Onze electrische Peugeot E Expert laden helaas niet meer op. Wij hebben normaal gesproken de auto bij een andere garage in onderhoud. Maar doordat we met de auto nog maar maximaal 40 km konden rijden. Was Mulder van Mill in Rotterdam de dichtstbijzijnde garage. Bij het telefonisch contact vooraf en bij het brengen van de bus. Waren ze al duidelijk over dat het helaas wel lang kon duren. Allemaal heel vervelend maar omdat je het dan weet moet je er ook maar bij neer leggen. We zouden ergens in april aan de beurt zijn. De bus hadden we op 13 maart gebracht. En verrassend genoeg werden we vandaag 25 maart al gebeld dat de bus gerepareerd is onder garantie. Dus zonder kosten en weer klaar voor gebruik. Dus wij zijn zeer tevreden over hoe snel het gelukkig achteraf is gegaan. Want als ZZP'er kun je eigenlijk niet zonder.
Bij binnenkomst gastvrij ontvangen met koffie. Aangezien het erg druk was,kwam er toch vrij snel een medewerker naar ons toe. Timo. Wij wilden de Citroën C3e aircross private leasen. Tijdens het aanvragen, duidelijk uitleg gehad over het hoe en wat van private lease en de auto. Super afhandeling, vriendelijke en vakkundige verkoper...Timo.
Ik had mijn auto daarheen gebracht omdat ik bovag garantie heb waar ik de auto had gekocht. En ik mocht een Dealer vinden voor de reperatie. Dus is heb dit bedrijf gekozen want mijn opel zafira 1.6 cdti uit 2016. De anwb had diagnose gesteld dat mijn schakel kabel kapot is en dat werd daar verteld, en mij werd er verteld dat en minimaal 1 tot 2 weken pas tijd is om mijn auto te repareren. Maar het leukste was ineens begonnen ze te zeuren over geld! Terwijl ik heb gezegd geld is niet het probleem ik wil dat mijn auto wordt gemaakt. Vervolgens ga ik weg en ik neem contact met ****** en hun hebben besloten om de auto zelf te maken onder garantie. Vervolgens bel ik ze terug voor de info dat mijn auto door mijn dealer zelf gemaakt gaat worden en dat ze de auto kunnen laten staan. en dan spreek ik met een ene ***** die was zo bijdehand!! Komt ze mij zeggen dat de auto 1 uur na mijn komt daar ineens op de brug en dat ze diagnose gesteld hebben, terwijl haar collega zei dat ik zonder afspraak ben gekomen dus lange wachttijden. Dus van 2 weken geen plek en omdat ik mijn auto liet ophalen werd er duidelijk gemaakt dat ik de €***** euro moest betalen voordat de auto überhaupt weg mocht.(terwijl ik 7x heb gezegd geld is niet het probleem ik ben niet voor niks hier gekomen) En dan bel ik hun op zodat ze het konden mailen naar mij want ik kan niet elke keer een snipperdag nemen voor dit wordt dat totaal genegeerd. Ik vind hun service gewoon slecht
Ik kom in de garage vanwege een benzinelucht in de auto Opel mokka. Na onderzoek niets geconstateerd . Afrekenen. 38,95 2e keer gekomen voor benzine lucht. Geconstateerd uitlaat lek. Afrekenen. 530,00 incl.150,00 onderzoek kosten 3e langs garage gegaan voor benzine lucht. Geen tijd meer om ernaar te kijken. Kom maar in februari terug, dan hebben we tijd. Alles in 2weken tijd. Ik vind het wel link,die benzine lucht.
Geachte heer Muller, Hartelijk dank voor het delen van uw ervaring. Vervelend om te vernemen dat uw bezoek aan onze vestiging niet naar wens is verlopen. Dit is uiteraard niet de service die wij nastreven. Naar aanleiding van uw melding is intern contact opgenomen met de betrokken vestiging om de situatie zorgvuldig te beoordelen. Tijdens uw eerste bezoek is de auto onderzocht, maar werd de klacht niet geconstateerd. Bij het tweede bezoek is er een lek in de uitlaat aangetroffen en verholpen. Tijdens het derde bezoek bleek nader onderzoek nodig, waarvoor op dat moment helaas geen directe tijd beschikbaar was. Er is begrip voor uw keuze om de auto, gezien persoonlijke omstandigheden, niet achter te laten. Het wordt gewaardeerd dat u desondanks het gesprek bent aangegaan en dat inmiddels een afspraak is gepland bij een van onze andere vestigingen. Er wordt van uitgegaan dat het probleem daar volledig wordt verholpen, zodat u weer met een gerust gevoel de weg op kunt. Met vriendelijke groet, Eva
Vriendelijk. Bij zelf aansluiten trekhaak meteen geholpen, moest met wat sterke mannen kracht gebeuren
De bestelling van mijn nieuwe Peugeot liep alles behalve goed en heeft helaas 10 maanden geduurd. Mijn vorige garage zijn daar 6/7 maanden niet netjes mee omgegaan. Vanaf het moment dat van Mulder - van Mil in Rotterdam de verkoop heeft overgenomen verliep de communicatie meer dan gewenst. Zij hebben er alles aan gedaan om de levering zo goed mogelijk te laten verlopen en het kopen van een nieuwe weer een feestje te laten zijn. Dat was echt super fijn!
