Een aantal weken geleden brak tijdens het poetsen van mijn tanden een stuk van mijn kies af. Door tandartsangst was ik al lang niet bij de tandarts geweest, maar nu had ik geen keus meer. Nadat ik bij een andere praktijk foto's had laten maken bleken er meerdere gaatjes te zijn, welke in losse behandelingen verholpen zouden gaan worden. Hier kwam mijn angst weer naar boven. Losse behandelingen, met wachttijd erbij straks een jaar verder en dan ook nog alle behandelingen helemaal bewust meekrijgen met alle stress die daar bij hoort. Na wat speurwerk op internet kwam ik bij Narcodent (Oosterhout) uit. Ik werd netjes teruggebeld voor een intake, welke diezelfde week nog plaats kon vinden. Foto's die eerder al gemaakt waren konden worden doorgestuurd en er kon meteen een plan gemaakt worden voor wat betreft de behandeling. Al met al duurde dit ruim drie kwartier, wat super fijn was aangezien ik duidelijke uitleg kreeg over wat ik kon verwachten en geen enkel moment een gehaast gevoel ervaarde. Er werd dus echt goed te tijd genomen. Tussen het moment van intake en de behandeling zaten uiteindelijk twee weken. Tussendoor werd ik door medewerkers van Narcodent gebeld bij vragen ten behoeve van de Narcose en werden laatste puntjes (zoals het bestellen van een verdovende pleister voor het infuus) doorgesproken. Ook de behandeling zelf heb ik als erg positief ervaren. Alle medewerkers zijn even vriendelijk, rustig en begrijpen de angst van patiënten. Uiteraard is er de gebruikelijke spanning wanneer de behandeling begint en is het aansluiten van het infuus (zeker wanneer je net als ik angst hebt voor naalden) even iets waar je doorheen zult moeten bijten. Maar al met al is dit binnen een minuut gedaan en merk je van de rest van de behandeling helemaal niets! Het enige minpuntje is dat de wachtruimte wat gehorig is waardoor behandelingen een beetje te horen zijn. Dat kan voor sommige mensen wat onaangenaam zijn. Zelf heb ik dit gelukkig niet zo ervaren.
Een aanbeveling voor iedereen met angst. 7 tanden en kiezen getrokken onder met gelijk prothese plaatsen. Zeer snel een intakegesprek en behandelplan. Regelmatig contact tot de narcosedag via telefoon en mail. Duidelijke uitleg stap voor stap. Dag van narcose en behandeling. Zeer snel aan de beurt bij aankomst, betrokken baliemedewerkster en narcoseteam met gevoel voor humor. Infuus niks van gevoeld, behandeling heerlijk geslapen, veel pijnbestrijding voor en na de ingreep. Geen last gehad, geen pijn, niet misselijk, wat lichte nabloeding. Bas van der Wouw bedankt. Anoniem uit Rijsbergen
In Oktober 2022 heb ik de stap gemaakt om eindelijk na jaren iets aan mijn gebit te laten doen. Uit angst was ik al jaren niet geweest. Ik werd de volgende dag al gebeld voor een afspraak en tijdens dat telefoon gesprek al op mijn gemak gesteld. In november ben ik op 1e afspraak geweest bij Michael Profitlich. Deze man stelde me enorm op mijn gemak, en voor mij was het een bevestiging van wat ik al wist wat er moest gebeuren. Hij legde heel goed uit wat er moest gebeuren en wat de mogelijkheden waren. Had alle begrip voor mijn angst en tranen die daar stroomden. 11 februari 2023 ben ik geholpen en zijn onder narcose al mijn tanden en kiezen boven verwijderd en kreeg ik een prothese. De eerste dagen waren lastig met eten, en het in hebben van de prothese. Maar al na enkele dagen nam de pijn af, en kon ik er beter mee eten en praten. Inmiddels zijn we 12 dagen verder en kan ik al een klein beetje kauwen met mijn nieuwe gebit, ik voel hem steeds minder zitten en het in en uit doen gaat ook steeds beter en minder pijnlijk. Ze hebben mij van begin tot einde gerust gesteld en bijgestaan. Nergens heb ik enige druk van wie dan ook gevoeld. Op de dag van de ingreep kreeg ik alle tijd om bij te komen van de narcose voor ik naar huis mocht. Michael Profitlich heeft mij weer een stralende lach bezorgd, ik durf nu zelfs weer te lachen. Iets wat ik zeker 30 jaar niet durfde. Ik ben nu bijna 50. Ik ben er nog niet, herstel gaat nog even duren, maar ik weet dat ik er met geduld kom en dat alles weer goed komt. En het team op de dag van de operatie was echt super lief, en heeft mij enorm op mijn gemak gesteld. Hier ben ik ze enorm dankbaar voor.
Ontzettend lieve en begripvolle mensen,waar ik met mijn angststoornis gewoon mezelf kan zijn... Na de totale extractie van mijn gebit op 13 februari,nu nog in het traject van drukplekken en wennen...eten,praten,alles. Het valt me niet mee,heel eerlijk. Zit ook wat tegen in mijn beleving... Maar ik weet dat ze er voor ne zijn als ik ze nodig heb. Om me even op te beuren ... Of en afspraak maken. Ik ben er nog lang niet,maar heb vertrouwen dat het goed komt.
