Laagdrempelig
een bedrijf waar vakmensen werken , en service met grote letters wordt geschreven
100% tevreden met uitstekende service.
Ik ben erg tevreden over mijn ervaring bij deze optiekzaak. Ik werd vriendelijk geholpen en kreeg deskundig advies bij het uitzoeken van een bril die echt bij mij past. De service was professioneel en mijn nieuwe bril zit perfect – zeker een aanrader!
Je word goed en correct geholpen
Ik werd goed geholpen . De ogentest was deskundig en vriendelijk.
Geen aanvullingen
Prima en vakkundig geholpen.
Snel geholpen. Goed advies.
Voelde mij op mijn plaats als klant
Goede wijn behoeft geen krans!
Goed geholpen met het beter krijgen van mijn zicht.
Zeer professioneel & klantvriendelijk . Hebben echt de tijd voor de klant.
Ik ben professioneel geholpen en vriendelijke mensen
Ik ben vakkundig geholpen. Prettig personeel.
Ik heb laatst een nieuwe bril gekocht bij Mulder Optiek en wat een verschil — ik zie alles weer superhelder! De mensen daar zijn vriendelijk, nemen de tijd en denken echt met je mee. Mooie monturen, goede service en een fijn gevoel toen ik de deur uitging. Echt een aanrader!
Prima
Ik ben deskundig en vriendelijk geholpen, er werd tijd voor mij genomen. Ook de nazorg is prima.
Uitstekende service en oog voor kwaliteit. Bij Mulder optiek gaat het om aandacht voor de klant.
Een mooie zaak met uitstekende service en lekkere koffie!
Professioneel en prettig geholpen. Na enkele metingen en oogonderzoek nieuwe bril en computerbril aangeschaft.
Je wordt altijd goed geholpen en krijgt een goed advies.
Fijn dat u zo'n goed gevoel heeft bij de aanschaf in onze winkel. Kom gerust langs als u vragen heeft. Zit de bril nog niet helemaal goed, loop binnen en wij verhelpen dat graag voor u!
Prima winkel en service. Mis wel een mooie tegemoetkoming van bijv een leuke brillenkoker of zonnebril op sterkte aan de hand van een aanschaf van dure varifocus glazen en duur montuur.
Wij zijn blij dat u een goed gevoel heeft overgehouden aan uw aanschaf! Brillenkokers worden tegenwoordig met de monturen meegeleverd die op de juiste maat zijn van het montuur dat u koopt. Een zonnebril op sterkte actie hebben wij in de vorm van, bij aankoop van een zonnebril montuur krijgt u 50% korting op excact dezelfde glazen in zonneglas uitvoering. Deze dubbeldekker, zoals wij dat noemen, geldt tot maximaal drie maanden na aanschaf van de eerste bril
De oogmeting ging wat moeilijk en ik werd hier over teruggebeld. Nogmaals meten, maar door andere medewerker. Toen was het goed. Alleen was er een abnormaliteit bij beide ogen opgemerkt. Omdat het mijn zicht niet belemmerde was het niet nodig om naar een oogarts te gaan. Nu maak ik mij natuurlijk wel druk hierover. De prijs voor een multi focale bril is absurd hoog. Dan ook nog een prijzig montuur erbij, maar dan heb je wel wat. Had wel een korting verwacht of zo. De bril was gelijk goed en is een verademing met kijken en lezen. Geen brillen wissel meer. Hoefde niet echt te wennen.
Beste Judith, Fijn dat je de moeite hebt genomen om een review te schrijven. Goed om te lezen dat je niet hoefde te wennen aan de bril en dat je nu af bent van het brillen wisselen. Je abnormaliteit is intern besproken en hoefde i.d.d. niet direct bekeken te worden. In het glasadvies is besproken welke glazen je kan kiezen. Hoe meer kwaliteit je wilt des te meer is de investering in moeiteloze gewenning. Mochten er verder nog vragen zijn kom dan gerust langs in de winkel!
Na andere ervaringen bij andersoortige opticiens ben ik hier beland nu de ogen wat ouder worden. Werken op afspraak en dan is er ook echt alle tijd en aandacht voor jou. Uitgebreide meting, uitgebreide uitleg over kosten en verschillen daarin. Fijne hulp bij uitzoeken montuur en fijne nazorg. Ik ben heel tevreden en haal mijn brillen voortaan hier.
Gedempte Gracht 43 45
1741GB Schagen
Dit bedrijf voert het NUVO Keurmerk. Bedrijven met dit keurmerk bieden drie belangrijke zekerheden die in samenwerking met de Consumentenbond tot stand zijn gekomen: 1. Gediplomeerde opticiens 2. Veilig aanbetalen 3. Onafhankelijke geschilafhandeling Meer informatie over het NUVO Keurmerk vindt u op www.nuvo-keurmerk.nl
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.