Ik weet niet waar ik een review kan achterlaten, dus dan maar hier. Een paar weken geleden heb ik de fitness trainer A cursus gekocht en ik ben eerlijk gezegd zwaar teleurgesteld. Voor een cursus van €600 had ik een stuk meer kwaliteit verwacht. Vrijwel iedere module bevat spelfouten, grammaticale fouten en zinnen die soms nauwelijks te begrijpen zijn. Daarnaast is een deel van de informatie verouderd, onjuist of inmiddels achterhaald door nieuwere onderzoeken en klopt simpelweg niet meer. In een tekst van nog geen vijf zinnen vond ik al drie fouten (zie afbeelding). "de tandvlees" in plaats van "het tandvlees", ''Een bijvoorbeeld hiervan'' staat er en ook en "Een teveel aan wateroplosbare vitamines voor de urine uitgescheiden." Ik heb geen idee wat hier überhaupt bedoeld wordt. Dit is geen incident; dit soort fouten kom ik door de hele cursus continu tegen. Dat varieert van simpele taal- en grammaticafouten tot feitelijke onjuistheden. Dat is simpelweg niet acceptabel voor een opleiding die mensen moet voorbereiden op het vak van personal trainer. Het zorgt ervoor dat sommige teksten amper te begrijpen zijn. Als je mensen wilt opleiden en verwacht dat zij deze kennis later doorgeven aan hun klanten, dan moet de lesstof inhoudelijk kloppen en professioneel zijn uitgewerkt. Op dit moment maakt de cursus een slordige en onvoldoende gecontroleerde indruk. Daar komt nog bij dat sommige afbeeldingen in de cursus onduidelijk zijn of ontbreken waarin voorbeelden worden gegeven en dat mijn boek na meer dan drie weken nog steeds niet is geleverd. Via de mail reageren jullie ook nergens op. Ik hoop dat deze feedback serieus wordt genomen en dat er daadwerkelijk iets mee wordt gedaan. Op dit moment vind ik de prijs-kwaliteitverhouding ver onder de maat.
Fijne werk methode en snelle en duidelijke feedback als je vragen hebt
Hi Sven, Wat een mooie review, we doen ons best! Dankjewel Team Sport&People
Smoothly registration process
Thank u Juan! Have a great program with us, if you have any questions let me know. Matthe (Sport&People)
Ik ontving gelijk de volgende dag mijn inloggegevens voor de online leeromgeving, zodat ik gelijk met mijn studie kon starten. Het is nog even wachten op het lesmateriaal(cursusmap), maar deze volgt vast ook snel. Alle informatie is super duidelijk en tot nu toe bevalt de opleiding super goed. Zeker een aanrader en ik ga mij binnenkort gelijk inschrijven voor mijn tweede opleiding ernaast.
Hi Svenja, Wat een geweldige review. Wij wensen je veel plezier met de opleiding, bij vragen staan wij voor je klaar. Team Sport&People
Helemaal blij met deze online thuisstudies! Ze staan je ook snel te woord als je vragen hebt.
Hi Carmen, Dank voor je leuke en fijne review! Wij doen ons best om snel voor iedereen klaar te staan en te helpen met alle vragen. Je hebt in ieder geval een leuk opleiding gekozen, de fitness trainer A level 3 opleiding. Veel succes. Team Sport&People
Meerdere opleidingen mogen volgen en afronden. Goede kwaliteit en service
Hi Danielle, wat leuk om te lezen dat je ons zo goed beoordeeld, wij doen ook ons best om iedereen klaar te stomen om goed aan de slag te gaan als fitness trainer of als Personal Trainer. Tot snel Team Sport&People
So far I’ve really been enjoying the Fitness Trainer A course in English. I’ve had a few questions for the organizers and it’s been easy to get in touch with them about questions. I will say, occasionally I’ve noticed slight typos in the online course materials or a handful of words still appearing on diagrams in Dutch. Overall the course is still perfectly usable but I wanted to make note of it. I’d still highly recommend this to someone in a similar boat to me, in that I want to get certified and gain knowledge quickly with the intent of working in the Netherlands, but I’m still working on my Dutch fluency. Loving it so far.
Thank you for your response and your great feedback. We strive to provide top-tier Fitness Trainer A training and to help our students advance all the way to becoming certified personal trainers.
Ik vond het een mooie tijd , En het was zeer leuke ervaring , En ik heb Veel geleerd
Mijn ervaring bij het volgen van het PT starter pakket is heel positief. De lesstof is interessant en het is fijn dat ik deze opleidingen op mijn eigen tempo kan volgen. De websites, app en de boeken zijn overzichtelijk en makkelijk in gebruik. Je krijgt geen extra dingen of stof die je later niet in de praktijk zult gebruiken. Verder krijg je snel reactie als je ergens een vraag over hebt. Al met al, zeker een aanrader!
Ik heb mijn fitness trainer opleiding bij sport & people gedaan en ik heb enorm veel geleerd over het vak. Ik vond alles duidelijk en ik had een hele fijne docent. Ik zou sport & people zeker aanraden!
I am very satisfied with the Fitness Trainer A course. The team is professional, the communication was clear and the guidance during the course and the practical exam was very good. The practical exam allowed me to demonstrate my coaching, communication and training skills. I would recommend Sport & People to anyone who wants to become a certified fitness trainer with a recognized European certification. Thank you to the whole team for your support and professionalism.
