klacht (zonder afspraak) vreemd geluid als ik over klinkers rijd werd direct ingepland met kleine wachttijd, proefrit gemaakt, vervolgens kon ik wachten op de reparatie. Echt super!
Beveelt aan
22 September 2021
Hedwig
Eindhoven
Prima service
Beveelt aan
22 September 2021
Nurhat
Eindhoven
Super snel
Beveelt aan
22 September 2021
Heder
Eindhoven
Ik vind het handig dat je online een afspraak kunt maken, zo heb je direct een overzicht van alle afspraak mogelijkheden. Omdat ik een extra onderdeel toe wilde voegen aan mijn werkplaatsafspraak heb ik een mail gestuurd naar Stern, hier werd erg snel op gereageerd. Kortom, snel en fijn geholpen
Beveelt aan
20 September 2021
Jette
Eindhoven
Je voelt je op je gemak, goed te woord gestaan. Netjes maar gemoedelijk, duidelijk antwoord op je vragen. Ik ben heel tevreden.
Beveelt aan
19 September 2021
Petra
Helmond
Moest voor een klein onderhoud op de zaak zijn. Werd meteen geholpen en even een tijdsbeeld geschetst hoe lang het zou gaan duren. Wachten was geen probleem; onder het genot van een heerlijk kopje koffie in alle rust een puzzeltje gemaakt. Reparatie ging iets langer duren; werd hiervan keurig op de hoogte gehouden. Merk als klant dat de sfeer onderling ook oké is; er word veel gelachen met elkaar en alles goed overlegd. Ik werd keurig netjes geïnformeerd over de reparatie, de oorzaak en de kosten. Vanuit vroeger ben ik de 'ouderwetse' garages ook nog gewend; blij dat iemand je te woord komt staan. Hier komt de medewerker naar je toe. Je voelt je echt welkom. En.... ondanks de geringe rekening (kosten) heb ik het gevoel dat het weer oké is. Dat ik met een gerust gevoel mijn auto weer mee kan nemen. Al met al..... TOP!! Geef de feedback a.u.b. door aan de medewerkers!!
Beveelt aan
17 September 2021
Ronald
Eindhoven
Afspraken op tijd en verder geen gezeur. Hulpvaardig personeel.
Beveelt aan
17 September 2021
Carel
Geldrop
ik ben heel goed en heel vriendelijk geholpen alles volgens afspraak ook baliemedewerker heel goed en kundig geholpen
Beveelt aan
15 September 2021
martien
geldrop
Goede service
Beveelt aan
15 September 2021
J kweens
EINDHOVEN
.
Beveelt aan
14 September 2021
Pedro
Blanco
Zeer klantvriendelijk
Beveelt aan
13 September 2021
kees jonkers
WAALRE
Super service
Beveelt aan
13 September 2021
Eddie
Eindhoven
Zeer vriendelijke en professionele behandeling. Probleem in zeer korte tijd en op efficiënte manier opgelost.
Beveelt aan
13 September 2021
Arno Hendriks
Eindhoven
Zeer vriendelijk te woord gestaan, snelle service
Beveelt aan
13 September 2021
Yvonne
Eindhoven
Altijd een correcte behandeling. Zowel vriendelijkheid als kennis van zaken.
Beveelt aan
13 September 2021
Mark Bakermans
Eindhoven
Europalaan 2
5623 LJ Eindhoven
Branch
E-Commerce, Retail
Specializations
Huishoudelijk, Witgoed
Autogarages, Autodealers, Schade, Mobiliteit