Een kast op maat besteld. Er werd door Marwa goed meegedacht over de mogelijkheden en goede communicatie hierover. Door Allure goed geïnstalleerd. Zeer tevreden mee.
Bij het filiaal in Gouda werden we zeer hartelijk ontvangen en voorzien van een prima advies. Onze beide trappen zijn onlangs bekleed in ons nieuwbouwhuis. We kunnen niet anders zeggen dan dat we zeer tevreden zijn over hoe alles van het begin tot opleveren is gegaan. Ook de vakmannen die kwamen monteren, werkten erg netjes en conform afspraak. Alle evt. troep werd achteraf keurig opgeruimd. Eventuele motage details, werden op voorhand besproken met ons, en er wrd meegdacht en geadviseerd. Heel blij met het resultaat.
Wij zijn in Goude geweest en geholpen door Marwa. Samen zijn we tot een geweldig resultaat gekomen. Marwa is ruim denkend, goed bereikbaar, vriendelijk. En de monteurs van Allure hebben keurig werk geleverd. Netjes gewerkt, met zorg. Er was een kleine beschadiging, dat is binnen 7 dagen opgelost.
Wij zijn goed begeleid bij het uitzoeken van de spullen en er wordt tijd voor je genomen. Producten zijn van hoge kwaliteit en het vakmanschap met het plaatsen mag er ook zijn. Kortom, top bedrijf!
Na onze verbouwing wilden wij onze woning inrichten met producten van goede kwaliteit. Bij het binnenlopen van de winkel kregen wij zeer veel inspiratie én werden wij vlot en vakkundig geholpen. Wij hebben uiteindelijk bijna ons volledige interieur (vloeren, trappen én raamdecoratie) besteld. Alles verliep volgens afspraak en de communicatie met de medewerkster was zeer goed en snel. Wij zullen aanhuis zeker aanbevelen aan anderen .
Vloer, wanden, raambekleding en een maatkast. Het was een lang traject waarbij Kim van Aanhuis Gouda steeds veel geduld heeft getoond. De afspraken moesten namelijk door vertraging van de oplevering van de woning enkele malen verschoven worden, maar Kim van Aanhuis Gouda heeft alles steeds opgewekt en met begrip toch weer kunnen regelen.
Ondanks onze ervaring met Aanhuis@ Alexandrium Hebben we besloten om langs Aanhuis Gouda te gaan. Eenmaal binnen werden wij vriendelijke ontvangen en tot in de details geholpen door Mederwerker Kim. Zo vriendelijk dat ze bleeft niks was teveel. Tot slot heeft Kim met ons een mood board gemaakt en was het plaatje ' vloer, plinten, behang etc' compleet. Eenmaal akkoord is alles vlug in gang gezet, afspraken zijn nagekomen. De vloer is prachtig gelegd en de plinten keurig op maat netjes afgewerkt. Wij komen dan ook graag terug.
Wij hebben Marwa leren kennen als een enthousiaste, betrokken, creatieve en meelevende adviseuse. Onze nieuwbouwwoning is mede door haar (én door interieurstyliste Gera) volledig naar onze wens aangekleed. De vloeren zijn bekleed met PVC en laminaat, de trap naar zolder met tapijt. Voor de trap naar de 1e verdieping hebben we gekozen voor traprenovatie inclusief verlichting. Het hele huis is behangen en geverfd, met als blikvanger in de woonkamer een heus "Behangschilderij met lijst". We hebben beneden een prachtige TV-kast plus een vaste kledingkast inclusief 'lift' in de slaapkamer. Er ligt in de living een mooi ovaalvormig vloerkleed. Ook de (over)gordijnen zijn volledig afgestemd op de rest van de inrichting. Verder hebben we gekozen voor een aantal screens en jaloezieën. Om het geheel af te maken, zijn de meeste ramen voorzien van horren en hebben we bij de openslaande deuren een plissé hordeur laten plaatsen. Het totaalplaatje is een toonbeeld van perfectie! Iedere keer als we een vraag stelden of een aanpassingen wilden doorvoeren, stond Marwa voor ons paraat. Vanaf de start van dit project was Marwa's lijfspreuk: "Het komt goed" (zelfs als wij bedenkingen hadden). Maar ze had helemaal gelijk: het is méér dan goed gekomen! Verder willen we ook Laurenz een compliment geven voor zijn nette manier van werken. Door zijn regelmatige aanwezigheid zijn we hem gaan zien als een soort 'huisvriend':-). We hebben samen heel wat kopjes koffie en glaasjes water verorberd. De service van Aan Huis is helemaal top en een aanrader!
