Filters

10

Erg prettige dealer en garage. Hele goede service.

Wij hebben bij Wensink een Smart en een Mercedes B gekocht. We vinden het een erg prettige dealer. De service is uitstekend bij zowel de verkoop als de werkplaats.

  • Aanbevelen? Ja
10

Zoals ik gewend ben, uitstekend.

Niks op aan te merken.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima service

We hebben hier een nieuwe auto aangeschaft. Zeer vriendelijk geholpen en alle tijd. Ze komen hun afspraken na en houden je goed op de hoogte.

  • Aanbevelen? Ja
2

Niet tevreden met de service!

Geachte heer/mevrouw, Ik ben G. Batman, de eigenaar van de auto. Mijn vader heeft de auto gebracht en opgehaald. Hij heeft telefonisch contact met jullie gehad. Hieronder vertel ik de ervaring wat mijn vader heeft gehad. Op 5 maart heb ik bij de vestiging in Almere jaarlijkse onderhoudsbeurt (groot) met APK gehad. Ik heb helaas geen goede ervaring gehad. Er werd gebelt en er werd gezegd dat de accu moet worden vervangen, ik had aangegeven dat de accu vorig jaar in mei door jullie werd verwisseld in dezelfde vestiging. Medewerker aan de telefoon geloofde het niet en zij dat het zou worden onderzocht. Vijf minuten later werd ik gebeld en er werd gezegd dat het waar is dat we vorig jaar de accu hebben vervangen. Ze hebben het bekeken en de accu nu goedgekeurd. Ik vond het niet geloofwaardig. Eerst werd er gezegd dat het niet goed is maar vijf minuten later wel. Is het vorig jaar echt wel vervangen? Of word er voor een beurt iets gedaan wat niet in het werkelijkheid waar is om de prijs te verhogen? Ik weet nu niet zeker of de accu wel goed is. Bij elke onderhoudsbeurt word de auto gewassen. Dit keer werd het niet gedaan. Ik had dit aangegeven en er werd gezegd dat ze het niet wisten waarom het niet werd gedaan. Ik vind de behandeling erg onvoldoende! Ik kom graag naar Kia om een goed service te krijgen, maar dit kreeg ik niet. Ik ben er niet tevreden mee! Met vriendelijke groet, G. Batman

  • Aanbevelen? Nee
8

Prima netjes

Keurig en correcte behandeling

  • Aanbevelen? Ja
10

Kwam voor een aankoopkeuring.

Ik kwam voor een aankoopkeuring van een Mercedes. Het was duidelijk dat de monteur zeer vakbekwaam was, en een gedegen rapport na afloop presenteerde. Er werd voorzichtig met mijn auto omgegaan, getuige de hoes over de stoel.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goede vlotte dienstverlening in alle opzichten.

Bezoek i.v.m. een terugroepactie Mercedes Benz.

  • Aanbevelen? Ja
9

Mercedes waardig

Goede service en klant vriendelijkheid!

  • Aanbevelen? Ja
8

Super snel geholpen

ik ben tevreden over de afhandeling. Had een urgent probleem en daar hadden ze gelijk tijd voor om naar te kijken en het te verhelpen

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer goede service voor, tijdens en na de verkoop

Kreeg via Kia Wensink Lelystad aanbod voor het private lease van een nieuwe Kia. Ze konden de 2 jaar oudere lease auto eerder innemen dan de geplande datum in 2023. Ik kreeg een nieuw lease aanbod en dat heb ik gedaan. Jeroen heeft mij super goed geholpen in de keuze van de Kia rio. Diverse lease contracten laten zien via de email en zelfs een tussenweg gevonden voor de aantal kilometers per jaar. Perfect. De kleur Urban green is super mooi. Een goede keus en een aanrader. Al met al een zeer tevreden klant.

  • Aanbevelen? Ja
8

konden snel terecht, fris gewassen, top

x

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend

Uitstekend

  • Aanbevelen? Ja
7

tevreden

Bandenwissel correct uitgevoerd Batterij in de afstandsbediening key less go voor de 2e keer vervangen in 3 maanden. Nu is de software aangepast waarmee ik hoop dat dit probleem is verholpen en de batterij langer meegaat.

  • Aanbevelen? Ja
9

Al jaren naar volle tevredenheid

Ik ben ook dit weer, net als altijd, zeer netjes en snel geholpen. Er werd tijdig en duidelijk gecommuniceerd dat er geen leenauto beschikbaar was, met de keus voor leenfiets of afspraak verzetten. De auto is weer tiptop in orde, en blinkend schoon afgeleverd.

  • Aanbevelen? Ja
10

Weer supergoed geholpen en ook de schade die er was gemaakt keurig verholpen!

