Prachtige gordijnen gelverd en gemonteerd. Wat later dan verwacht omdat de rail zoek geraakt was. Uiteindelijk prima opgelost, erg tevreden
Echt top, van interieuradvies, advies bij voorschouw nieuwbouw woning, tijdige levering t/m vakkundig leggen van de vloer en het ophangen van de gordijnen/plaatsen van de duettes. Voor ons het adres voor een complete woninginrichting!
titel zegt genoeg
Volledig ontzorgd en nu een mooie marmer look van Blauw voor in de badkamer. Met elektrische vloerverwarming natuurlijk! Aanrader
We hadden afgelopen zaterdag een afspraak. Toen we de winkel binnenkwamen moesten we zelf iemand aanspreken dat we een afspraak hadden. Vervolgens werden we geholpen door een aardige jongen met, blijkbaar, nog niet zoveel ervaring. Dat was een beetje storend omdat wij echt advies nodig hadden voor raambekleding. Later kwam er gelukkig een wel ervaren medewerker bij die met hele goede tips kwam en goed meedacht. Anders was het niet goedgekomen. Ik weet niet hoe het inwerken verloopt maar het zou beter zijn om een minder ervaren medewerker mee te laten lopen met een ervaren medewerker. Maar het uitwerken van een offerte, wat een gedoe. Dat gebeurt nog met een schrijfblok met daaronder een Carbon papiertje. Wij hadden per ongeluk een schrijffout gemaakt bij het opmeten van onze ramen, dan moet ze dus eigenlijk helemaal opnieuw beginnen. Waarom gaat dat niet op de computer met een programma? Dan heb je gelijk beeld hoe het eruit komt te zien en kunnen kleuren en fouten gelijk aangepast worden. Want tjonge, wat kostte dat veel tijd. Dat ligt natuurlijk niet aan de winkel zelf want dat is blijkbaar de werkwijze van deze keten. Ik twijfelde nog tussen een 6 en een 7. Maar toch maar een 6. Want we gaan toch liever voor de gehele professionaliteit dan vriendelijkheid, want aan dat laatste mankeerde het zeker niet. Oh ja, een levertijd van drie maanden in ons geval vinden we eigenlijk te lang. De keuze wel of niet aanbevelen zet ik op ja, want een duidelijke nee is het ook weer niet.
De spullen werden sneller geleverd dan afgesproken en dat voor een uitstekende prijs. We kregen op ons verzoek een verkoper aan huis en konden zo alles uitzoeken. Betaling achteraf.
Ik kan alleen maar zeer positief over de firma schrijven. Goed advies,denkt mee met de klant en heeft leuke ideeën. Vakmensen die het werk met veel plezier doen en echt meedenken. Heel tevreden en ik zou het iedereen aanbevelen.
De tijd tussen eerste gesprek en uiteindelijke plaatsing van de kast duurde lang. Het gesprek was deskundig en duidelijk. De kastmonteurs waren uiterst correct en hebben netjes werk geleverd. Chapeau!
Ik ben goed geadviseerd met betrekking tot behang en gordijnen waarna de bestelling vlot gedaan was en ik producten van goede kwaliteit binnen kreeg. Mega bedankt, ik ben echt super blij met alles!
Super snel en netjes opgehangen. Vriendelijke mensen.
Woninginrichting-Aanhuis heeft een ruim assortiment en voor ieder wat wils. Personeel is vriendelijk en klantgericht en heeft goede ideeën. Zeker een aanrader om te gaan kijken en je droomhuis te realiseren Levering duurt nu iets langer door de Corana maar daar wordt duidelijk over gecommuniceerd. Erg tevreden en het resultaat mag er zijn!
Behangen, schilderen, trapbekleding, rolgordijnen en kastenwand, plannen gemaakt begin van de zomer, na prettig contact in winkel alles uitgezocht en planning gemaakt voor eind november. In totaal 7 dagen [2 weken] alles uitgevoerd naar zeer tevredenheid, wat kleine dingetjes nog te herstellen, maar dat wordt binnenkort aangepakt. Zowel in winkel als al het uitvoerende personeel als zeer prettig ervaren.
Er wordt tijd genomen om wensen aan te horen en mogelijkheden aan te geven. Zij adviseren wat in jou situatie het beste is. De uiteindelijke uitvoering is perfect gedaan. Super strak.
Als je op afspraak komt ondanks dat er meer klanten komen blijft de verkoper jou helpen dat vinden wij erg klant vriendelijk en super service.
We hadden voor onze nieuwe woning van alles nodig. Verschillende gesprekken gehad met een stylist waardoor er ideeën aan de hand worden gedaan waar je zelf nooit op komt. Er wordt goed meegedacht om uit te komen binnen budget. Uitvoering was prima en het eind resultaat is erg mooi geworden.
