Filters

10

Ik ben zeer tevreden

Ik ben zeer tevreden met de aankoop en verkoper

  • Aanbevelen? Ja
  • Bij welke vestiging bent u geweest? Wensink Kia Lelystad
10

Zeer correcte Sil.

Nu afwachten of de nieuwe sleutels beter zijn.

  • Aanbevelen? Ja
  • Bij welke vestiging bent u geweest? Wensink Mercedes-Benz Cars en Vans Deventer
10

Hele proces was zeer plezierig.

Verkoper was uitermate vriendelijk en behulpzaam. Gewoon een heel plezierige ervaring. Een nieuwe auto is een grote investering voor ons, en dan is het heel prettig dat de tijd genomen wordt en dat je de tijd krijgt om alles goed te kunnen overdenken, zonder dat er druk wordt uitgeoefend om direct een beslissing te nemen. Bij Wensink Zevenaar was deze aankoop voor ons een heel plezierige ervaring en we zijn dan ook heel blij met onze nieuwe auto.

  • Aanbevelen? Ja
  • Bij welke vestiging bent u geweest? Wensink Ford Zevenaar
10

Vriendelijke ontvangst, correcte onderhandeling en uitstekende aflevering

Vriendelijke ontvangst, correcte onderhandeling en uitstekende aflevering

  • Aanbevelen? Ja
  • Bij welke vestiging bent u geweest? Wensink Mercedes-Benz Arnhem
6

Werkplaatsreceptie fantastisch, bereikbaarheid en service abonnement niet.

Mijn auto was toe aan de eerste service beurt bij 25000km. Zonder speciale klachten, wilde ik een afspraak maken waarbij ik zou wachten. Omdat ik dit niet specifiek in de MB app kan aangeven, probeerde ik telefonisch een afspraak in te plannen. Na meerdere pogingen is het mij niet gelukt om een service medewerker van de vestiging Apeldoorn aan de telefoon te krijgen. Dit probleem heb ik al jaren met Wensink Apeldoorn. Derhalve heb ik uiteindelijk een afspraak via de app gemaakt, waarbij ik het tijdslot van 9:00u heb gereserveerd op vrijdag 5 december. Bij aankomst op de vestiging bleek dat men alsnog verwachtte dat ik de auto de rest van de dag zou achterlaten. Gelukkig werd op mijn vriendelijke verzoek of dit omgezet kon worden in een wachtafspraak flexibel gereageerd en heeft de service medewerker tezamen met de werkplaats dit voor mij geregeld. Chapeau. Maar de bereikbaarheid van Wensink laat echt te wensen over en het digitaal inplannen van een afspraak voorziet niet in dit soort ‘speciale verzoeken’, wat ik wel wenselijk zou vinden. Ik heb bij aanschaf van de auto een Wensink serviceabonnement afgesloten. Daarbij ging ik er van uit dat al het voorgeschreven onderhoud inclusief zou zijn. Mijn verbazing was dan ook groot dat ik alsnog voor nieuwe ruitenwissers en het batterijtje van de sleutel moest betalen. De service medewerker bevestigde mij dat de ruitenwissers voorgeschreven worden door Mercedes en het batterijtje zeer sterk geadviseerd werd. Of deze ‘tekortkoming’ van het serviceabonnement bij het afsluiten met mij besproken is, kan ik mij een jaar na dato niet meer herinneren. Desalniettemin vind ik dat deze items daar ‘gewoon’ in thuis horen.

  • Aanbevelen? Nee
  • Bij welke vestiging bent u geweest? Wensink Mercedes-Benz Apeldoorn
8

Servicegericht

Na een week vertraging mocht ik dan eindelijk mijn nieuwe MB CLA250+ Launch Edition ophalen. Na het invullen van enkele documenten werd veel tijd genomen om teen en tander uit te leggen , te installeren (inclusief Whatsapp ;-)) en om mijn vragen te beantwoorden.

