 
            Zorgverzekering is veranderd, plan van aanpak wordt aangepast
"Mijn" tandarts is gestopt. Zowel de tandarts als de mondhygiëniste waren nieuw voor mij. Ik ben prima geholpen; had geen echte problemen, maar voelde me "uitgenodigd" om vragen te stellen over gebitonderhoud en dergelijke. Ik heb dit als zeer positief ervaren. Zowel in het gebruik van instrumenten (handigheid) en het beantwoorden van mijn vragen meen ik een grote mate van professionaliteit te herkennen. Verder vind ik het leuk dat in de praktijk veel jonge medewerkers werkzaam zijn en blijkbaar steeds meer jonge vrouwen van tandzorg hun beroep maken (voor zover ik daar zicht op heb).
Om een vervolgafspraak te krijgen bij de tandarts duurt wel lang.
Voor mij een nieuwe tandarts vanwege pensioen van de eerdere tandarts. Ben goed en prettig geholpen door de tandarts en assistente
zie boven
Ik ben goed geholpen
Zeer tevreden. Heel vriendelijk en goed geholpen.
grote praktijk en veel veranderingen
Alleen maar duidelijkheid en vriendelijkheid!
Wachttijd was kort en de behandeling was goed.
Zeer vriendelijk ontvangen.
Vriendelijkheid en aandacht van het personeel . Voel me op mijn gemak. Deskundige tandarts.
Behandeling goed door nieuwe (buitenlandse?? ) tandarts; mijn "vaste" tandarts (v) verwacht een baby
Ga zo door.
Goed en deskundig geholpen
Omgang met cliënt goed. Rustig, op m’n gemak en voelt goed aan wat er omgaat in cliënt.
Heel klantgericht, aandacht voor de persoon en voor spanning.
Prettig, vriendelijk, en informatief !
Eerste keer voor mij bij jullie maar voelde wel goed , op naar de volgende afspraak
Ik was tevreden met mijn afspraken die ik heb gehad
Duidelijke antwoorden op mijn vragen. Kreeg goede uitleg over de opties met betrekking tot een kies. Tevreden.
Onpersoonlijke tandarts Tevens bijzonder dat je voor een kies trekken naar de kaakchirurg moet
Professionele en vriendelijke medewerkers. Goed advies.
Vriendelijk en deskundig
Tot 2x toe geen informatie gekregen 1ste: m.b.t. het verhuizen van mijn tandarts. (wist niet dat mijn tandarts (Versluijs)een ander adres had gekregen)(iets meer dan een jaar geleden) 2de: Ik kom nu deze week voor controle bij de tandarts en heb ik een andere tandarts. Ik vraag is mijn eigen tandarts ziek ?................ nee hoor tandarts Versluijs is met pensioen gegaan. Ohh.... leuk dat ik het wist een tandarts waar ik al ongeveer 25 bij ben, die ineens weg is zonder daar over geïnformeerd te worden. Had op zijn minst een mail verwacht met daarin een aankondiging van uw tandarts gaat met pensioen en u krijgt een nieuwe tandarts u kunt kiezen tussen tandarts A en tandarts B, maar nu ben ik gewoon geconfronteerd met een nieuw toegewezen tandarts zonder overleg of dus geïnformeerd te zijn. (mevr. Balkan is prima hoor) P.S. ik zie Peter Versluijs zelfs nog in het keuze menu onderaan deze enquête staan......................(ik heb gehoord dat hij met pensioen is) De tandarts die ik nu heb staat niet in het keuze menu.
Spoorbaan 1
9901 DD Appingedam
PUUR Mondzorg is een groep van tandartspraktijken in Noord-Nederland met bewezen kwaliteit in mondzorg. En we zijn veel meer dan dat. Want dankzij een goede samenwerking en onze omvang kunnen we meer specialistische diensten aanbieden en je nog beter begeleiden. Zo houd je een gezonde mond en een gaaf gebit. En als het aan ons ligt je leven lang.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.
