Ik vond mijn rijinstructeur echt een heel aangenaam persoon die rust uitstraalt, dut help heel goed bij het leerproces. Alleen ondervind ik dat de app waarmee ze werken, Rijbewijsapp, wel wat handiger kan gebruikt worden. Er staat enkel de geschiedenis is van de lessen die ik reeds nam en het betaalbewijs. Ik vind dat hier ook mag inkomen welke ingeplande lessen er nog zijn met de gegevens waar, wanneer... Communicatie is niet helemaal in orde.
Kom met uw verwachtingen, vertrek met oplossingen Ik raad deze motorrijschool sterk aan. Het verschil met de rijschool waar ik vroeger zat is enorm, en zij hebben bevestigd dat ik er goed aan gedaan heb om te veranderen. Het professionalisme, de kwaliteit van het werk, de uitleg… alles is van een veel hoger niveau. Het enige probleem is voor mensen zoals ik die van rijschool moesten veranderen om naar hen te komen, omdat de andere gewoon een niveau lager zitten. Je moet dus opnieuw de basis herhalen. Het beste advies dat ik heb gekregen en dat ik ook kan geven, is om naar Traffix(Meise) te gaan. ------------------ Venez avec vos attentes, repartez avec des solutions. Je recommande fortement cette auto-école moto. La différence est énorme par rapport à celle où j’étais auparavant, et ils m’ont confirmé que j’avais bien fait de changer. Le professionnalisme, la qualité du travail, les explications… tout est à un tout autre niveau. Le seul problème concerne les personnes comme moi qui ont dû changer d’auto-école pour venir chez eux, car les autres sont simplement un niveau en dessous. Il faut donc refaire une révision des bases. Le meilleur conseil que j’ai reçu et que je peux donner à mon tour, c’est d’aller chez Traffix(Meise).
Lesgever Stefan Vermeulen Heel erg bedankt voor u geduld om zo goed mogelijk alles uit te leggen!!!
Top de instructeur
.
Vriendelijke instructeur. Leerzame oefeningen en goede tips.
Positief
Top ervaring
Goede hulp gehad, steeds vriendelijke begeleiding.
Een zeer aangename eerste kennismaking. Een heel rustige en rustgevende instructeur.
Ça fait plaisir de rouler pour la première fois, on m’a bien expliqué les choses et j’ai beaucoup appris en 2 heures.
Zeker een aanrader!!
Aangename begeleider, legt alles goed en rustig uit en houdt het ook een beetje luchtig.
Zeer duidelijk, rustig, tijd genomen om vragen te beantwoorden. Kan het iedereen aanraden
niks te melden
Very good experience right from having timetable to vehicle to instructor n routes...covered all aspects..
Professionele begeleiding, 8u rijles gevolgd en geslaagd voor praktijkexamen
het waren vriendelijke mensen in Puurs maar de communicatie via Meise liep niet al te vlotte en kan volgens mij beter dus de grootse werkpunten zijn voor mij de planning communicatie vanuit Meise
Heel veel geleerd hoe je één wordt met een brommer , de instructeur was een geduldige en aangename man om les van te krijgen
Goede lesgever
Mijn ervaring bij Traffic was echt heel positief. Autorijden brengt vaak veel stress met zich mee, omdat iedereen zijn rijbewijs zo graag wil halen, om persoonlijke of professionele redenen. Daarom maakte het voor mij zo’n groot verschil dat de instructeurs altijd rustig bleven en je echt probeerden gerust te stellen. Ze moedigen je aan, geven goede begeleiding en laten je nooit ongemakkelijk voelen, zelfs niet als je een moeilijke dag hebt of fouten maakt. Ik ben begonnen met lessen in sneeuw en ijs en geëindigd met rijden in zon en regen, maar in alle omstandigheden voelde ik mij veilig en goed begeleid. De wagens zijn ook goed onderhouden, wat extra vertrouwen geeft tijdens het rijden. Natuurlijk kost een rijopleiding veel geld, maar bij Traffic voelt het echt alsof je waar voor je geld krijgt door de kwaliteit van de begeleiding en de fijne sfeer.
Heel aangename instructeur, veel geleerd op een korte tijd!
Het was fantastisch en ik heb veel bijgeleerd Maar de scooters zelf zijn een minpunt. Want ik had veel hot van batterij.
Het was soms aan het regenen maar dat maakte niet uit want het was echt leuk. Heel leerzaam. Mijn lesgever, Peter Maes, was ook echt super grappig en heeft iedereen heel veel bijgeleerd.
Het was een heel positieve ervaring en ik heb in slechts twee uur tijd heel veel geleerd. Mijn coach heeft me ook goed geholpen en alles heel duidelijk uitgelegd.
Kapellelaan 97
1860 Meise
Over Rijschool Traffix Met haar jarenlange ervaring profileert Rijschool Traffix zich als een van de meest toonaangevende en vooruitstrevende rijscholen van Vlaanderen. Gespreid over 13 vestigingen leiden onze 80 medewerkers jaarlijks zo’n 5000 kandidaten op, en dit in alle rijbewijscategorieën. Dankzij de kwaliteit van onze diensten, de professionaliteit van onze medewerkers en de grote klantentevredenheid groeide Rijschool Traffix uit tot marktleider in rijbewijsopleidingen in de regio.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.