Ik kwam met mijn peugeot expert ( zonder afspraak!) met een defecte zekering op een onmogelijke plek. Men heeft dit gratis vervangen, GEWELDIG wat een service. Bedankt
Mijn auto wilde vanwege een defecte accu niet starten. Na starthulp van de ANWB onderweg gegaan naar de dealer. Helaas was mijn oude merkdealer (uit Schiedam) er inmiddels mee gestopt en ook een andere Peugeot dealer in R’dam had helaas geen accu en geen tijd. Aangekomen bij Mulder Van Mill hebben ze mij prima geholpen! De nieuwe accu is bij een andere vestiging opgehaald en is dezelfde middag nog vervangen. Ze hebben zelfs aangeboden om mij (vanwege een externe afspraak) daarheen te rijden! Echt super!
Mijn Opel Adam gebracht voor een servicebeurt bij Mulder van Mill Rotterdam. Ik werd zeer vriendelijk ontvangen door de beide dames achter de receptie. Ruim op tijd werd ik gebeld dat de auto klaar was en kon ik deze einde van de dag weer ophalen. Tot mijn verrassing stond de auto keurig uitgezogen en gewassen weer klaar. Tot service! Ik kom zeker terug.
Bij mijn leaseauto werd op zaterdag door de wegenwacht van de ANWB vastgesteld dat de accu was overleden. Vanwege afspraken tussen de leasemaatschappij en ANWB mocht de monteur de accu niet vervangen en moest de auto op de maandag erna met een takelwagen naar de dealer (uw bedrijf dus) worden gebracht. Ik heb maandag ochtend direct gebeld om dit aan uw medewerkers te melden, ik kreeg te verstaan dat de auto eerst gebracht moest zijn dan ingepland wordt en dan door deskundige een diagnose moest worden gesteld. Mijn opmerking dat de diagnose al door de wegenwacht was gedaan werd niet aangenomen. De auto heeft vervolgens tot vrijdag in de wacht gestaan en tot mijn verbazing kreeg ik na een telefoontje van mijn kant te horen dat op vrijdag uw deskundige had vastgesteld dat de accu moest worden vervangen, helaas is deze accu niet op voorraad en moet worden besteld vertelde de meneer, enigszins wanhopig vroeg ik de man of dit nog ging lukken voor het weekend nou ik zou een telefoontje krijgen….. om 17:00 uur maar naar de vestiging gereden en de mevrouw beaamde dat de accu was vervangen en we de auto mee mochten nemen. Ik snap dat het druk en zelfs erg druk is maar om je dan zo te verbijten in je eigen procedures en de deskundige mening van een collega van de wegenwacht volledig negeert en de klant dus een hele week laat wachten voor een klusje van misschien een kwartier vind ik bizar slechte service.
Geachte heer Bolijn, Hartelijk dank voor uw heldere toelichting. Vervelend om te vernemen dat uw ervaring met onze werkplaats niet aan uw verwachtingen heeft voldaan. Onze excuses voor het ongemak en de frustratie die dit heeft veroorzaakt. Het is begrijpelijk dat het uitvallen van uw auto al vervelend genoeg is, en dat het extra teleurstellend is wanneer de afhandeling vervolgens als onnodig vertraagd wordt ervaren. Dat u daarnaast zelf het initiatief heeft moeten nemen om duidelijkheid te verkrijgen, heeft de teleurstelling terecht vergroot. Inmiddels is er contact met u opgenomen om de situatie persoonlijk te bespreken. Het wordt gewaardeerd dat u ondanks deze ervaring bereid bent om ons opnieuw het vertrouwen te geven. Tot slot willen wij u bedanken voor uw waardevolle feedback, want dat draagt bij aan het verbeteren van onze dienstverlening. Met vriendelijke groet, Eva
Mijn allereerste auto mogen kopen bij Mulder van Mill Rotterdam, ontzettend vriendelijk en behulpzaam geholpen. Er werd veel begrip getoond en dat was erg fijn. Toch spannend z'n grote aankoop!
Driemanssteeweg 700
3084 CB Rotterdam
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.