Filters

10

Tevreden

Prima snelle hulp!

  • Aanbevelen? Ja
8

Zo als het hoort bij mercedes

Duidelijke afspraak over de reparatie/onderhoud, een klein min puntje, er is iets gefactureerd wat niet afgesproken was, maar de kosten hier van worden gecrediteerd, hoewel het bedrag nog niet niet is terug gestort.

  • Aanbevelen? Ja
7

Redelijk

Dit was de 2e keer dat ik voor onderhoud kwam. 1e keer was een ramp. 2e keer was het goed

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima service, alles naar wens opgelost

In goed overleg opgelost Na het constateren van een aantal gebreken

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima garage die doet wat het belooft.

Prima service en duidelijke communicatie.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima ontvangst en uitleg

Zie hierboven

  • Aanbevelen? Ja
10

GeweldigIk ben

Ik ben heel erg blij met mijn Kia

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima

Pro actief, meedenken, niet storende verkoopduwen

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer klantvriendelijke vestiging

Al jaren klant bij deze vestiging en je voelt je altijd thuis, hoog familiair klant tot personeel/verkopers gehalte. Goede verkoop door Raymon en Robert.. zeer goede uitleg van de auto door Peter Mik

  • Aanbevelen? Ja
10

ik heb de vito nog niet

de mercedes is nog niet bedrijfsklaar

  • Aanbevelen? Ja
10

geweldig

geweldig

  • Aanbevelen? Ja
10

Fijn verkoop contact

Heel goed ontvangen ,goed kunnen praten. Uitstekende service tot nu toe.

  • Aanbevelen? Ja
9

Nakomen zoals beloofd dat is waar Wensink voor staat.

Na een goed gesprek met Dhr Julius Elders over de aankoop van de MERCEDES GLC300 heeft het mij een vertrouwd beeld gegeven over te gaan van mijn Mercedes EQC400 naar de GLC300 Hybride. Overigens de EQC400 is een fantastische auto waarin ik fijne km mee heb kunnen rijden. Wat betreft aflevering van de GLC300 Top hoor. Vriendelijke groeten John loose.

  • Aanbevelen? Ja
10

Persoonlijk en kundig

Vanaf de proefrit , het bestel traject en de aflevering goed geholpen met kundig advies, tussentijdse opvolging en persoonlijke aandacht.

  • Aanbevelen? Ja
1

Klantcontact is ondermaats

Na 4 bezoeken voor dezelfde garantie reparatie weet ik nog steeds niet wat er in mijn auto veranderd is. Bij het afhalen van mijn auto is de info erg summier. Bij het doorvragen krijg ik helaas info die niet klopt, afwijkt van de vorige keer of waar ik niks aan heb.

  • Aanbevelen? Nee
10

Zeer tevreden met onze nieuwe auto

Wij zijn erg goed geholpen door Jeroen Beekman. Hij is erg vriendelijk, meedenkend en geeft goed advies. Wij raden Wensink Arnhem aan iedereen aan.

  • Aanbevelen? Ja
10

Echt super service

Volgens afspraak inspectie uitgevoerd. Toen ze erachter kwamen dat bij de eerste servicebeurt iets over het hoofd gezien was is er direct actie ondernomen. Ik zou 4 dagen later op reis gaan en mijn serviceafdpraak is er tussen gezet. Was ik heel content mee! Dank daarvoor Wensink bedrijfswagens! Henri Verbruggen

  • Aanbevelen? Ja
10

Netjes en vriendelijk

Nette ontvangst en vriendelijk personeel.

  • Aanbevelen? Ja
10

Mijn ervaring is aangenaam comfortabel met prettige begeleiding door deskundig personeel.

Aangenaam! Wensink Mercedes pretendeert aangenaam� en dat is de passende omschrijving die recht doet aan mijn ervaring.

  • Aanbevelen? Ja
10

Hele goeie garage.

Ben heel goed geholpen en mijn auto werd top afgeleverd.Heel erg blij mee.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed en volgens afspraak

Service beurt gepland en het geheel volgens afspraak en snel uitgevoerd, kan weer tijdje mee vooruit

  • Aanbevelen? Ja
10

prima

goede service , wachten met een kop koffie.

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer fijne verkoper gewoon en eerlijk

Zeer fijne verkoper gewoon en eerlijk

  • Aanbevelen? Ja
8

Goede service

Al jaren klant bij Wensink altijd goed geholpen en vriendelijk personeel

  • Aanbevelen? Ja
9

Duidelijke afspraken en goed op de hoogte gehouden

Prima geregeld en zorgvuldig

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Lippestraat 2

8028 PS Zwolle

038 425 57 55

[email protected]

Over Wensink Aangenaam

Mobiliteit is onze passie en ons vak. Als officieel dealer voor Ford, Fuso, Kia, Mercedes-Benz en smart staan wij dagelijks voor u klaar om ervoor te zorgen dat u zorgeloos onderweg van mobiliteit kunt genieten. Maar Wensink gaat verder... ook alle andere merken zijn bij ons van harte welkom! Autorijden is bij Wensink meer dan enkel aanschaf en onderhoud. Met een breed aanbod aan aanvullende diensten maken wij van autorijden een aangename beleving. Klanttevredenheid is daarbij onze drive. Wij zijn pas tevreden als u dat ook bent! Wij verwelkomen u graag in één van onze vestigingen. Wij zijn Wensink. Aangenaam!

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.