Filters

10

Een prettige samenwerking

Ik heb het ervaren als een prettige samenwerking en stellen alles in werking om een hypotheek te verkrijgen

  • Aanbevelen? Ja
10

Kwalitatief zeer goed advies

Wij hebben een zeer goed gevoel overgehouden aan het advies en de totale afwikkeling rondom een nieuwe hypotheek. Door het verhogen van de rente door een van de grootbanken zijn wij in prettige gesprekken enorm goed geadviseerd rondom het verbeteren van onze hypotheek én verlagen van de maandlasten. De verdere afwikkeling verliep heel transparant en makkelijk: met een geautomatiseerde en overzichtelijke workflow zijn alle stappen duidelijk te volgen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldig

Heel prettig, goede uitleg, leuk personeel.

  • Aanbevelen? Ja
10

vriendelijke, snelle en deskundige ondersteuning

Mijn zoektocht naar een andere woning begon met een kennismakingsgesprek om meer inzicht te krijgen in mijn financiele mogelijkheden. Dat gesprek was gelijk al prettig en heel informatief. Het contact is daarna zo verdergegaan t/m het adviseren over een nieuwe hypotheek en het verzorgen daarvan. Er wordt snel en helder gecommuniceerd en steeds goed geluisterd naar mij, naar wat ik wel of niet wil, naar wat ik wel of niet helemaal begrijp etc. Precies wat ik zocht in een hypotheekadviseur.

  • Aanbevelen? Ja
10

Top!

Wij zijn onwijs blij met Kim van Doornen als onze adviseur! Ze legt alles mega fijn uit en helpt ons met al onze vragen! Wij geven haar 10/10!

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima geregeld

Duidelijke uitleg en prima geholpen.

  • Aanbevelen? Ja
10

snel en deskundig advies

goed advies waardoor wij snelle beslissing konden nemen. Top!!!

  • Aanbevelen? Ja
9

Heel prettig, snel, vakkundig en duidelijk

Duidelijke communicatie, goed onderbouwd en overzichtelijk, snel geregeld. Heel fijn zo!

  • Aanbevelen? Ja
8

Goede service

Hypotheek snel geregeld

  • Aanbevelen? Ja
9

Zeer fijne ervaring met Peter van Strijen

Zeer prettig ervaren. Peter is geduldig, luistert aandachtig en legt graag de desbetreffende hypotheek nogmaals uit. Ik zou Peter bij anderen aanraden.

  • Aanbevelen? Ja
7

Geweldige service en uitstekende duidelijkheid.

De contacten met de adviseur, met name de heer Patrick de Velde Harsenhorst hebben we zeer prettig ervaren. De duidelijkheid en transparantie sprak ons erg aan. We zullen de NBG zeer zeker aanraden.

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima geholpen

Duidelijk advies en goede service

  • Aanbevelen? Ja
10

Alle zorg uit handen genomen.

Ik heb best veel ervaring in het kopen en verkopen van een woning. We wonen in ons 14e huis. Niet eerder ben ik zo goed geadviseerd en begeleid mbt de financiële zaken als nu. Compliment aan hr Waalder.

  • Aanbevelen? Ja
9

duidelijk

duidelijk advies en goed meedenken. Ook toen er steeds een negatief oordeel van de bank kwam werd er contact opgenomen met ons en de bank en opnieuw aangevraagd met nieuwe adviezen. Het uiteindelijke advies rapport gaf een goed gevoel van zekerheid door deskundigheid van onze adviseur.

  • Aanbevelen? Ja
10

Expertise en goede service

NBG heeft mij enorm geholpen met lastige aanvraag tijdelijke financiering

  • Aanbevelen? Ja
7

positief

Onze ervaring met NBG is positief zeer goed en prettig contact met de adviseur was 100% bereikbaar als het nodig was, reageerde vlot. Aandachtspuntjes: de klant meer gericht adviseren in bij een afgesproken eerste advies en daarbij duidelijker aangeven dat een bank het proces uiteindelijk bepaalt en dat een advies heel anders kan uitpakken. administratief systeem is erg star en werkt onlogisch tov het indienen vd gevraagde stukken Bij MKB situatie beter / duidelijker aangeven dat dit een aanvraag extra ingewikkeld maakt

  • Aanbevelen? Ja
10

Correct, vriendelijk en persoonlijk maatwerk

Onze adviseur Patrick de Velde Harsenhorst heeft ons perfect geholpen met de aankoop van ons nieuwe huis. Wij hebben een breed scala aan opties besproken en samen tot een passende oplossing gekomen. Tijdens het proces zijn al onze vragen juist beantwoord en zijn we altijd goed te woord gestaan. We hebben hier ook voldoende tijd voor gekregen. Bedankt.