Deze keer de trap laten bekleden met marmoleum, is in een woord prachtig geworden, ook de raambekleding is vandaag geleverd en opgehangen, dit maakt mijn woonkamer helemaal af. Firma "Aan Huis Lelystad" tot het volgende project de raambekleding voor de keuken.
Renovliesbehang gekocht en door de vakmensen Ron en Eric van WAH Lelystad aangebracht en geschilderd. Super tevreden over deze twee mannen.
De nieuwe winkel in Lelystad is erg mooi geworden, gefeliciteerd! Wij hebben heel goede ervaringen met Woninginrichting-aanhuis in Lelystad en de volgende aankoop hebben we al op het oog. Deze zaak met de naastgelegen winkel van Henders en Hazel is een fijne combi om inspiratie op te doen. Erg prettig om in onze eigen woonplaats zo goed terecht te kunnen voor de inrichting van je huis.
Wij zijn al jaren trouwe klanten van Woninginrichting-Aanhuis. Toen ik 6 jaar geleden introk bij mijn vriend was er 1 voorwaarde , de woonkamer moest echt opgeknapt worden ( het was echt een mancave) we kwamen al snel uit bij woninginrichting aan huis omdat we beide ons herkennen in deze stijl. Ons favoriete merk is Henders and Hazel ..ik kan gerust zeggen dat in der loop van jaren onze hele woonkamer een showroom is van deze winkel ahahah we hebben onze vloer, banken , tv meubel, eetkamerstoelen, loungestoel en behang allemaal hier gekocht. Eigenlijk als we op zoek gaan naar iets nieuws dan gaan we als eerst hier heen. We worden altijd goed geholpen , als we binnen komen herkennen de medewerkers ons meteen , dit geeft een fijn gevoel, het voelt een beetje als familie. Ze zijn niet opdringerig en je mag zelfs testers mee nemen naar huis om te kijken of het bij je interieur past. We zijn natuurlijk bij de opening geweest van de nieuwe winkel, we waren super nieuwsgierig en wat is het mooi geworden. Ook zijn we weer bij de Henders en Hazel geweest omdat we een stoel en kleedje nodig hadden voor in de babykamer. Er komt een lief klein jongetje aan in januari en die moet natuurliji wel een mooi kamertje krijgen ;). Als je mooie spullen van goede kwaliteit zoekt ga dan zeker naar deze winkel. Wij kiezen geen andere winkel meer om te shoppen voor onze interieur. jullie zien ons snel weer! groeten Indra en Chantal
Een heel warm welkom. Als.je hier binnen loopt ben je meteen verkocht. Klassiek, industrieel, modern, romantisch of gadgets hier heb je wat jij wilt voor jou huis. Erg hebberig word ik van al dit moois, wij gaan sparen voor een prachtige vloer.
Tijdens de opening van het nieuwe pand geweest voor aanvraag offerte / bestelling schuifdeur. We zijn snel en prettig geholpen. Het inmeten is ook snel gepland, we wachten nu met smart op het plaatsen van de prachtige stalen schuifdeur. Het hele proces van offerte/inmeten/bestellen/leveren is 6 weken en dat is echt vlot! De nieuwe winkel ziet er super uit. Prachtige vloeren / stoffen noem maar op. Goede prijs/kwaliteit. Wij wensen jullie veel succes in de nieuwe vestiging, hartelijke groet.
Altijd tevreden, altijd super geholpen, altijd goeie kwaliteit, altijd goede prijs, altijd gezellig, fijn top winkel Lelystad.
Voor zowel onze eerste, als onze tweede nieuwbouwwoning hebben wij gebruik gemaakt van de deskundige adviezen en het zeer goed meedenken en zoeken naar oplossingen van de medewerkers van Woninginrichting aan Huis. Als trouwe klant wordt je herkend en is er voldoende tijd voor een adviserend gesprek, ook wanneer dit in eerste instantie alleen oriëntatie betreft inzake mogelijkheden. Topzaak! Vloeren, behang, verf, raambekleding etc. zijn o.a. de zaken die wij hebben aangeschaft.
De nieuwe winkel is prachtig geworden! Gefeliciteerd! Dit gecombineerd met jullie aandacht voor de klant en kennis van de producten, maakt Woninginrichting aan huis @Lelystad een feestje om te komen winkelen voor je woninginrichting. Richard, John en Andy nemen de tijd om je vragen door te nemen, denken mee en geven goed advies. De nieuwe winkel heeft daarbij een zeer ruim assortiment uitgestald. Kortom: aanrader om naar toe te gaan voor je woninginrichting of om zo eens langs te gaan voor inspiratie.
Wij komen er al jaren ongeveer 38 jaar en onze ervaring is dat je vakkundig geholpen wordt en de service is super !!
Ketelmeerstraat 140
8226 JX Lelystad
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.