het is onbegrijpelijk dat je iemand die aan de bloedverdunners zit en jongstleden geopereerd is aan zijn hart zo naar huis kan laten gaan zonder na zorg met 5 gaasjes wat de rest van de dag is door blijven bloeden en in de avond naar de spoedeisende hulp in het Radboud ziekenhuis ben gegaan daar is alles opnieuw gehecht omdat er geen hechtingen meer inzaten, was zeer en zeer slecht gehecht in de nacht nog bloedingen gehad en terug naar de spoedeisende hulp en daar is uiteindelijk het bloeden gestopt. jullie moeten de werking weten van iemand die bloedverdunners gebruikt.
Er is ontzettend goed werk geleverd en de verstandskiezen waren vlot getrokken. Wel werd er niet heel duidelijk mij geïnstrueerd hoe ik de behandeling moest ondergaan. Dat ik bijvoorbeeld geen tegendruk moest geven. Daarnaast werd er gezegd dat ik het moest aangeven als ik pijn voelde want dan zouden ze me een extra verdoving geven. Echter toen ik dit aangaf gingen de kaakchirurg gewoon door zonder een verdoving te geven..
Ik kwam bij de afspraak met veel spanning, maar ik werd heel erg gerustgesteld door de medewerkers. De ingreep deed geen pijn en de hele ervaring viel me ontzettend mee!
Het was mijn eerste keer dat ik een verstandskiesoperatie onderging, dus ik was behoorlijk gespannen. Gelukkig werd ik meteen gerustgesteld door de assistente, die uitlegde hoe de behandeling zou verlopen. Ook de chirurg nam de tijd om alles duidelijk door te nemen, wat mijn zenuwen verder verlichtte. De behandeling zelf verliep ontzettend vlot. Het duurde in totaal ongeveer een uur, maar de daadwerkelijke ingreep was binnen 10 minuten afgerond. Dankzij de verdoving voelde ik geen pijn. Na de behandeling kreeg ik duidelijke instructies over wat ik kon verwachten en hoe ik het herstel het beste kon verzorgen. Ik ben erg tevreden met de zorg en uitleg die ik heb gekregen, en ik voelde me goed begeleid door het hele proces.
Ik ben goed en netjes geholpen door jullie medewerkers top. Met vriendelijke groet, Julius Heimans.
Erg goede begeleiding tijdens en na de operatie!!!
Hoewel ik blij ben dat het achter de rug is, is de ingreep me enorm meegevallen. Voordat ik plaatsnam in de stoel, liet de kaakchirurg, prof. dr. Bergé, de röntgenfoto van mijn gebit zien. Hij legde op een duidelijke en vriendelijke manier uit dat een enigszins afwijkende methode nodig was. Het zetten van de verdoving verliep vrijwel ongemerkt en werkte uitstekend: ik voelde nauwelijks iets van de ingreep. Op de momenten dat er dicht bij de zenuw werd geboord en ik een schrikreactie gaf, werd hier zorgvuldig op gereageerd. Tijdens de behandeling gaf de arts steeds aan wat er gebeurde, wat ik als zeer prettig heb ervaren. Na afloop werd nog een röntgenfoto gemaakt. De arts vroeg of ik deze wilde zien, wat ik interessant vond. Aan de hand van de afbeelding werd uitgelegd wat er precies was gedaan, en dat de ‘kritieke’ zenuw – die aanleiding gaf tot de aangepaste aanpak – ongedeerd was gebleven. Ik type deze review nu met een kop als een hamster, maar verder zijn de na-effecten goed te overzien.
Snel en efficiënt! Vriendelijke en bekwame zorg!
De chirurg was een topper,je kon zien dat hij zijn vak met plezier uitvoerde. Tijden de behandeling vertelde hij tot in de puntjes wat hij deed. De dame die me bij binnenkomst te woord stond,was zeer vriendelijk en vertelde me precies wat er allemaal ging gebeuren. Tijdens het wachten op de chirurg is zei geen moment van mijn zijde geweken . Bedankt topteam!