De bestelling omvatte raamdecoratie, kast op maat en rolhorren. Omdat er sprake was van een verhuizing op korte termijn, was enige creativiteit qua levering en plaatsing van belang. Hier is goed op ingespeeld.
Wij hebben onze gordijnen in Gouda besteld en hebben met Marwa de afspraken gemaakt. Super vriendelijk, meedenkend, creatief en ook goede prijsafspraken gemaakt. Veel keuze in stoffen en flexibel om stalen mee te nemen naar huis. Netjes ingemeten en opgehangen, ik zou hier zeker naartoe gaan als je gordijnen zoekt.
Wij hebben twee kasten op maat besteld en zijn super blij met het resultaat. We zijn goed geadviseerd door de medewerker, zij gaf goede tips en daardoor is het een prachtig resultaat geworden.
Wij hadden een afspraak Met Marwa van Aan Huis Gouda voor de Luxaflex Actiedagen. Bij het binnenkomen zagen we gelijk de bronskleurige InBetweens en wisten direct dat we goed zaten! Marwa heeft (met veel geduld :)) creatieve ideeën gegeven voor niet alleen de Duettes maar ook voor de Inbetweens, gordijnen, vitrage en behang! Alles werd ook netjes opgehangen door proffesionals. Goede service! Bedankt!
Bij onze oriëntatie voor een nieuwe vloer kwamen we oa bij aanhuis in Gouda terecht. De klik met Marwa was er direct. Ze dacht zo goed met ons mee en nam alle tijd voor ons. Toen wij onze vloer gingen bestellen zagen wij dat aanhuis veel meer is dan alleen vloeren. Wat er uiteindelijk voor gezorgd heeft dat wij ook onze wanden en het plafond door aanhuis hebben laten doen. Tijdens het hele proces was de communicatie met Marwa erg goed. Al onze vragen werden snel beantwoord. Zowel de schilder als de stoffeerder zijn vakmensen. Wij zijn ontzettend blij met onze keuze voor aanhuis.
Onze woonkamer was aan vernieuwing toe. M.n. verfwerk aan de wanden en plafonds en een nieuwe PVC vloer. Fa Aanhuis in Gouda heeft ons daarbij goed geadviseerd en al het werk is conform afspraken tijdig en uitstekend uitgevoerd door professionele vaklieden.
Marwa heeft ons fantastisch geholpen bij ons uitgebreide wikken en wegen en was professioneel, meedenkend en prettig gedurende het hele proces. Fijne winkel.
Ik liep Aanhuis Gouda binnen om eens te kijken wat zij precies kunnen leveren voor mijn nieuw gebouwde recreatiehuisje. En uiteindelijk ligt er een mooie pvc vloer, hangen er prachtige vouwgordijnen door het hele huis en luxaflex in de badkamer. En zijn er 8 kasten op maat geplaatst. Ik ben zeer tevreden hoe ik hiermee geholpen ben door Claudia en Marwa. Beiden waren zeer meedenkend en betrokken, en er is werkelijk vakwerk geleverd! Dankjewel dames en ik kan Aanhuis Gouda zeer aanbevelen!
In november kwam ik samen met mijn dochter voor wat informatie bij Aanhuis Woninginrichting in Gouda binnenlopen omdat ik naar een appartement zou gaan verhuizen. Wij werden heel gastvrij ontvangen door Marwa en kregen al gelijk wat mogelijkheden voorgelegd waardoor ik besloot met Aanhuis in zee te gaan. Na een afspraak heeft Marwa veel tijd gestoken in het ontwerp van mijn, niet al te grote, slaapkamer door een mooie grote kast op maat samen te stellen en een leuk toiletmeubeltje/ bureautje. Daarna ook nog mooie zonwering met haar uitgezocht voor het appartement, waarbij zij ook weer met veel geduld adviseerde. Ik ben heel blij met het eindresultaat en beveel Aanhuis woninginrichting, Marwa en Claudia van harte aan.
