
Vriendelijk, Geduldig, en Vakkundig. Sturend over onderwerpen waar je als brillendrager nooit aan denkt. Afspraken worden gewoon nagekomen. Service & controle voordat bril overhandigd wordt is uitmuntend.
Goede hulp bij oogmeting en uitzoeken van een brilmontuur.
Goede ontvangst en persoonlijke service in een goede professionele omgeving.
ben nu 76, kom al sinds mijn 11e levensjaar bij van Gestel, mijn ouders waren daar al klant op de gijsbrecht. Het is een genot vooral nu na de verbouwing in Dudok stijl om daar binnen te zijn en zeer klantvriendelijk behandeld wordt, ze nemen ruim de tijd voor een bril keuze daar je het montuur zeker 3 jaar op je neus hebt. Dan zoals vandaag haal ik mijn bril op de oude hebben ze even gehouden die gaan ze nog fatsoeneren, oké dat bedoel ik met service en meedenken, ik raad het iedereen aan om te gaan oriënteren voor een bril/zonnebril om naar van Gestel te gaan. Dank jullie wel Nico Postma
Kortom erg prettig!
De rust die er vanuit straalt als je geholpen wordt, ze nemen alle tijd en geduld voor je. Allemaal even vriendelijk personeel.
Deskundig personeel. Neemt de tijd om de klanten goed te helpen. Complimenten!
Zeer vriendelijk en professioneel geholpen. De oogmeting was nauwkeurig en ik kreeg goed advies bij het kiezen van een montuur. Mijn nieuwe bril zit perfect en ziet er top uit. Echt een aanrader!
Het blijft misschien afhankelijk door wie je geholpen wordt, maar: Wat een verschil met andere Opticiens. Hier neemt men de tijd om het juiste montuur te vinden. Je mag zelf zoeken, maar men zoekt ook een aantal monturen die bij je passen. Wel zo makkelijk. Men heeft kennis van de monturen en van de glazen en kan goed advies geven. Ook de service na de koop is erg goed. Echt een aanrader.
Goed, vakkundig en zeer professioneel.
Fijne winkel met veel expertise en super service!
Mijn montuur was plotseling doormidden gebroken en ben ik heel snel en goed geholpen. Na 1 dag kon ik weer mijn nieuw uitgezochte montuur met mijn nog goede oude glazen ophalen. Heel erg fijn, want met mijn reserve bril was het flink behelpen.
Je kan bij van Gestel kiezen uit heel veel monturen van een bijzonder mooie kwaliteit, met de daarbij horende zeer goede glazen. De levering gaat over het algemeen redelijk snel, zo ongeveer 2 weken, Het afstellen gaat perfect en zo gaat u probleemloos naar huis en genieten van de nieuwe bril.
Tevreden
Uitstekende ervaring. Zeer deskundig en vriendelijk geholpen. De medewerkers van van Gestel geven je volledige aandacht en nemen de tijd voor je. Geen haast of stress. Ze verstaan hun vak. Het resultaat is een perfecte bril. En ze hebben ook nog hele lekkere koffie!
Bij van Gestel nemen ze uitgebreid de tijd om een juiste bril voor de klant te vinden. Erg prettige ervaring!
Altijd professioneel en behulpzaam
Zorgvuldig , meedenkend, vriendelijk!
Ik ben in alle opzichten zeer tevreden hoe ik door het team van Van Gestel geholpen ben!
Aandacht, goeie en snelle service.
.
Vriendelijk medewerkers, deskundig en snel opvolging van oogmeting en het gereed maken van de bril.
Vriendelijk personeel. Wel beetje veel ( minimaal 5 ) om één zonnebril met glazen op sterkte te krijgen. Voor mij te veel poespas er om heen. « Gaat u zitten, wilt u koffie enz… » hoeft voor mij niet. Maar vindt een ander misschien prettig.
Prettige winkel met medewerkers die goed weten welke bril bij je past.
Ik ben door Johan uitermate vriendelijk, geduldig en zeer vakkundig geholpen. Hij heeft ruim de tijd uitgetrokken om alles goed uit te leggen en te controleren. Waarvoor nogmaals hartelijke dank.
Dit bedrijf voert het NUVO Keurmerk. Bedrijven met dit keurmerk bieden drie belangrijke zekerheden die in samenwerking met de Consumentenbond tot stand zijn gekomen: 1. Gediplomeerde opticiens 2. Veilig aanbetalen 3. Onafhankelijke geschilafhandeling Meer informatie over het NUVO Keurmerk vindt u op www.nuvo-keurmerk.nl
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.