Informatie, dienstverlening en behandeling waren goed.
Goede service
vriendelijke mondhygieniste
Kwam binnen en werd meteen en goed geholpen. Ondanks dat de tandarts niet uit Nederland kwam was alles duidelijk..
Deb tandarts en zijn assistent waren heel erg vriendelijk. Behandeling was pijnloos Iedereen heeft geduld en zorgt ervoor dat je thuis voelt.
de tand arts die mij behandeld heeft Joffre Nouel maar staat niet op de invul lijst maar wel in de praktijk van de heer Tolsma
Ik ben nu 1x geweest en werd goed behandeld maar is het te vroeg om wat meer te beoordelen. Ik kwam van de tandartsenpraktijk Dr. Oomen
Zowel de medewerkers aan de balie als de tandarts (de heer Kinderman) zijn vriendelijk. Bovendien gaf de tandarts een volledig advies.
Een spoed door een ongeluk, en kon snel terecht. Prima dus.
Een uur te vroeg werd toch binnen 5 min geholpen
Netjes op tijd. Fijne tandarts en fijne assistente.
Snel
Goede eerste controle, tandsteen verwijderen, foto’s maken. Mijn vorige tandarts ging met pensioen. De laatste foto’s waren uit 2019. Tandsteen verwijderen was een stuk vriendelijker voor de mond dan in de vorige tandartspraktijk. Tandarts Kostas en zijn assistente waren duidelijk en vriendelijk. Een goede ervaring.
Het was mijn eerste bezoek en dat is altijd spannend. Ik werd goed ontvangen door de baliemedewerkster en de assistente. Tandarts Kinderman was vriendelijk en ik kreeg keurig uitleg over wat hij had waargenomen. Over een halfjaartje weer een controle-afspraak gemaakt.
Goede behandeling en duidelijk
Was snel aan de beurt, vriendelijke mensen. En de controle behandeling is, voor zover ik kan inzien, goed gegaan
als je aangeeft dat je hartpatient bent en de medicijnenoverzicht bij je heb, en ze trekken 2 kiezen en je bloeding wilt niet stoppen en je 2keer naar de kaakchirurg moet om het te hechten omdat de kiezen pas getrokken mogen worden als je 3 dsgen stopt met bloedverdunners ben je als tandarts een waardeloos iemand
Positief
Prima prima
Marina is een fijne tandarts die alles goed uitlegd en niet hardhandig is. Ze gaat met beleid met de patiënt wat erg fijn is.
Was enorm zenuwachtig. Heb dit uitgesproken en er was begrip voor. Alles is stap voor stap gedaan met goede uitleg en op mijn tempo
Ook tandarts Joffre Nouel heeft mij onderzocht, deze staat niet in de lijst maar is ook kundig en erg vriendelijk.
Ik heb normaal angst voor de tandarts maar werd erg op mijn gemak gesteld.
Echt lie
Ik was meer dan 35 jaar bij Johan Tolsma, die me ver van de angst voor de tandarts heeft afgeholpen; angst veroorzaakt door een andere tandarts in mijn jeugd. Toen ik voor het eerst bij Johan kwam, was ik zeker 12 jaar niet meer naar de tandarts geweest. Schrik was groot toen hij ging na zoveel jaar ging stoppen. Bij mijn nieuwe tandarts, Danielle, ging het de eerste keer niet goed door - opnieuw- mijn angst. Ik heb inmiddels een paar behandelingen bij Danielle gehad en ben vast besloten bij haar in behandeling te blijven. Fijne tandarts en - niet te vergeten - fijne assistentes. Dank je wel! Johan toen en Danielle nu en niet te vergeten alle assistentes door de jaren heen, maar ook het vriendelijke baliepersoneel.
Nijverheidssingel 319
4811 ZW Breda
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.