Allemaal tienen omdat alle in al die jaren altijd perfect geregeld is.
Geweldige job bij mij gedaan. Snel en vakkundig.
Ik vond het alleen vreemd dat de nieuwe ketel het niet in 1 x deed maar dat er al een onderdeel kapot was dat al vervangen moest worden en vrij lang duurde.
Snelle antwoorden op onze vragen en goede uitleg van de verschillende soorten ketels die er zijn Super bedrijf
Mijn moeder was al jarenlang klant bij u en wij hebben haar cv en onderhoud in haar oude huis overgenomen. Inmiddels zijn ook door u enkele aanpassingen gedaan en wij huren sinds vorige maand ook een cv ketel in het tuinhuis. Wij vonden de prijs wat hoog, maar verkozen toch bij u te blijven. Wij zijn erg tevreden over uw service en meedenken. Met vriendelijke groet, Gwen Dumbar
Cv-storing, wintertijd, s avonds. Storingsnummer gebeld, binnen halfuur teruggebeld met keuze: nu oplossen tegen avondtarief, of morgenvroeg (ochtend) tegen normaal tarief. Klant kiest zo zelf en goed geïnformeerd. Service is top.
Ik heb het afgelopen jaar een nieuwe verwarmingsketel bij U gekocht en laten installeren. De ketel bevalt goed het installeren is goed gedaan,maar de communicatie rondom het plaatsen kon beter. En ook de uitleg heb ik niet gekregen dit zou ik eigenlijk nog best wel willen hebben.Bv over hoe ik kan zien wanneer hij bijgevuld moet worden en hoe ik dat moet doen. mvg Martha Helmus
Beste Martha, Bedankt voor de feedback. Wij zullen hier aan werken. Graag sturen we u alsnog de informatie toe over het bijvullen van de cv ketel. Zou u daarom een email willen sturen naar [email protected] zodat ik u de informatie kan sturen. Op onze website http://www.heinenhopman-klimaattechniek.nl/particulieren/cv-ketel-storing/cv-ketel-bijvullen vindt u ook een handleiding voor het bijvullen van de cv ketel. Met vriendelijke groeten, Marloes
Ben heel erg tevreden; snelle service, heldere uitleg, aardige en behulpzame mensen, scherpe prijs en stuk zekerheid. Inderdaad hard werken en no-nonsense...Top!!
Alles verliep soepel en zonder problemen
Dank aan de installateurs (Cor en Patrick) voor de plaatsing van de geiser in maart 2015.
Produktieweg 12
3751LN Bunschoten-spakenburg
Een aangenaam binnenklimaat dankzij kwalitatieve installaties. Een aangename samenwerking met onze klanten door een relatie op te bouwen en een betrouwbare partner te zijn. Aangenaam voor het milieu dankzij toepassing van energiebesparende technieken. Hoge kwaliteit spreekt wat ons betreft voor zich. Wij onderscheiden ons met het beste advies voor maatwerk installaties en staan 24/7 klaar voor onze klanten, zakelijk of particulier.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.