Niks dan goede ervaringen met onze tandarts, Deby. Zij werkt zeer vakkundig, heel veel ervaring en legt alles goed uit. Heel vriendelijk en vrolijk. Stelt je gerust en vraagt regelmatig hoe het gaat tijdens de behandeling. Top tandarts dus! Verbeterpunt is de beheersing van de Nederlandse taal bij sommige van de assistentes achter de balie. Er zijn er die de Nederlandse taal slecht beheersen en of mij niet goed begrijpen of ik kan hen niet verstaan. Pintje van aandacht als dit het eerste contact is wat je hebt als je belt of aan de balie staat.
Door verzuimen optijd doorgeven wegens ziekte personeel van laboratorium ben ik m'n prothese voor rebasen i.p.v. 1 dag 2 volle dagen kwijt geweest. Tot ergenis werd ziekte van personeel pas 's middags rond 15.00 uur telefonisch aan mij gemeld. Kon dat niet eerder ??Let op! Personeel van Ommoord treft beslist geen schuld.!!! Waren ook zeer kwaad over deze gang van zaken.
Prima ervaring.
Voor mij géén andere mondhygiëniste. Ik voel me veilig en vertrouw haar.
Fijne behandeling gehad
Vriendelijk en goed.
Zeer vriendelijk
Fijne, lieve, deskundige tandarts!
In een prettige atmosfeer verliep de controle waarbij op mijn verzoek een stuke vulling is gladgesteken.
Er wordt de tijd voor je genomen. Ben gewoon heel tevreden met het resultaat.
Hele lieve mensen die je geruststellen, naar je luisteren en er alles aan te doen om jouw met een glimlach naar buiten te laten gaan.
Prima vakkundige behandeling
Mondhygiënist is vriendelijk, netjes en behulpzaam. Beantwoordt de vragen dat ik stel en geeft goed advies.
Zie boven
Vriendelijk ontvangst aan de balie, op de afgesproken tijd geholpen door de eveneens aardige tandarts, helaas ben ik de naam vergeten,
Wat een fijne praktijk. Mijn hele kunstgebit traject gaat stap voor stap met uiterst vriendelijke mensen. Heel erg op mijn gemak.
Halfjaarlijkse controle, werd op afgesproken tijd geholpen. Jadranka is deskundig, en vriendelijk, net als haar assistente.
Een heel prettigevraktijk Betrokken en heel prettig !
Neemt goed de tijd, stelde me gerust, zei wat ze ging doen en hield mij goed in de gaten samen met de assistente. Zo verliep deze ( lange) afspraak goed, ik voelde me ontspannen .
Ik ben een angstige patiënt en ik werd erg vriendelijk geholpen.....ook werd ik erg op m'n gemak gesteld door zowel de tandarts als de assistentes
Fijn en geruststellend, van mij mag tijdens de behandeling wel meer gezegd worden wat ze aan het doen zijn of gaan doen.
Werkelijk iedereen in deze praktijk is ontzettend aardig, ze nemen de tijd voor je, ze nemen je serieus. Mijn oude tandarts ging met pensioen dus ik moest overstappen naar een ander; erg blij dat dit Smile Clinic is geworden.
Tandtechnieker Jan-Willem heeft mij zeer goed geholpen, mijn bovenplaatje is in 1 keer heel goed opgevuld.
Supper ervaring zit op me gemak na 2 verschillende heb gehad nu de juiste keus gemaakt en van me vriendin aan bevolen heel erg lief
Kundig en vriendelijk geholpen
Niels Bohrplaats 15
3068 JK Rotterdam
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.