Geweldig opleiding, en De cursus was echt geweldig, ook al spreek ik Egyptisch (Arabisch) en is Nederlands niet mijn moedertaal. De docenten waren ontzettend goed en de hele schoolgroep probeerde ons te helpen. Ze stonden altijd voor ons klaar en waren op elk moment bereikbaar wanneer we belden of een bericht stuurden. Ik ben hen echt, echt heel dankbaar
Ik heb de opleiding Fitnessinstructeur A gevolgd bij sport & people en in april start ik met de B.
Ik heb mijn fitnessopleiding via een thuisstudie gevolgd en dat beviel uitstekend. Elke maand hadden we een online sessie waarin al mijn vragen duidelijk werden beantwoord. Daarnaast kon ik altijd terecht via e‑mail en telefoon, wat enorm hielp om gemotiveerd te blijven. Dankzij de goede begeleiding en flexibiliteit heb ik mijn fitnessdiploma met succes behaald.
Ben net begonnen met de Fitness Trainer A en het bevalt goed! Fijne duidelijke communicatie/instructie vanuit Sport&People.
De klassikale lessen waren echt heel fijn. De combinatie van theorie en het daarna meteen in de praktijk brengen werkte voor mij heel goed. Jurgen gaf de lessen en dat deed hij op een duidelijke en eerlijke manier. Met af en toe een grap tussendoor wist hij de lessen ook leuk en ontspannen te houden. Daardoor bleef het niet alleen leerzaam, maar ook gewoon leuk om te volgen. Kortom, echt een aanrader om de opleiding ook klassikaal te volgen.
Ik heb een leuke tijd gehad tijdens de cursus met de cursisten. En ik een fantastisch docent gehad, heel groot bedankt aan Claire die ons fantastisch heeft voorbereid zodat een ieder goed voorbereid aan zijn/haar examen begon en goed afgerond.
De fitness-instructeur A cursus bij Sport en People is zeer praktijkgericht met deskundige docenten en heldere lesstof. Een absolute aanrader voor wie serieus de fitnessbranche in wil.
Het is een interessante opleiding. Echter gaat er heel veel mis in de communicatie. Zo werk je met 2 systemen online en in boek. Maar hier zitten grote verschillen in wat voor veel verwarring zorg. Elke les was er wel iets. Ook hoor je weinig van dingen terug, en moet je overal zelf steeds opnieuw achteraan. En waren er veel onduidelijkheden. De leraar was wel kundig en probeerde veel dingen weer goed te lijmen. Ook had ik mij aangemeld voor vervolg opleiding voor personal trainer echter is de opleiding in Groningen geannuleerd, er waren wat opties als alternatief geboden, maar ook hier laat de communicatie lang op zich wachten en zelf weer actie ondernemen, voor duidelijkheid. Helaas is er voor Groningen geen oplossing gekomen en zal ik mijn opleiding vervolgen in Utrecht wat bijna 2 uur rijden is. Ik hoop dat voor de vervolg opleiding er een verbetering gaat plaatsvinden in de communicatie. Want dat zorgt toch wel voor veel frustratie. Er ging in elk geval heel veel niet goed. Waardoor ik op dit moment geen positieve aanbeveling kan geven.
Elke les waren we wel onduidelijkheden als er een medecursist contact op had genomen met Sport&People. Geen zaal gereserveerd of onduidelijkheden over de verschillen die in het boek stonden of op de online versie van sport&People. Dus ik raad deze cursus via Sport&People aan niemand aan. Twee systemen was ook erg onhandig en onduidelijk. Wat staat waar en waar kunnen we wat vandaag halen. Docent was echter erg kundig en probeerde alles weer te lijmen wat op een gegeven moment niet meer lukt. Ik was er al voor gewaarschuwd dat alles slecht geregeld was maar dit was echt niet best. Je betaald echt een hoop geld maar krijgt niet waar voor je geld
Beste Miranda, Dank je wel voor je eerlijke feedback. Wat vervelend om te horen dat je de organisatie rondom de cursus als onduidelijk en rommelig hebt ervaren. Dat is uiteraard niet de ervaring die wij willen bieden. Zoals we inmiddels telefonisch hebben besproken, pakken wij jouw feedback actief op en evalueren we dit intern en met de docent. We waarderen het dat je ook aangeeft dat de docent zijn uiterste best heeft gedaan om alles zo goed mogelijk te begeleiden. Tegelijkertijd realiseren we ons dat dit de organisatorische knelpunten niet wegneemt.Ons doel is om toekomstige cursisten een consistente en professionele leerervaring te bieden. Jouw feedback helpt ons om concreet te verbeteren. Met sportieve groet, Team Sport&People
Ik wilde heel graag mijn fitness trainer A diploma halen en daarvoor ben ik hierheen gekomen om de juiste papieren te krijgen. Goede hulp en juiste kennis.
Ik heb een hele fijne ervaring gehad bij Sport & People. De lessen waren erg goed en zeer informatief. De docent leggen alles duidelijk uit en je merkt dat er veel expertise aanwezig is. Zeker een aanrader!
Ik ben blij dat ik voor de fitnesstrainer A heb gekozen via Sport & People. Inschrijven was gemakkelijk en een dag later had ik overal al toegang toe. Duidelijke en overzichtelijke stof en de app met het boek samen is een top combinatie.
Heel fijn personeel wat ik tot nu toe heb gesproken. Snelle reactie en mega vriendelijk. En al mijn vragen werden snel beantwoord. Er werd ook meegedacht!
Boffen
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.