Filters

10

Onderhoudsbeurt prima verlopen

Snel en op tijd geholpen. Kon er op wachten. Maken van een afspraak duurt aan de lange kant (2 maanden).

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend geholpen

Onderhoud en APK. Tijdens het onderhoud werd ik even gebeld over vervanging van ruitenwisserblad achter, de remmen die moesten worden schoongemaakt en een band die op termijn moet worden vervangen. Nuttige informatie en alles opgelost!

  • Aanbevelen? Ja
10

Afspraken keurig uitgevoerd. Netjes geholpen

Top geholpen!

  • Aanbevelen? Ja
6

Moeilijk om alle missers goed te maken

Wij hebben meerdere auto’s bij H&H lopen, maar vanaf laatste jaar is de service super bedroevend. Voorlopig bestellen wij geen auto’s meer via H&H.

  • Aanbevelen? Nee
10

Perfect geregeld!

Alles verliep gladjes en zoals afgesproken!

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service

Top

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel en vriendelijk geholpen.

Zonder afspraak een klein defect snel verholpen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima service, conform afspraak en boven verwachting

Prima gedaan wat er gevraagd is, duidelijke terugkoppeling gehad over de uitgevoerde werkzaamheden, en nog even netjes door de wasstraat, mijn auto zag er weer top uit (en reed heerlijk).

  • Aanbevelen? Ja
10

Vriendelijk, betrouwbaar en vlot.

Ondanks de drukte kon ik gelukkig nog op tijd een APK en grote beurt voor onze auto afspreken. Binnen een dag werk was onze Berlingo weer tiptop in orde!

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend geholpen

Keurig geholpen. Technisch heb ik geen verstand van auto's, maar vertrouw op de inzet en expertise van Nefkens.

  • Aanbevelen? Ja
10

Meegedacht, goede en snelle service

Fijn en professioneel geholpen

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend

We hadden een onduidelijk probleem (rammel). Monteurs hebben alles nagekeken en gesmeerd. Lijkt geen technisch probleem. Daarna met monteur een proefrit gemaakt. Lijkt nog minimaal te zijn. Voorlopig geen verdere actie. Mogelijk een draagarm. Ze willen ons echter niet op onkosten jagen wanneer dit niet noodzakelijk is. Een andere garage zou roepen, vervangen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Klantvriendelijk en professioneel

Prima behulpzaam personeel

  • Aanbevelen? Ja
6

Niet best

Koplampen afgekeurd voor apk. Vervangen kostte € 886,00. Zelf schoongemaakt en weer als nieuw kosten € 0,00. Toen ik dat wilde laten zien was de reactie dat dat niet kon ivm ziekte personeel. Ik kon een nieuwe afspraak maken voor eind Juni, Dit ivm mijn vakantie. Mijn mening is en bleef lampen voor apparaat zetten en de koplampen testen. Uiteindelijk ik je is dit gedaan en werd de auto goedgekeurd. Waarom het advies was nieuwe koplampen begrijp ik niet. Met goed schoonmaken en advies van een automonteur ben nu € 866,00 goedkoper uit. Dit riekt naar een verdien model Ik overweeg om een volgenden keuring niet meer door jullie te laten uitvoeren. Met vriendelijke groet Sille van Welzenis

  • Aanbevelen? Nee
6

Telefonisch volledig onbereikbaar

Na aflevering auto is het onmogelijk gebleken om een update vwb onderhoud en beschikbaarheid van de auto te krijgen

  • Aanbevelen? Ja
10

Gewoon zoals het hoort.

Erg vriendelijk, goede uitleg, gedaan wat nodig was. Ik ben weer zeer tevreden.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima verlopen

Afspraak maken ging soepel, netjes geholpen. E-Mail gekregen over wat nodig was, met foto s en het bedrag wat ik moest betalen. Keurig.

  • Aanbevelen? Ja
2

Niet erg goed.

Koppeling die een tijdje geleden gemaakt is bij jullie.Na een paar weken weer niet goed. Mag toch verwachten als de auto dagen lang in de garage heeft gestaan bij jullie,dat het gemaakt is !

  • Aanbevelen? Nee
10

Zoals gewoonlijk weer prima

Zoals gewoonlijk ook deze keer weer uitstekend

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed

Prettig

  • Aanbevelen? Ja
6

Jammer dat ik naast de lange wacht op het onderdeel ook nog lang moest wachten op een afspraak

Lang wachten: ruim 5 weken op onderdeel en ruim 5 weken op een afspraak. Kon geen fiat geven op de werkzaamheden, omdat de werkzaamheden van maart in de mail stonden en niet het roetfilter en extra werkzaamheden. Moest extra moeite doen om dit telefonisch te regelen. Lukte alleen met een terugbelverzoek. Beschikbaarheid en bereikbaarheid kan dus beter. Waarom geen voorrang voor een klant die al weken wacht op een onderdeel? Bijna 3 maanden rijden met een melding is niet prettig.

  • Aanbevelen? Nee
10

Altijd goed, ik ben niet anders gewend.

Mijn ervaring is gebaseerd op meer dan 30 jaar.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service

Goede service en prijs

  • Aanbevelen? Ja
10

Bedrijf met hele goed surfers

Het bedrijf belt altijd ver dat zij iets repareren

  • Aanbevelen? Ja
10

De werkzaamheden zijn goed uitgevoerd.

Ik vind het een goede service dat de auto ook nog wordt gewassen.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Amsterdamseweg 151

3812 RR Amersfoort

033 422 4444

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.