Toppie

  • Aanbevelen? Ja
10

Optimaal, klantgericht.

Auto Martens denkt mee. Laat duidelijk zien wat er vervangen moet worden (via een video boodschap). Je komt daardoor niet voor verrassingen ter staan.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede persoonlijke service

Bij onderhoud aan auto gedegen en eerlijk advies, zelfs met realtime video van aandachtspunten en bevindingen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldige auto, doet me weer denken aan mijn C-Max

zie boven, Ford Puma was me te klein, heb er een jaar in gereden

  • Aanbevelen? Ja
9

Vlotte service, duidelijke uitleg

Duidelijke uitleg mbt de reparatie die is verricht. Vriendelijke en vlotte service.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service, snelle levering

Ik heb al 3 auto s bij Remon besteld. Verstand van zaken en snel en efficient.

  • Aanbevelen? Ja
10

Ik vind het prettig waarop Wensink mij als klant behandelt.

Ik omschrijf de manier waarop Wensink werkt als proffesioneel en kundig, maar heb ook het gevoel bij een familie te horen.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed

goed geinformeerd bij magazijn bediende

  • Aanbevelen? Ja
8

Altijd top service vriendelijk personeel

Altijd vriendelijk personeel die je graag te woord staat. Behulpzaam en meedenkend.

  • Aanbevelen? Ja
2

Bar en boos!!!

Ging om het onderhoudsboekje te laten bijwerken. 15 jaar mercedes en 350.000 km. Veel jaren bij Wensink waarvan de laatste jaren op basis van onderhoudscontract. T/m 2018 was bijgewerkt. 2019 kon nog in het boekje. 2020 niet meer. Keuze: 1. kopie van factuur of 2. een nieuw boekje KOPEN. Mensen, belachelijk voor een auto met een nieuwwaarde van 80.000,- tot 100.000,-. Heb aangegeven dat een nieuw boekje niet nodig was omdat ik de Benz ging verkopen. Gevraagd werd wat de nieuwe zou worden. Aangegeven een VW, ingegeven door hen bekende omstandigheden. Geen reactie. Bij vertrek was het schijnbaar teveel om te bedanken voor het in Wensink gestelde vertrouwen en succes te wensen met de nieuwe auto. Heb een nieuwe mercedes overwogen. Geen Wensink meer voor mij!!! Uw receptionist daar ervaar ik als een hark!!! Zelf fouten op elkaar stapelen. Zeiken over gebruik maken van de wasstraat obs contract. Bij een defect altijd moeilijk doen over het maken van een afspraak kort te bekijken wat er aan de hand was. Meteen een factuur van 45,- sturen voor een kort onderzoekje. Hoeveel had hij me vergoed als ik was gekomen ivm terugroepen voor controle van schuifdak? Zelf heb ik honderden euro's vergoed voor een onderzoek van Wensink dat niks opleverde. Neen mensen. Ooit vond BMW en VW dat zij het voor het zeggen hadden. Daar zijn ze van teruggekomen. Zo ook ABN AMRO die jaren geleden vond dat ze de kleine spaarders niet nodig hadden. Hoe anders is het nu. Heb het voor Wensink opgenomen toen mensen afhaakten door de weinig klantvriendelijke benadering in Emmen. Heb het nu zelf ervaren. Chapeau voor Patrick Lier die er destijds zat. Klantgericht, duidelijk maar boven alles klantvriendelijk. Helaas kan ik u niet anders berichten.

  • Aanbevelen? Nee
10

Geweldig mooi en gastvrij bedrijf

Ik ben super begeleid bij de aanschaf van mijn nieuwe les auto een elektrische Kia E-Nereo. het is voor mij heel spannend geweest, omdat ik dagelijks vele honderden km's rijdt. Maar het vaak mogen Proefrijden om een en ander te kunnen uit proberen. Tarik heel erg bedankt.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Lippestraat 2

8028 PS Zwolle

038 425 57 55

[email protected]

Over Wensink Aangenaam

Mobiliteit is onze passie en ons vak. Als officieel dealer voor Ford, Fuso, Kia, Mercedes-Benz en smart staan wij dagelijks voor u klaar om ervoor te zorgen dat u zorgeloos onderweg van mobiliteit kunt genieten. Maar Wensink gaat verder... ook alle andere merken zijn bij ons van harte welkom! Autorijden is bij Wensink meer dan enkel aanschaf en onderhoud. Met een breed aanbod aan aanvullende diensten maken wij van autorijden een aangename beleving. Klanttevredenheid is daarbij onze drive. Wij zijn pas tevreden als u dat ook bent! Wij verwelkomen u graag in één van onze vestigingen. Wij zijn Wensink. Aangenaam!

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.