
Ik was altijd bang van de tandarts maar sinds ik bij Boman kom ben ik dat niet meer.
Deskundig, vriendelijk , goed met kinderen.
Ik zou geen andere tandarts wensen dan dhr Bomas.
Heel tevreden over de kwalitatieve goede behandeling in alle opzichten.
Legt duidelijk uit wat er allemaal gebeurd
Hele slechte communicatie. Mevrouw sprak amper een woord Nederlands. Vervolgens heeft ze dus ook HAAR zin doorgedreven. Volgens mevrouw moest ik een wortelkanaalbehandeling. Had aangegeven dat ik dat niet wilde en ze alleen mijn kies moest vullen. Wat ze daarna doet is onbeschrijfelijk, ze gooit weer een noodvulling in de kies waar ik voor kwam... en smeert me ook nog vier andere vullingen aan die ik dus niet wilde. Eenmaal thuis kreeg ik een allergische reactie op de verdoving en kwam ik erachter dag mevrouw ook even vergeten wat te vragen naar de borstvoeding. Ik moest mijn eerste voedingen afkolven en weggooien van de huisartsen en dat had ze zelf ook moeten melden. Nu zit ik dus met nog steeds een kapotte kies en noodvulling, plus een vulling voor Jan lul en een rekening van €120. Mocht ik de behandeling af willen maken volgens haar zinnen ben ik €530 kwijt!!! Nooit meer dat deze vrouw nog eenmaal in mijn mond roert want ik amputeer haar vingers met de tanden die ik dus nog wel heb!!!
Bij mij moet er meestal alleen maar tandsteen verwijdert worden en ik vind het jammer dat ik daar dan weer perse voor terug moet komen. Ik zou in het vervolg graag willen dat dat dan ook gelijk gebeurde.
goede behandeling, men kent de patienten en dat scheelt tijd, denk ik
goed en deskundig
prima!
Goed
Prima/uitstekend
Omdat ik altijd veel problemen met mijn tanden heb is een tandarts bezoek niet mijn hobby. Maar bij deze praktijk stellen ze je zo gerust en zijn ze zo meedenkend en vriendelijk dat ik me toch op mijn gemak voel!
Snelle behandeling
Als kind en puber heb ik een enorme angst voor de tandarts gehad. Sinds ik patiënt van Tandarts Bomas werd is deze angst totaal verdwenen door de goede uitleg en onderbouwing waardoor een behandeling noodzakelijk is. Deze tandarts staat ook heel open voor eigen wensen en daar kunnen we goed samen om overleggen.
1ste behandeling was prima 2de behandeling zat de vulling te hoog, gelijk aangegeven dat het niet prettig voelt, maar dat komt door de verdoving werd me wijs gemaakt. Dus ik naar huis , en nu een dag later terug gebeld kan ik pas 5 dagen later langs komen midden op de dag om het in 2 tellen weg te veilen. Mijn baas is niet blij om de planning steeds te veranderen. En mij kost het verlof uren en misschien een extra rekening. Voor de rest zijn ze wel vriendelijk.
Omdat ik veel lichamelijke klachten had moest mijn kies er per direct uit om uit te kunnen sluiten dat de kies de oorzaak was. Ik kon gelijk terecht en werd snel en goed geholpen. Ook heb ik die dag geleerd dat tanden en kiezen gerelateerd kunnen zijn aan bepaalde lichamelijke klachten. Daardoor ben ik in de toekomst van plan om consequenter met de halfjaarlijkse controle om te gaan en gelijk een afspraak te maken als dit nodig is. Ik vind het fijn om daarvoor een herinneringsmail te ontvangen.
Prettig contact, goede uitleg over de vervolgafspraak.
Keurig op tijd en verder vriendelijk en deskundig geholpen
Omdat mij altijd goed uitgelegd word wat er gedaan word en wat er aan de hand is en wat ze gaan doen en ook wat ik en hoe iets moet doen. Een hele verbetering is tegenwoordig de wachttijd die is minimum tot niet.
Het blijft noodzakelijk: tandartsbezoek. Gelukkig maakt men er hier het beste van ook met inachtname van Coronamaatregelen
Prima ontvangst en behandeling
Gewoon goed
Aandacht voor de mens
fijne praktijk goede uitleg
Schoolstraat 1 a
4675 BL Sint philipsland
De praktijk bestaat sinds mei 1983. In februari 2006 zijn we verhuisd naar ons huidige pand aan de Schoolstraat in Sint Philipsland. In onze moderne praktijk staat de persoonlijke aandacht voor de individuele patiënt voorop. We vormen een klein team en kunnen zo deze persoonlijke aandacht bewerkstelligen. Naast de normale tandheelkundige behandelingen, kunt u bij ons ook terecht voor cosmetische correcties van uw gebit. Dit kunnen we doen met porseleinen kronen of porseleinen schildjes. Maar er zijn ook hele mooie goedkopere oplossingen door middel van wit vulmateriaal.
Bij Colosseum Dental Benelux willen we iedereen de mogelijkheid geven op een gezond en gelukkig leven. En daarom focussen we juist op onze langetermijnvisie. Wij willen een partner zijn voor onze patiënten en onze medewerkers; in iedere levensfase met de daarbij behorende behoeftes.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.