,e stellen je op je gemak zijn vriendelijk en je wordt uitstekend geholpen
De behandeling onder narcose is perfect verlopen
Goede ervaring
Prettig en stukken sneller dan verwacht
Vanaf het eerste telefoontje ben ik al heel vriendelijk en geruststellend benaderd. Inmiddels is ruim 5 weken geleden al mijn tanden en kiezen getrokken en is heel goed verlopen. Je wordt echt zorgzaam behandeld en hebben ook veel begrip. Na een kleine week wordt je nog gebeld om te vragen hoe het met je gaat. Bianca is ook een echte topper en ben blij met m'n prothese. Natuurlijk is echt een uitdaging om aan de prothese te wennen, maar dat weet je vantevoren en al je je daarop insteld wen je er echt wel aan. Echt een super team.
-
Na 40 jaar angst voor de tandarts, toch eindelijk de stap durven (en moeten) zetten. En het is mij voor de volle 100% procent meegevallen en geen spijt van dat ik de stap hebt genomen. Tijdens het hele proces goed begeleidt, vanaf de intake tot en met de nazorg.
Vriendelijke
Jammer dat de prik in mijn hand niet goed gezet blauwe hand,zit nu ook met een dikke wang kaak onstekking ,bij zoon operatie in het ziekenhuis krijg je gelijk een antibiotica kuur mee naar huis ideetje?
een heel goed team wat de tijd voor je neem ben geweldig geholpen en nog steeds
Ondanks dat ik het heel erg spannend vond naar vervelende ervaring tandarts ben ik heel blij dat ik voor NarcoDent heb gekozen. Je gaat liggen krijgt een infuus dan narcose en als je wakker wordt is je gebit als nieuw je hebt nog uren een verdoving zodat de napijn minder is . Je krijgt medicatie recept mee en een na controle afspraak. Ik ga over 3 maanden naar de tandarts met een stuk minder angst. Mij heeft het geholpen en erg blij dat ik mijn tanden nog heb !!
Ik was zo BANG.......maar het ging perfect!
Vriendelijke benadering en begrip voor mijn angst.
Super goede ervaring. Ze zijn zo lief voor je en nemen echt de tijd voor je. Ik ben echt heel erg bang voor de tandarts maar ik ben echt heel goed geholpen.
Geheel naar wens.
Er werd goed geluisterd naar de wensen, verder gehele behandeling en nacontrole goed verlopen.
Na jarenlang getob met dan weer een kies en dan weer een tand laten trekken besloten om de rest, 19 stuks, in 1x onder narcose te laten trekken. Intake, plannen van behandeling, behandeling en maken van noodgebit ging binnen een maand !!! Duidelijke uitleg over kosten, te verwachten ellende met noodgebit en verder traject het komende jaar.
Ik ben zeer bang voor de tandarts. De mensen van nacrodent hebben mijn zo goed geholpen dat ik geen zenuwen meer had. De nazorg is uitstekend!
Vanaf de intake tot de controle is alles heel soepel en pijn vrij verlopen. zeer vriendelijke mensen.
Ik ben zo dankbaar dat ik jullie gevonden heb en ben zo blij met mijn nieuwe glimlach en gezonde tanden ! Dankjewel! ❤️
Het was een hele nare ervaring. Ik ben vaker onder narcose geweest maar deze tandarts wil gewoon vooral veel mensen tegelijk helpen en aandacht voor de patiënt is ver te zoeken. - geen uitleg over de narcose tijdens toebrengen van middelen - geen rustige plek waar je wakker kunt worden ivm de vrijdagmiddag borrel die op de ok plaatsvindt wat dezelfde ruimte is als de uitslaapruimte (afgezet met kasten) - geen enkele controlevraag gesteld tijdens het hele proces, letterlijk 0 behalve mijn geboortedatum. - geen enkel empathisch vermogen getoond, alleen focus op snel productie draaien. Ze zijn vooral gefocust op zichzelf en hun eigen belangen en hebben geen flauw benul welke doelgroep ze helpen en hoe ze hun dienstverlening naar patiënten centraal stellen. Dit is het toonbeeld van een geldgedreven praktijk waar geld belangrijker is dan patiënten. Zeker omdat het een angsttandarts is vind ik het belangrijk dat mensen ook kritische verhalen kunnen lezen.
De Waard 5
4906BC Oosterhout
Narcodent is dé narcose tandarts. We zijn een gespecialiseerde tandarts die tandheelkundige zorg verleent onder narcose. Dit betekent dat jij als patiënt door de behandeling heen slaapt, zonder bewust te zijn van wat er gebeurt. Deze aanpak is vaak een uitkomst voor mensen die extreme angst voor de tandarts hebben, een lage pijndrempel hebben, of bepaalde medische of psychische aandoeningen. Vanuit Oosterhout (Noord-Brabant), Culemborg, Rotterdam, Geleen en Waalre helpen wij onze patiënten op een persoonlijke, professionele, en geruststellende manier.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.