De heer Bergé is een zeer hartelijke chirurg die me heel goed heeft geholpen. De operatie viel erg mee en ik heb ook daarna nauwelijks pijn of last ervan ondervonden. Ook de rest van het team was top. Goede info en vriendelijke atmosfeer.
Ik heb echt super fijne begeleiding gehad van de artsassistenten en chirurg zelf. Ik was zelf heel erg bang maar ze wisten mij goed gerust te stellen. Ik ben erg dankbaar voor hun geduld en deskundigheid. Kortom. Deze medewerkers hebben in mijn ogen een medaille verdiend ❤️
Goed en deskundig geholpen
Doorverwijzing van tandarts. Had zelf geen klachten, is me iets aangepraat.
Ik kon snel terecht. Iedereen kwam zeer professioneel en vriendelijk over. Alle handelingen werden tussendoor uitgelegd, wat zeer prettig was. De behandeling werd vlot en deskundig uitgevoerd.
Zeer goed geholpen
Gebroken kies moest eruit. Na wat prikjes die vrijwel niet te voelen waren een snelle prik in het gehemelte was de verdoving zeel snel en vakkundig gedaan. Na een zorgvuldige uitleg en geruststelling was de kies er zeer snel uit. Ben alles bij elkaar rond 15 minuten binnen geweest voor het verwijderen van een kies. Ook de nazorg met goede uitleg.
Goed personeel met ervaring. Genoeg geduld en begrip voor de situatie. Bereiden je goed voor op de behandeling.
Prettig! Duidelijke communicatie van de verwachtingen en goede nazorg!
Zeer vriendelijke ontvangst door de assistente, de spuitjes van de verdoving deden veel minder pijn dan verwacht, de arts was ook erg aardig. Iedereen straalde ook rust en ervaring uit. Uiteindelijk viel alles mee, dat helpt natuurlijk ook om deze ervaring vast te houden.
Snel en professioneel behandeld. Het werd telkens duidelijk gemaakt wat er ging gebeuren
Verder nog geen ervaring ,eerste gesprek.
Geen zakelijk gedrag!
Wen ervaren chirurg en anesthesist. Binnen 5 minuten verdoofd en nog eens 5 minuten lagen de verstandskiezen eruit zonder enige gevoel. Helaas had de chirurg wat haast waardoor een wortelrest wellicht voorkomen had kunnen worden maar dit is geen probleem.
Goede gratis parkeerplaats. Doorverwezen naar wachtkamer. Was kwartier te vroeg aan de beurt. Kaakchirurg heeft zich niet voorgesteld. En vertelde dat tandarts niet omschreven had wat de behandeling moest zijn. Had tandarts natuurlijk ook kunnen bellen. Behandeling is verder goed en vlot verlopen. Heb nog een aantal dingen kunnen vragen over wel en niet kunnen drinken, daarna foto gemaakt en naar huis. Al met al is alles vlot verlopen. Moet na 4 dagen nog steeds pijnstillers nemen en nog steeds weinig gevoel in onderlip.
Ik vind de tandarts altijd reuzespannend, laat staan een kaakchirgurg. Ik was dan ook ontzettend blij met hoe aardig het personeel was, hoe rustig en kalm ze alles uitleggen. Na het trekken van de verstandskies werd ik erg onwel, en viel ik bijna flauw. Dit hadden ze direct in de gaten, en er werd goed gezorgd voor me! Ook werd me steeds benadrukt dat ik kon bellen voor vragen, erg fijn!
Groenewoudseweg 135
6524 TX Nijmegen
ZBC de kaakchirurg is de praktijknaam van "Stichting Extramurale Mondzorg" en is een verwijspraktijk voor poliklinische kaakchirurgische ingrepen en implantologie. De letters ZBC staan voor Zelfstandig Behandel Centrum. Verwijzing door tandartsen en huisartsen. De kaakchirurgen van "ZBC de Kaakchirurg" zijn tevens staflid van de afdeling Mond - Kaak en Aangezichtchirurgie van het UMC St. Radboud in Nijmegen. Iedere kaakchirurg werkt één dag(deel) in de week op ons ZBC en is voor de overige tijd werkzaam op het Universitair Medisch Centrum.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.