
Perfect
Positief
Altijd een goede uitleg over de behandeling en wat er gaat gebeuren. Zeer vriendelijke tandarts en assistentes.Ook over de mondhygiëniste ben ik zeer tevreden.
De tandarts en haar assistente reageerden op een prettige manier op tekens van de patiënt tijdens de behandeling.
Leggen uit wat er gedaan moet worden
Zit al aantal jaar bij Hanneke, ik ben angst patiënt en ze helpt mij wel zo goed! Niks dan goeds over haar!
Tandarts Ruud, maar ook zijn assistentes zijn betrokken, denken met je mee als je problemen hebt met je tanden en/of kiezen. Wanneer er een noodsituatie is wordt er direct tijd vrij gemaakt. Kortom ik ben zeer tevreden over deze tandarts praktijk!
Mijn voortand moest eruit ivm te lange infectie aan de wortel, deze behandeling plus het afslijpen van de naaste tanden ivm het plaatsen van een brug was geheel pijnloos , er werd zelf rekening gehouden met de pijn in mijn arm, behandeling was vakkundig, snel en pijnloos. Complimenten voor Hanneke Nabuurs een topper!
Al jaren durfde ik niet naar de tandarts te gaan na vele behandelingen en operaties. Ik ging na bijna 4 jaar voor het eerst naar een tandarts (een andere praktijk in nijmegen), maar werd alles behalve vriendelijk behandeld. Toen ging ik met een vriendin mee naar Mondzorgvilla en wat een wereld van verschil was dit. De tandarts, mondhyienist en preventieassistent zijn geduldig, heel vriendelijk en goed in hun werk. Na 3 jaar hier ben ik zo goed als over mijn angst heen.
En goed is goed.
Goede voorlichting over wat ze gaat doen.?
Ik ben al meer dan 30 jaar vaste klant. Ik woon inmiddels in Amsterdam maar kom altijd speciaal terug voor mijn behandeling naar Nijmegen omdat ik enorm tevreden ben met Ruud Sewpersad als mijn tandarts en zijn assistenten, waaronder Nicole.
Altijd een fijne ervaring bij deze praktijk. Ik ben erg tevreden over mijn tandarts.
Ik ben als de dood voor de tandarts. Na 7 jaar er weer gegaan ( aangezien ik mijn voortanden heb afgebroken. Vandaag geweest voor een gaatje in een kies en het vervangen van een andere vulling. Ik ben maar liefst 5 x verdoofd en 1x plaatselijke. Ik weet van mezelf dat ik moeilijk te verdoven ben. Zelfs de tandarts stond ervan te kijken. Maar ze kijken wel vooruit. Dan krijg ik een andere verdoving , om te kijken of die wel werkt . Echter de tandarts heeft veel geduld gehad met mij . Dit is de tandarts voor mij waar ik weer graag ga naar de volgende afspraak! Gr marti scholten
Zeer goed
Het was gezellig en een fijne ervaring
Is altijd goed
Graafseweg 232
6531 ZZ Nijmegen
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.