  • Aanbevelen? Ja
  • Bij welke vestiging bent u geweest? Wensink Mercedes-Benz Heerenveen
10

Uitstekende behandeling en service.

Zie hier boven

  • Aanbevelen? Ja
  • Bij welke vestiging bent u geweest? Wensink Ford Service Deventer
3

auto is niet gemaakt

staan 10 minuten aan de balie wouter ziet mijn collega staan maar negeert deze volkomen waarop hij na 10 minuten wachten maar weer weg gegaan is snap dat de werkdruk hoog is maar hoeven wij als klant niet de dupe van te zijn door geneerd te worden als wij terugkomen met een auto die gemaakt zou zijn maar het lampje nog steeds brand dus niet gemaakt is

  • Aanbevelen? Nee
  • Bij welke vestiging bent u geweest? Wensink Mercedes-Benz Arnhem
9

Snel geholpen

Inspectie was snel geregeld

  • Aanbevelen? Ja
  • Bij welke vestiging bent u geweest? Wensink Mercedes-Benz Emmen
9

Goede service

Vlot en vriendelijk geholpen. Er is na de diagnose goed over de werkzaamheden en kosten daarvan gecommuniceerd.

  • Aanbevelen? Ja
  • Bij welke vestiging bent u geweest? Wensink Mercedes-Benz Groningen
2

teleurgesteld

offerte aangevraagd voor verzwaarde veren, en bovenop prijs nog 15euro hulpstoffen-milieu rekenen. bij aankoop konden ze geen verlengde trekhaak regelen dus gekocht met voorbereiding en stekkerdoos en kenteken goed. had nu het probleem dat camera heel af en toe niet het icoontje trekhaak aangaf. controle/diagnose 94,03euro rekenen en als antwoord geven kunnen opnieuw inleren 206,87euro en dan weten we niet zeker of het helpt. zat een krakend geluid in tussenschot dit is keurig opgelost onder garantie. alleen vervangend vervoer word wel doorberekend. bus is 1 jaar oud 20.000km gereden heb een onderhoudscontract van 116euro in de maand. vraag mij erg af wat precies de voordelen zijn van dat contract. Frans van Dieren 0638709953

  • Aanbevelen? Nee
  • Bij welke vestiging bent u geweest? Wensink Mercedes-Benz Harderwijk
10

Goed geholpen, zeker aan te bevelen

Goed geholpen, tevreden.

  • Aanbevelen? Ja
  • Bij welke vestiging bent u geweest? Wensink Ford Service Assen
10

Vriendelijke medewerker

Goede service en snel geholpen en vriendelijk te woord gestaan. Het probleem met de auto vakkundig en snel opgelost.

  • Aanbevelen? Ja
  • Bij welke vestiging bent u geweest? Wensink Mercedes-Benz Groningen
10

Alle afspraken zijn goed nagekomen

Correct afgehandeld

  • Aanbevelen? Ja
  • Bij welke vestiging bent u geweest? Wensink Mercedes-Benz Emmen
10

Zoals je hoopt!

Zoals je hoopt dat het gaat. En de auto was ook gewassen. Top!!

  • Aanbevelen? Ja
  • Bij welke vestiging bent u geweest? Wensink Mercedes-Benz Doetinchem
10

Deskundigheid met een persoonlijke bejegening.

Ik heb mijn auto weggebracht voor een reparatie. Ik werd prettig te woord gestaan en ik kreeg uitleg over hoelang het zou duren. Later werd ik op de hoogte gehouden over het proces. De vorige keer werd me in de werkplaats getoond waar het defect zat, dat vond ik erg prettig. Kortom, ik ben zeer tevreden. Ik was bij afdeling bedrijfswagens bij Mercedes in Groningen. Is dat hetzelfde als afdeling Vans? Zie hieronder.

