Prachtige gordijnen!
Onze bestelde artikelen werden op tijd geleverd en keurig gemonteerd. Medewerkers zijn.allemaal erg vriendelijk.
Goed geholpen, alles is gegaan zoals gepland met een zeer mooi resultaat. Wij zijn erg tevreden. Hoge kwaliteit op de diverse onderdelen: Vloer, behang, plafond en gordijnen.
Echt super naar ons zin
In de voorgaande jaren al vaker hier iets gekocht. Altijd zeer goede ervaringen.
wordt goed naar onze wensen geluisterd
Ze hebben hier alles gedaan van de vloer, de muren tot aan de inbouwkasten. We hadden behoorlijk wat tijdsdruk maar ze hebben alles binnen de beschikbare tijd gedaan. Wat met name fijn is dat de communicatie zo goed was. Je weet precies waar je aan toe bent. Werkelijk alle medewerkers waren gewoon vriendelijk en stemden alles goed af.
De service van deze winkel is echt heel goed. Bij vragen waren ze altijd goed bereikbaar en onze spullen (en dat was veel!) werden allemaal volgens de planning geleverd. En prima vaklui die de wanden gedaan hebben, vloeren en de plinten en de kasten geplaatst hebben en de raamdecoratie opgehangen hebben! Kortom echt boven verwachting goed verlopen!
fijne ervaring kom er graag.
Alleen jammer dat ik geen antwoord heb ontvangen op mijn mail. . Deze ging over het feit dat er in september een korting van 21 % op decorettes was. Ik heb hier niets van terug kunnen vinden op de factuur dus heb toch maar het hele bedrag betaald nadat ze geplaatst waren.
In de winkel kregen we deskundig advies en alle ruimte om stalen te bekijken, ook thuis. Daarna volgde het leggen van de vloer- en trapbedekking. Heel professioneel gedaan, netjes gewerkt en fijn gezelschap. Kortom: zeer tevreden op alle punten!
Bij t Verfhuis in Leiden is het zo fijn dat ze alle klussen voor je coordineren: schilder/ behanger, tapijt, rolgordijnen en plinten. Eén aanspreekpunt, allemaal vakmensen. Bij het kiezen wordt er echt meegedacht,ook als je het voordeligsye behang wilt en de goedkoopste tapijttegels. Als er iets mis gaat, dan bel of mail je e het wordt zsm rechtgezet.
Zowel in de winkel als in huis heel fijn en vakkundig
We zijn geweldig geholpen door Carlijn van Aanhuis.nl/ Het Verfhuis in Leiden. Ze dacht met ons mee en gaf goede tips. Het resultaat mag er zijn. De twee kastenwanden zijn prachtig geworden in ons nieuwbouwhuis. De monteurs van Fix montage hebben de kasten in opdracht van Het Verfhuis nauwkeurig, goed en strak geplaatst.
Zeer professionele mensen en prettige afhandeling
‘t Verfhuis heeft op alle etages van ons huis vloeren gelegd. In de winkel zijn we altijd vriendelijk geholpen en de vloeren zijn mooi gelegd. Toen er na een tijdje wat mis was met de vloer (wat niet door de montage kwam), hebben ze het probleem voor ons opgelost. Bedankt voor de goede service!
Wij hebben de wanden, vloeren en raambekleding van ons nieuwbouwappartement door het Verfhuis laten doen. Er zat een strakke planning aan en daar hebben ze zich aan gehouden Ook zijn we goed geadviseerd en begeleid. Nu laten we ook nog een kast op maat plaatsen, we hebben er alle vertrouwen in dat dit ook een succes wordt.
Het kastenevent van Aanhuis.nl was voor mij het uitgelezen moment om een afspraak te maken met 't Verfhuis Leiden, Aanhuis.nl. Na binnenkomst word je vriendelijk en prettig geholpen met deskundig advies. De schuifwand opties besproken in het gesprek werden geprint en gemaild inclusief de vrijblijvende offertes. Na een nachtje slapen werd de uiteindelijke keuze snel verwerkt in een nieuwe offerte. Het montagebedrijf heeft na ondertekening de schuifwand ingemeten en later vakkundig en snel gemonteerd door vriendelijke en nette medewerkers. Zeer tevreden met het resultaat en complimenten aan de mensen.
Heel erg tevreden. Goed geholpen in de winkel, snel geleverd en snel gemonteerd. Je betaalt misschien iets meer maar daar staat geweldige service tegenover.
Het eindproduct is heel mooi geworden. De medewerkers die het ontwerp verzorgen, het inmeten verzorgen en de kast monteren zijn zeer deskundig. Planningstechnisch weet men echter van toeten of noch blazen. De termijnen die in de winkel worden genoemd blijken vervolgens in praktijk maanden langer te duren. Communicatie is nogal slecht. Telefoon wordt altijd opgenomen met de belofte om terug te bellen als de juiste mensen niet beschikbaar zijn. Maar daar moet je altijd 2-3 keer achteraan bellen.
Aanhuis is top, alles onder 1 dak en dat werkt prima en over de kwaliteit is iets waarover je absoluut geen zorgen moet maken.
Prima ervaring
Werkelijk alle medewerkers die aan ons huis hebben geklust denken mee, doen wat ze zeggen en zeggen wat ze doen en bovenal zijn ze ontzettend vriendelijk. In korte tijd hebben ze bijna ons hele huis perfect in orde gemaakt.
Netjes en correct geholpen zowel in de winkel als thuis bij inmeten en monteren/ bevestigen van onze raamdecoratie. Vriendelijk personeel die weten waar ze het over hebben en ideeën en advies geven zonder deze op te dringen. Zijn zeer tevreden en raden Het Verfhuis Leiden dan ook aan.
Voor mijn vele ramen heb ik via aan huis Leiden trufit jaloezieën laten plaatsen. Ben er zeer tevreden mee. Het zijn veel losse ramen maar elke jaloezie kan je daardoor draaien naar wens! Hele fijne service was het, er was een meetfoutje gemaakt maar netjes opgelost! Mocht de foute jaloezieën houden tot de juiste binnen kwamen! Vandaag stond er na 2 maanden een aangename verassing voor de deur. Een tas met bloemen en wat lekkers!
Herenstraat 96
2313 AM Leiden
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.