Heel erg leerzaam. Niks op aan te merken.
Heel fijne cursusavond. Veel uitleg, maar ook veel mogelijkheden om te oefenen. Heel fijn dat alles werd toegespitst op kinderen.
Hele fijne bijeenkomst. Vlot tempo maar ook heel veel toepasbare tips!
Vanuit de e-learning heb je veel inzicht met een goede uitleg. Om het dan nog een keer te horen en uit te kunnen voeren zie je en begrijp je veel meer.
Was erg leerzaam
Tijdens de e-learning leer je veel vooraf. De praktijkdag is fijn omdat je bijna de hele tijd interactief bezig bent. En echt skiles getraind en verbeterd worden.
Leuke trainster Iris. Met veel enthousiasme verteld ze haar verhaal.
Aangename cursus
Professionele cursusleiders. En goed verzorgde lunch.
Goede duidelijke uitleg met praktijkvoorbeelden
Goede duidelijke uitleg nemen goed de tijd voor iedereen
Ik vond de cursus mooi
Heel leerzaam! Veel van Jaap geleerd! Ik neem de kennis en vaardigheden mee en deel dit met collega’s en Unitmanager!
Leerzame cursus
Leuke ehbo basis training gehad van Jaap. Het is veel lesstof. Maar hij weet het leuk te brengen waardoor je het beter kunt onthouden. Ook fijne pauzes tussendoor en een uitgebreide lunch.
De cursus was helder, aangenaam, energiek.
Super fijne dag gehad! Goede uitleg maar ook met een grapje tussendoor. Zodat je ook de aandacht erbij houd. Ook fijn dat we af en toe dingen gingen doen reantimatie/ verband leggen etc
Veel geleerd van Jaap vandaag bij de ehbo cursus
Hele fijne manier van cursus volgen. Met genoeg interactie en een zeer enthousiaste docent Jaap.
Ondanks ziekte van de geplande leraar, snel geschakeld door AOC Snijders waardoor onze bhv-herhaalcursus toch spoedig van start kon gaan. Fijn om alle bhv facetten weer eens op te (laten) frissen door de leraar Klaas middels theorie- en praktijkvoorbeelden.
Heel Goed nieuwe informatie
Duidelijk les gegeven alle onderwerpen zijn aan bod gekomen Vragen zijn goed en duidelijk beantwoord
Ondanks dat Klaas last minute moest invallen heeft hij de les op een leuke en praktische manier gebracht waarin eigen ervaringen als verduidelijking werden gebruikt.
Weer veel bijgeleerd van Klaas. Hele vriendelijke meneer.
Klaas legt het rustig uit
Postbus 9640
4801LS Breda
AOC Snijders is al ruim 20 jaar één loket voor haar klanten waar zij met al hun vragen en wensen op het gebied van arbeidsveiligheid terecht kunnen. Onze advies afdeling onderscheidt zich door niet te adviseren op verschijnselen. Allereerst worden oorzaken achterhaald en vervolgens oplossingen aangereikt. Oplossingen die in overleg met u, gericht zijn op haalbaarheid, realiteit en continuïteit. U kunt bij onze adviseurs terecht voor o.a. de RI&E en het PvA, opzetten (en onderhouden) van managementsystemen zoals VCA, ISO 9001 of 14001, OHSAS of BRC-IoP- en vraagstukken op het gebied van brandveiligheid en ergonomie.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.