  • Aanbevelen? Ja
  • Bij welke vestiging bent u geweest? Wensink Mercedes-Benz Vans Groningen
10

Een zeer persoonlijke en excellente service gerichtheid

Bij Kia Wensink kennen ze je persoonlijk en je omstandigheden. Je krijgt advies op maat en de begeleiding erna is excellent. Je gaat met een zeer tevreden gevoel naar huis met je nieuwe leaseauto. Vragen worden adequaat en snel beantwoord en de service houdt niet op als je bent weg gereden!!!

  • Aanbevelen? Ja
  • Bij welke vestiging bent u geweest? Wensink Kia Almere
7

ben tevreden!

ben goed geholpen!

  • Aanbevelen? Ja
  • Bij welke vestiging bent u geweest? Wensink Mercedes-Benz Doetinchem
10

Wensink Leeuwarden staat bij mij op plaats 1

Zoals gewoonlijk uitstekend.

  • Aanbevelen? Ja
  • Bij welke vestiging bent u geweest? Wensink Kia Leeuwarden
2

Auto is op adres afgeleverd door een student die nagenoeg geen uitleg gaf.

Auto is op adres afgeleverd door een student die nagenoeg geen uitleg gaf. Na de afdgelopen jaren BMW Land Rover en Tesla gereden te hebben was dit toch wel de meest "basic" aflevering van een auto. Niet op eenmanier die ik van Mercedes zou verwachten.

  • Aanbevelen? Nee
  • Bij welke vestiging bent u geweest? N.v.t.
10

Hartelijk en hulpvaardig

Zeer correct ontvangen. De aflevering van mijn nieuwe auto was een feestje.

  • Aanbevelen? Ja
  • Bij welke vestiging bent u geweest? Wensink Kia Lelystad
10

Geweldig!

Mijn SLK (2003) aangeboden voor de APK keuring Goede tips en adviezen gekregen van de werkplaatschef m.b.t. toekomstig onderhoud

  • Aanbevelen? Ja
  • Bij welke vestiging bent u geweest? Wensink Mercedes-Benz Cars en Vans Deventer
9

Voor de toekomst voor herhaling vatbaar!!!

De aankoop van mijn nieuwe auto heb ik in alle opzichten als prettig ervaren. Ook de uitleg bij de sleuteloverdracht was zeer uitgebreid en duidelijk.

  • Aanbevelen? Ja
  • Bij welke vestiging bent u geweest? Wensink Mercedes-Benz Groningen
8

Stuurbekrachtiging defect.

Moest uiteindelijk een nieuwe elektromotor geplaatst worden. Dure reparatie. Maar in overleg tot een redelijke prijs gekomen. Afspraken worden goed nagekomen.

  • Aanbevelen? Ja
  • Bij welke vestiging bent u geweest? Wensink Mercedes-Benz Heerenveen
10

Alles volgens afspraak afgehandeld

Servicebeurt uitgevoerd volgens het onderhoudsplan, enkele aanvullende zaken keurig opgelost

  • Aanbevelen? Ja
  • Bij welke vestiging bent u geweest? Wensink Mercedes-Benz Harderwijk

Bedrijfsgegevens

Lippestraat 2

8028 PS Zwolle

038 425 57 55

[email protected]

Over Wensink Aangenaam

Mobiliteit is onze passie en ons vak. Als officieel dealer voor Ford, Fuso, Kia, Mercedes-Benz en smart staan wij dagelijks voor u klaar om ervoor te zorgen dat u zorgeloos onderweg van mobiliteit kunt genieten. Maar Wensink gaat verder... ook alle andere merken zijn bij ons van harte welkom! Autorijden is bij Wensink meer dan enkel aanschaf en onderhoud. Met een breed aanbod aan aanvullende diensten maken wij van autorijden een aangename beleving. Klanttevredenheid is daarbij onze drive. Wij zijn pas tevreden als u dat ook bent! Wij verwelkomen u graag in één van onze vestigingen. Wij zijn Wensink. Aangenaam!

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.