Filters

8

Redelijk

De nieuwe navigatie update was niet zo nieuw als verwacht

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed en duidelijk

Komen de afspraak na

  • Aanbevelen? Ja
9

Als van ouds !

Het hele plaatje klopt ! Prettige ontvangst door het hele bedrijf. Vanuit de werkplaats naar receptie en aansluitend nog even de showroom. Ze wekken indruk dat ze met plezier hun werk doen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekende service

Goede service

  • Aanbevelen? Ja
7

Goed

Maar jammer dat het bestelde de eerste keer niet gevonden kon worden.

  • Aanbevelen? Ja
10

Was wederom weer een fijne ervaring.

Was een prima ervaring met een duidelijke mededeling voor wat betreft de kosten en tijd.

  • Aanbevelen? Ja
10

Dankzij Wensink rijdt mijn ster veilig ver(der)

Auto in onderhoud voor een B beurt. Alles nagezien en dat wat nodig vervangen. Kan er de zomer weer veilig mee de weg op. Auto na de onderhoudsbeurt weer gewassen en uitgezogen in ontvangst genomen.

  • Aanbevelen? Ja
9

goed geholpen

klantvriendelijk en goed geholpen en goed dat ik vooraf nog een keer ben gebeld voor mijn afspraak want de leenauto was niet goed doorgekomen en nu prima verlopen

  • Aanbevelen? Ja
7

Top

prima

  • Aanbevelen? Ja
9

Topbedrijf

Goed en snel geholpen !

  • Aanbevelen? Ja
5

Voordat een afspraak gemaakt kon worden duurde het veel te lang voordat je iemand aan de lijn krijgr

Rommelig door slechte bereikbaarheid , onduidelijkheid daar je de auto in de tijd van terugroepacties en daadwerkelijke afspraak auto niet gebruik mag worden. Echter ontvangst en bediening bij recepte en werkplaats waren top

  • Aanbevelen? Ja
9

prima geinformeerd met vidio

prettige samenwerking en informering

  • Aanbevelen? Ja
10

super leuke garage, beste dealer ooit

heel goed, heel schoon en prima service

  • Aanbevelen? Ja
9

Klantgericht

Prettig ontvangst. Informatie en service zoals vooraf aangegeven.

  • Aanbevelen? Ja
7

Prima

Goed geholpen, mooi en netjes bedrijf.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima

Prima afgehandeld en mooie schone auto retour

  • Aanbevelen? Ja
2

Waardeloos

Als een auto een 4 de jaars beurt moet hebben volgens ford gegegevens vindt ik het vreemd als je dat uit gaat voeren terwijl er heel weinig mee gereden wordt lijk mijn dat je met de klant in gesprek gaat om te zeggen nou meneer we kijken hem alleen naar en verversen wat nodig is maar niet een 2 de jaarsbeurt uitvoeren wat helemaal niet nodig is

  • Aanbevelen? Nee
6

De afspraak om de auto op te halen en weer terug te brengen is volledig volgens plan verlopen.

De auto moest voor een B1 Service beurt naar de garage. Nog geen factuur ontvangen, dus ik weet niet precies wat er is gebeurd en/of wat de kosten zijn. Op die manier is het lastig om een score c.q. waardeoordeel te geven. Geen score opgeven is een waardering van nul, maar dat is niet mijn bedoeling. Een score van 5 geven is doorr het ontbreken aan informatie ook niet waarheidsgetrouw. Daarom gekozen voor 3 sterren.

  • Aanbevelen? Ja
2

Ik ben er niet geweest met mijn auto, maar een schade bedrijf.

Vreemd dat ik dit krijgt en niet wist dat het herstelbedrijf bij jullie een afspraak zou maken.

  • Aanbevelen? Ja
6

Wat teleurstellend en punten ter verbe******

Vriendelijke klantenservice en prettige dealer/garage. Desalniettemin toch 3 punten ter verbe******: - bij ophalen bleek er 20km met mijn auto gereden te zijn. Blijkbaar had dat te maken met het op temperatuur brengen van de olie om eea goed te kunnen beoordelen (rondje polder werd genoemd). Maar 20km is in mijn ogen wel erg ver om dat te kunnen beoordelen (met 10km is de auto ook warm), dan wel moet er uberhaupt mee gereden worden? Motor even laten draaien en de boel komt ook op temperatuur. Afin, nooit eerder zoiets meegemaakt en het geeft het gevoel dat er meer met de auto is gereden dan de bedoeling is (vertier want amg?); - gevolg is dat bij ophalen ook de tankstand op rood stond en ik gelijk naar de eerste de beste pomp kon rijden om bij te tanken. Even een paar liter bijtanken (al dan niet in samenspraak met de klant) zou in zo n geval teleurstelling voorkomen en het serviceniveau omhoogbrengen; - tot slot, zou ik willen adviseren te stoppen met het plakken van ongewenste (en moeilijk te verwijderen) stickers van eigen garage op auto s van klanten. Het is lelijk, ongewenst/ongevraagd en geeft het gevoel alsof ik reclame moet rijden voor jullie garage. Is voor een merk/garage als dat van jullie m.i. onnodig.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend

Prima geholoen. 2x telefonisch contact gehad met Niels. Bevindingen besproken en actie ondernomen.

  • Aanbevelen? Ja
10

10

Vriendelijke ontvangst. Kopje koffie en na enige tijd klaar.

  • Aanbevelen? Ja
10

aangenaam en informatief

Ik werd persoonlijk ontvangen, en werd meteen geholpen, omdat de update van de navigatie niet kon worden uitgevoerd

  • Aanbevelen? Ja
10

Gewoon goed.

Zo als altijd alles goed geregeld. Top medewerkers, die doen wat ze zeggen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldig

Goed en vriendelijke personeel

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Lippestraat 2

8028 PS Zwolle

038 425 57 55

[email protected]

Over Wensink Aangenaam

Mobiliteit is onze passie en ons vak. Als officieel dealer voor Ford, Fuso, Kia, Mercedes-Benz en smart staan wij dagelijks voor u klaar om ervoor te zorgen dat u zorgeloos onderweg van mobiliteit kunt genieten. Maar Wensink gaat verder... ook alle andere merken zijn bij ons van harte welkom! Autorijden is bij Wensink meer dan enkel aanschaf en onderhoud. Met een breed aanbod aan aanvullende diensten maken wij van autorijden een aangename beleving. Klanttevredenheid is daarbij onze drive. Wij zijn pas tevreden als u dat ook bent! Wij verwelkomen u graag in één van onze vestigingen. Wij zijn Wensink. Aangenaam!

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.