Filters

10

Helemaal tevreden

Had een Sarah pop besteld online en laten bezorgen door post nl. Alles op tijd gekregen en een duidelijke omschrijving erbij.

  • Aanbevelen? Ja
9

Goede service, mooi op tijd

Zeer goede service door Eddy. We ontvingen de pop mooi op tijd, voor het weekend, zodat we hem na het weekend konden opzetten. Wij gebruikte hem op ons kantoor en de mensen waren erg enthousiast. Het klaarzetten ging makkelijk en snel.

  • Aanbevelen? Ja
10

Top verzorgd

1/2/3 1 eenvoudig online te bestellen 2 wordt geleverd voor gewenste datum 3. Retourneren bij post service punt en verder hoef je niets te doen Top

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldig goed geregeld

Mijn man werd 50 jaar op een zaterdag. De pop werd al op donderdag thuis bezorgd. Het opblazen was in 1 minuut geregeld. En ook het terugsturen van de pop was makkelijk!

  • Aanbevelen? Ja
8

Snel geregeld

Opgehaald door mij. Even de schakelaar zoeken op de uit de uitblaas motor en zoeken waarop die moet worden aangesloten en klaar.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend geregeld!

Mooie collectie poppen. En de verzending is super geregeld.

  • Aanbevelen? Ja
10

Super geregeld👍

Hele goede service.

  • Aanbevelen? Ja
8

prima services alles optijd

Ook instructies via YouTube zijn prima en erg prettig

  • Aanbevelen? Ja
9

Goed

Goed geregeld kun je op bouwen

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede levering mooi iotijd

Alles was aanwezig in de tas en netjes optijd geleverd ondanks dat post er langer over doet om het pakket te leveren hebben ze hier heel goed rekening mee gehouden.

  • Aanbevelen? Ja
10

Perfect service

In verband met grote chaos bij Post.Nl is zelfs de moeite genomen om het pakket persoonlijk te komen leveren, zodat men zeker was van tijdige levering. Ook de communicatie (daaromtrent) was meer dan prima.

  • Aanbevelen? Ja
9

Goed

Goede service vriendelijk .

  • Aanbevelen? Ja
10

geweldige service en kwaliteit

Geweldige service, mede omdat ze zelfs een pop persoonlijk met de auto hebben gebracht omdat PostNL pakketdienst waarschijnlijk niet op tijd kon leveren, wat ook zo was, die pop kwam pas de dag later. De pop zelf zag er heel mooi uit en eenvoudig en vlug op te zetten.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goeie service

Hele goeie service alles op tijd binnen gekregen perfect

  • Aanbevelen? Ja
10

Super!

Pop is netjes op tijd thuis bezorgd. Ook het terugsturen was erg makkelijk!

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend

Vertraging bij post nl. Maar dit bedrijf kwam persoonlijk het opblaasfiguur brengen zodat we niet zonder kwamen te zitten...super!

  • Aanbevelen? Ja
10

kei goed

Het was kei top mijn vriend vond het ook mooi het was een geslaagde actie

  • Aanbevelen? Ja
9

Geweldig

Leuke reacties

  • Aanbevelen? Ja
10

Als zeer goed ervaren

Via de post aangeleverd netjes op tijd.👍 Alles volgens afspraak.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed en netjes geregeld. niks op aan te merken.

super service. thuis gebracht ivm drukte bij de transporteur.

  • Aanbevelen? Ja
10

Top

Ik wil Julie bedanken voor het brengen van de poppen. Ik heb een top weekend gehad en inmiddels de poppen weer terug gestuurd. Ondanks dat de post het liet af weten is het goed gekomen 😊👍👍👍

  • Aanbevelen? Ja
8

Snelle levering met duidelijke instructie

Prima levering, alleen dat de pop zelf via een inleverpunt retour moest was mij vooraf niet duidelijk. Instructie voor opzetten helder en simpel.

  • Aanbevelen? Ja
10

Fan-tas-tisch

Geweldige levering en terugzending met de post. Super makkelijk en niet duur ! Chapeau!

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldig 👌

Super service, super pop (ouwe zak) ik zou het iedereen aanraden

  • Aanbevelen? Ja
10

top mee af te spreken en vlotte afhandeling

Top

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Heuvelsepad 62 c

6711JR Ede

06 - 2004 5244

[email protected]

Over Opblaasfiguurshop.nl

Op dit moment bestaat Opblaasfiguurshop.nl uit twee personen: Eddy Melissen & Marinda Dijkhuizen-Melissen. Heej… dezelfde achternaam? Jazeker de zelfde achternaam, wij zijn namelijk broer en zus. En we kunnen je uit ervaring vertellen dat het samenwerken nu een heel stuk beter gaat dan toen we nog klein waren... Normaal krijg je op een pagina zoals deze (over ons) een of ander deftig verhaal te horen over wie wij zijn, hoeveel passie we zouden hebben, wat onze drijfveren zijn, hoe goed we wel niet zijn en hoe goed we het met de wereld om ons heen voorhebben. Meestal is die tekst doorspekt van hoogdravende en intellectuele woorden. In de veronderstelling dat je daar als klant wel van onder de indruk raakt… Maar wij zijn Opblaasfiguurshop.nl. Wij verhuren gewoon opblaaspoppen. Daarom houden wij het vooral… LUCHTIG… Opblaasfiguurshop.nl is Nederlands grootste verhuurder in Abraham en Sarah poppen. Wij hebben vooral heel veel poppen in heel veel verschillende thema's. Dus het maakt niet zo gek veel uit wat je precies zoekt, want wij hebben namelijk bijna altijd wel iets wat bij de jarige past!

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.