Op zoek naar informatie over vloerverwarming en laminaat kwamen we uit bij Aanhuis. We werden heel fijn en kundig geadviseerd door Marwa. Ze dacht met ons mee over mogelijkheden en gaf duidelijk advies. Hier konden we wat mee. We kwamen uit op elektrische vloerverwarming afgedekt met Coretec laminaat. Het contact/communicatie na de aankoop was heel goed. Gisteren werd de elektrische vloerverwarming gelegd en vandaag het laminaat. Het ziet er prachtig uit en we hopen er lang van te kunnen genieten. Dank jullie wel. Jan en Willy de Jong, Gouda
Marwa heeft ons een laminaatvloer door het hele appartement, een vloermat in de entree van de woning en vloerbedekking in de bijkeuken verkocht. Zij heeft ons steeds aangegeven welke verschillende opties er waren, eventuele alternatieven, de prijsconsequenties etc. Zij heeft dit steeds op een hele professionele en plezierige wijze gedaan en bleef geduldig ook als wij het oneens met haar waren, iets anders kozen, maar in een latere fase toch weer op haar voorstel ingingen. Mijn vrouw en ik vonden het een genoegen met haar samen te werken.
Als je gaat verbouwen is het zo top om in een winkel iemand te treffen die nadenkt over wat jij wil en dan aanvullende ideeën oppert.
Vanaf het eerste bezoek vol enthousiasme en zeer professioneel geholpen. Het gevoel was direct goed waardoor we besloten om de hele beneden verdieping te laten stofferen door aanhuis Gouda. Ze dachten goed mee, kwamen met mooie en verassende opties en gaven ons als klant ook de tijd en ruimte om weloverwogen beslissingen te nemen. Top service bij het plaatsen en daarna!
Afgelopen maanden hebben we de trappen en vloeren op de 1e en 2e verdieping vervangen en een makeover uitgevoerd van de master bedroom (vloeren, muren, kasten). De begeleiding door Marwa was bijzonder prettig: laagdrempelig benaderbaar, meedenkend en zeer oplossingsgericht. Haar adagium "het komt goed", maakte ze waar! Dat adagium hebben we wel vaak gehoord, omdat er bij de verbouwing een en ander tegen zat, bv qua levering van materialen, waardoor we uit de planning gelopen zijn (maar welk bouwproject heeft daar tegenwoordig geen last van?). Maar alles werd naar tevredenheid snel opgelost en met het eindresultaat zijn we erg blij. Speciaal woord voor de mannen die de vloeren gelegd hebben: wat een vakmanschap! Zeer strak gelegd en ook deze mannen waren heel oplossingsgericht. Ze gingen duidelijk voor kwaliteit en niet voor snelheid.
In ons nieuwe huis hingen Luxaflex jaliezieen waarvan er 2 kapot waren. Je kon ze niet meer aan het kabeltje op en neer laten. Overal waar wij vroegen om reparatie werden we met een kluitje in het riet gestuurd. We moesten helaas nieuwe kopen zo werd ons meermaals gezegd. Uiteindelijk verwees een klusser ons naar W.i.-aanhuis te Gouda. Hier werden wij direct klantvriendelijk ontvangen door Claudia. Ze gaf aan dat het ws een kleinigheidje was (remmetje) en dat ze dat zelf wel kon oplossen. Reeds na een enkele dag werden we al gebeld dat het gerepareerd was en nog als service, gratis ook ! Wat een geweldige service ? Dit maak je nagenoeg nergens meer mee. De klantvriendelijkheid, inzet en het plezier waarmee we geholpen werden zijn echt ongeevenaard. Claudia is een sieraad voor dit bedrijf en ik raad hen aan erg zuinig op haar te zijn want zo kom je personeel zelden meer tegen. Het hoeft verder geen betoog dat wij vanaf heden, als we ook maar iets qua inrichting nodig gaan hebben, dit bij W.I.-aanhuis zullen betrekken. Kortom,superlatieven tekort. Een TOP bedrijf met TOP personeel !!
We zijn zeer tevreden met onze PVC visgraat op de begane grond en de trap die is doorgelegd met hetzelfde materiaal. Fijn geholpen en de jongens die zijn komen leggen zijn vriendelijk, vakkundig, denken mee en werken netjes. Daarnaast betrouwbaar en realistisch. Goed geholpen in advies en uitvoering en daarover transparant gecommuniceerd.
Ik heb de gordijnen en vloer gekocht bij WAH in Gouda. De dames aldaar zijn super vriendelijk en kundig. Ze hebben alle tijd voor mij genomen. Ik kon maar geen keuze maken voor een vloer en heb uiteindelijk op hun advies, nadat ze naar mijn stijl en voorkeuren hadden geluisterd, een keuze gemaakt. Ben er heel erg blij mee.
Hanzeweg 4 d
2803 MC Gouda
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.