Filters

10

Informatie en uitvoering zeer prettig

De prijs en uitvoering van de werkzaamheden waren prima. Zowel het gesprek met de adviseur als de uitvoeringswerkzaamheden van firma BEVO waren prima. De adviseur was zeer deskundig en ook meedenkend, is zelfs voor de isolatiewerkzaamheden nog komen controleren op eventueel te veel vocht. Ook zijn ze tussendoor nog even ventilatiegaten wezen boren. De werknemers die de klus uitvoerden deden dit op een snelle en nette/prettige manier. Kortom wij zijn zeer tevreden over BEVO.

  • Aanbevelen? Ja
1

Slecht wat een zooi

Spouwmuurisolatie. Slechte communicatie, slecht geholpen. Em na tijd zit ik met de zooi.

  • Aanbevelen? Nee
10

Goed en net bedrijf

Wij hebben hier een offerte van gekregen en ondanks dat de datum al was verlopen en de prijzen de lucht in stegen. Hebben ze geen verhoging door gevoerd . Alle Andre afspraken zijn ze netjes na gekomen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel en niet duur

Spontaan snel geregeld en niet duur gewoon eerlijk.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed

De personeel werken netjes en zijn fatsoenlijk

  • Aanbevelen? Ja
6

Slechte ervaring met Richard Massing, de opnemer en planner

Richard Massing had "vergeten" om mijn mail te bekijken, daardoor was de bestelling er niet en daarna te laat. Kortom slechte service van Richard Massing en onbereikbaar voor overleg. De twee mannen die de spouwmuur isolatie hebben uitgevoerd waren geweldig. Ze hebben de zaak zeer netje gedaan en uitgevoerd. Hulde voor deze twee heren .

  • Aanbevelen? Ja
9

Goede contacten en uitvoering

Zeer goede telefonische informatie en afhandeling. Uitvoering van het werk één minpuntje: Let op dat de slangen het voordeurkozijn niet beschadigen. Bij mij moest dit nog geverfd worden dus was dit geen probleem.

  • Aanbevelen? Ja
10

Bekwame vakmensen.

Bekwame vakmensen. Aardig en attent. Werken netjes.

  • Aanbevelen? Ja
8

Ervaring met dit bedrijf was prima

Alles keurig volgende afspraak. En na de werkzaamheden alles netjes achter gelaten.

  • Aanbevelen? Ja
8

snel en vakkundig

Het isolatieproces gaat snel en vakkundig. Het materiaal komt door kieren naar buiten en dat is goed.

  • Aanbevelen? Ja
8

Positief

Alles is volgens afspraak en netjes uitgevoerd.

  • Aanbevelen? Ja
8

Uitstekend werk geleverd en prima service

Prima werk en prima service

  • Aanbevelen? Ja
9

Top

Zeer vakkundig, snel en goed werk

  • Aanbevelen? Ja
9

Netjes , vriendelijk

n.v.t

  • Aanbevelen? Ja
10

De prijs en uitvoering van de werkzaamheden waren prima

Zowel het gesprek met de adviseur als de uitvoerwerkzaamheden van firma BEVO waren prima. De adviseur was zeer deskundig en ook meedenkend. De werknemers die de klus uitvoerden deden dit op een snelle en nette manier. Kortom wij zijn uiterst tevreden over BEVO.

  • Aanbevelen? Ja
6

Goed werk verricht!

De jongens hebben goed werk verricht buiten en binnen alleen vind ik wel dat er iets beter uitgelegd moet worden over afplakken van de wanden wat je het beste kunt gebruiken of dat bevo zelf spullen verkoopt dat mensen het kunnen afplakken zoals bevo het zou doen

  • Aanbevelen? Ja
1

Ik heb hier heel veel spijt van dat we dit gedaan hebben.

De plekken die tochten die zijn niet gebeurd. Ik koop maar spuitbussen om dit probleem op te lossen.

  • Aanbevelen? Nee
10

Uitstekend

Prima bedrijf. Is aan te bevelen.

  • Aanbevelen? Ja
7

Prima bedrijf.

Goede ervaring.

  • Aanbevelen? Ja
8

Zeer goed

Bekwam en netjes

  • Aanbevelen? Ja
4

niet wat ik had verwacht

De klus was niet juist afgerond na het eerste bezoek. Tot 5x toe is de vervolg afspraak door jullie afgezegd (wel heb ik meerdere keren vrij moeten nemen), en ineens stonden er 3 man op de stoep zonder afspraak. Een van de werkzaamheden was dat de oude luchtgaten nog gevoegd moesten worden. Bij het eerste gat dacht ik: dit ziet er goed uit. Er moest ook nog wat in de spouw gebeuren, Ik liep met 1 van de 3 mannen naar boven om korrels in de spouwmuur te gieten. Toen ik weer beneden kwam waren de andere luchtgaten eerst met pur gevoegd wat al een rare actie is, nadat de pur uitgezet was en te ver uit de muur kwam kon het verdere voegen weer beginnen. Met de voegspatel is de pur een beetje weggedrukt en wat voegmiddel er overheen gesmeerd. Op dit moment is er nog pur zichtbaar en valt de voeg er weer uit. Daar komt nog bij dat ik me toch verbaas over het feit dat er heel weinig roosters zijn geplaatst t.o.v. hoeveel er zaten en hoeveel er bij de buurman zijn aangebracht door jullie. Dit heb ik wel aangegeven aan de monteurs maar daarvan werd gezegd dat dit voldoende is.

  • Aanbevelen? Nee
10

Prima service , zowel van tevoren als de uitvoering

Goede service ! En ook bij de factuur een A4 met tips om subsidie bij het RVO aan te vragen . Erg handig.

  • Aanbevelen? Ja
8

Prijs kwaliteit

Leuk team

  • Aanbevelen? Ja
10

zeer goed

goede voorlichting en zeer goed service

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima geregeld

Wij hebben onze dak en spouwmuur laten isoleren. Op een digitale bijeenkomst (ivm corona maatregelen) via een collectieve "regeling" via de gemeente, hebben wij ons laten informeren over de mogelijkheden. Het was een prima voorlichting, via de chat konden vragen gesteld worden, deze zijn snel en verhelderend beantwoord. Afspraak gemaakt voor een inspectie en advies, ook prima verlopen, direct een prijsopgave ontvangen. Vervolgens een afspraak gemaakt voor het uitvoeren van het werk. Communicatie via de mail verliep ook prettig. Het uitvoeren van de klus verliep ook vlot en zonder problemen. Dus al met al: vlot, duidelijk en correct.

  • Aanbevelen? Ja

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review plaatsen zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd