Zoals tandzorg behoort te zijn.
Prima
Ik kwam daar bij de clinic en werd daar goed geholpen
Er werd goed naar mij geluisterd en echt rekening gehouden met waar ik moeite mee heb. Super fijn!
Vriendelijk personeel. Goed geholpen. Hygiënische omgeving!
Tandarts Popovic nam de tijd om kennis te maken en mijn gebit goed te onderzoeken. Vriendelijk en communicatief sterk. Blij met haar als tandarts.
Zie boven
Er moesten bij mij 2 behandelingen achter elkaar gebeuren. Plaatsen van een implantaat en trekken van 2 kiezen. De verdovingsprikjes waren wat gevoelig, maar de ontspannen wijze waarop de behandeling plaatsvond zorgde ervoor dat ik er een positief gevoel over had. Ik werd geïnformeerd over alles wat er moest gebeuren. Na afloop werd goed voor mij gezorgd en ik werd met alle noodzakelijke informatie naar huis gestuurd. De assistente speelde hier zeker ook een rol in. Prima ervaring al met al.
Geweldig iedereen is daar vriendelijk een hele fijne praktijk een echte aanrader.
Uitstekend service
Professionele houding, snelle en pijnloze behandeling.
Iedereen is enorm behulpzaam complimenten echter wat ik vreemd vind is dat er weinig of geen ruimte is om een ingelaste urgente behandeling te krijgen (wortelkanaalbehandeling) en dat ik dus 2 weken moet wachten dat vind ik niet oké kan niet bestaat niet in mijn beleving. M.i. zou je moeten kunnen wijzigen dat bij urgentie een “gewone” controle afspraak verschoven wordt voor een urgente behandeling . Men kijkt alleen of er bij een tandarts een afspraak is vervallen pas dan kom je in aanmerking dat vind ik erg slecht
Het ging nog maar om een intake, maar het prettige ontvangst en gesprek geeft mij een goed gevoel.
Zie boven
Goed
Ik heb niet lang hoeven wachten, er werd aan gedacht om de kennis over mijn medische achtergrond up te daten en er werd duidelijk informatie verleent.
Andere mondhygiëniste deze had nog nooit gehad Ze was lief aardig. Deed haar werk rustig goed Ik had last van stress Erna controle bij tandarts Aardig.
Ben blij dat jullie als mond verzorging heb
Top Wetk
Bij vragen van mijn kant kreeg ik geen afdoende antwoord.
n.v.t.
Ik heb een kaakverbreding en tegelijk mijn inplantaten laten plaatsten. De operatie heeft 1 1/2 uur geduurd totaal geen pijn gehad en tijdens de operatie een goeie uitleg gekregen. Echt een aanrader voor iedereen. Petra en Jan Pieter bedankt. Groetjes Marga
Tandarts en assistente zijn een goed team. Ze zijn zeer deskundig erg vriendelijk en lief en denken goed mee. Ik ben zo blij voor de goede zorg die zij mij verlenen .
Prima ontvangst, geen lange wachttijd en een luisterend oor; Kortom: goede zorg. Ben blij met jullie.
Vind dat ik altijd goed wordt geholpen zowel bij de tandarts als bij de preventie.
Niels Bohrplaats 15
3068 JK Rotterdam
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.