  • Aanbevelen? Ja
9

Super adviseuse!

Beata, heel erg bedankt voor al jouw geduld! Het heeft even geduurd maar het is toch voor elkaar gekomen. Heel professioneel, geduldig en netjes alles besproken en geregeld. Dank

  • Aanbevelen? Ja
9

Prettige kennismaking en gelijk reageren op vragen

Prettige kennismaking en gelijk reageren op vragen En makkelijk in omgang

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend

Dit is onze eerste koopwoning en daardoor ook onze eerste hypotheek. Er komt veel op je af en zeker als je zelfstandig ondernemer bent. Het contact is fijn en kort, je kan altijd je vragen stellen en krijgt snel bericht. Ik heb de hypotheek aanvraag daarom niet als vervelend of onduidelijk ervaren. Robin en Karin bedankt voor jullie hulp.

  • Aanbevelen? Ja
10

Eerlijk en alles correct afgehandeld.

Eerlijke en correcte uitleg en perfecte afhandeling.

  • Aanbevelen? Ja
9

Snel, vriendelijk en deskundig

We vroegen om een hypotheekadvies en kregen een super begeleiding, goede contacten en waardevolle adviezen.

  • Aanbevelen? Ja
9

Fantastische ervaring van begin tot eind!

Al vijf jaar lang genieten we van de uitmuntende dienstverlening van NBG, met Thijs Berndsen als onze rots in de branding op het gebied van hypotheken. Toen we ons eerste huis kochten in Tilburg, was Thijs er om ons te begeleiden bij het complexe hypotheekproces. Hoewel Tilburg niet aanvoelde als ons thuis, hielp Thijs ons met zijn expertise om een nieuwe start te maken in Veldhoven. Zijn rol was cruciaal toen we besloten om te verhuizen en later, toen de marktomstandigheden verbeterden, om onze hypotheek aan te passen. Thijs’ inzet en deskundigheid hebben ons door de jaren heen fantastisch ondersteund. Het is voor ons van groot belang dat onze adviseur niet alleen de laatste markttrends kent, maar ook streeft naar de meest voordelige hypotheekvoorwaarden - een beslissing die een levenslange impact kan hebben. We hadden verschillende adviseurs overwogen, maar Thijs blonk uit in kennis, kunde en eerlijkheid. Zijn advies heeft ons een hypotheek opgeleverd met lage maandlasten, iets wat we niet hadden kunnen bereiken met de andere adviseurs, die ons wellicht een 2% hogere hypotheekrente hadden aangesmeerd. Thijs’ efficiëntie en de gebruiksvriendelijkheid van de NBG portal hebben het proces van het uploaden van documenten enorm vereenvoudigd. We zijn Thijs en NBG enorm dankbaar voor hun diensten en zouden hen zonder twijfel aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar financieel advies van topkwaliteit. #Dankbaar #TopAdvies #NBG

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend!

Na een prettig en duidelijk gesprek met Jeroen Alofs was mijn hypotheek snel en vakkundig geregeld. Dank ook aan het kantoorpersoneel waar ik met mijn vragen terecht kon.

  • Aanbevelen? Ja
10

Heel goed

Word goed en snel geholpen. Dankje John Keulen voor de fijne samenwerking.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

De Pinckart 54

5674 CC Nuenen

040 204 7777

[email protected]

Over NBG Hypotheken

De beste hypotheek voor iedereen. Ook als je situatie net even anders is. Dat is wat ons drijft. Dat doen we vanuit een no-nonsense aanpak, met korte lijnen, persoonlijk, betrokken, transparant, doortastend en met passie voor ons vak. Onze adviseurs spelen doorlopend in op de woonwensen en vragen van onze klanten. We zijn altijd bereikbaar en altijd in de buurt. Nieuwsgierig naar de mogelijkheden? Ontdek meer over NBG en wat we voor jou kunnen betekenen.

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.