Ik kom al bijna vijftig jaar bij Faber intiem en wordt altijd prima geholpen met goede adviezen
Zelfstandig opticien met hoog serviceniveau Deskundig, klantgericht. Luisteren goed naar specifieke wensen en handelen daar naar. Mooie monturen, top brillenglazen waarbij veel variaties mogelijk. Maatwerk advies met duidelijke onderbouwing. .
Personeel zeer kundig. Geen bril aangesmeerd door de adviseur-wat niet nodig bleek- maar wel nieuwe glazen & met het plan deze ook te vervangen voor de zonnebril in het voorjaar. Ik kom al bijna 20 jaar hier steeds weer terug, Kortom, ik blijf een trouwe klant en raad Faber absoluut aan!
Van harde lenzen tot nu diverse brillen ,ik ben er zeer tevreden over !!
Ik heb een hoge + sterkte en Faber weet altijd het juiste montuur en juiste glazen te selecteren. Heel fijne mensen !
Heel kundige en vriendelijke mensen die echt de tijd voor je nemen om een nieuwe bril aan te meten en montuur uit te zoeken. In één woord TOP
prettige men en service
Deskundig, vriendelijk en met aandacht geholpen. Professionele oogmeting en kwaliteitsglazen en brillen. Prettige sfeer.
Snel de bril (montuur) die bij mij past
Voor mijn werk een veelheid bril nodig. Werd goed en vakkundig geholpen. En 2 weken later lag de bril klaar ,en werd alles netjes afgesteld.
Wegens vakantie, hebben we met spoed mijn bril gestuurd en een dag voor vertrek klaar gemaakt Dat is pas service. Ik ben zeer tevreden over hun werk.
Vakkundigheid en service zijn perfect
Heel veel geduld met het afstellen van mijn montuur.
Vakkundig en vriendelijk geholpen met de oogmeting en de keuze van de bril. Een heel mooi assortiment brilmonturen.
Alles duidelijk uitgelegd
Zeer kundige vakmensen en heel vriendelijk. Nemen alle tijd en geven prima advies! Al vele jaren zeer over te spreken!
De manier waarop ik benaderd ben en geholpen in de winkel heb ik als zeer prettig ervaren. De kwaliteit van deze zaak is perfect. Zeer goede opticien.
Ik was opzoek naar een goede bril omdat ik last heb van o.a. een glaucoom. Er werd goed geluisterd en onderzocht. Heb uiteindelijk gekozen voor goede glazen welke tot op heden prima bevallen
Van begin tot eind leuke en goede begeleiding bij het uitzoeken van een nieuwe bril en deskundig onderzoek voor de ogen
Je wordt goed geholpen erg vriendelijk personeel top
Er werd alle tijd genomen om de sterkte op te meten en een nieuw montuur uit te kiezen bij mijn dementerende moeder.
De medewerkers van Faber Den Helder zijn vakkundige mensen die weten waar ze mee bezig zijn en je prima informatie geven en meedenken om uiteindelijk tot een positief resultaat te komen.
Ik kom hier sinds ik een bril ben gaan dragen eerst leesbril nu variafocus. Niet de goedkoopste maar wel de beste. Er zijn natuurlijk verschillende prijzen van glazen en monturen. Persoonlijk vind ik dat mijn ogen het beste verdienen en ik heb ze ook nodig. Alle medewerkers zijn top ! * klantvriendelijkheid * servicegericht * oplossingsgericht * vakkundigheid Met vriendelijke groet, Mirjam Elisabeth Dijk
Zie boven.
Is toppie
Dit bedrijf voert het NUVO Keurmerk. Bedrijven met dit keurmerk bieden drie belangrijke zekerheden die in samenwerking met de Consumentenbond tot stand zijn gekomen: 1. Gediplomeerde opticiens 2. Veilig aanbetalen 3. Onafhankelijke geschilafhandeling Meer informatie over het NUVO Keurmerk vindt u op www.nuvo-keurmerk.nl
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.