Goede leraar, past zich aan aan de leerling. Geeft geen stress. Gaat een simpel gesprek met je aan tijdens het rijden.
geduldige en vriendelijke instructeur...
geduldige en vriendelijke instructeur...
Met ‘vallen en opstaan’ eindelijk mijn rijbewijs gehaald. Het heeft 4 jaar lang geduurd met een uitstekende en leerrijke ervaring achter de rug. De rijschool van Ronse is niet alleen zeer professioneel maar schenkt ook veel aandacht aan de noden van haar klanten. Af en toe met pushen en bijsturen met een lonende resultaat op het einde. Ik raad de rijschool van Ronse ten sterkste aan. Wil je een leerrijke ervaring opdoen, dan is dit ‘the place to be’. Met dank aan Claude & Christel, die mij geholpen hebben gedurende mijn hele parcours.
Ik slaagde mijn examen van de eerste maal, dat zegt misschien genoeg. Ik volgde enkele lessen vlak voor mijn examen, hoofdzakelijk om over de attentiepunten en valstrikken te gaan, en heb hier geen spijt van. De instructeur (Paul) wist me goed te helpen, hij was vriendelijk en een aangename copiloot.
Heel veel geleerd uit de lessen, hierdoor geslaagd in 1 keer.
Geen extra commentaar
Ik moest 1u rijden om bij de rijschool te geraken maar dat was het waard Meneer Pol heeft mij heel goed begeleid al was ik niet de makelijkste leerling meneer bleef altijd kalm heel toffe ervaring gehad!
Ik had geen betere ervaring kunnen hebben bij een rijschool, ik had enorm veel angsten, maar ik had een geduldige en warme begeleider waarbij ik me veilig achter het stuur voelde, iets wat eerst haast onmogelijk leek! Paul zette altijd in op mijn werkpunten en geloofde steeds in mijn kunnen. Ik ben oprecht dankbaar voor deze ervaring, hierdoor heb ik, samen met de rijschool/Paul, mijn rijbewijs behaald. Echt een topper!!! Ps: ook de mensen van inplanning hebben me steeds snel en vriendelijke verder geholpen, waarvoor dank!
Ik was altijd heel op mijn gemak in de auto. Paul heeft mij dingen aangeleerd die ik nog niet wist en die ervoor zorgde dat ik een beter bestuurder werd. Ik ben heel tevreden en door hem heb ik ook mijn rijbewijs gehaald.
Zonder Claude had ik mijn rijbewijs nooit behaald. Dank aan Claude voor het aangetoonde professionnalisme. Veel succes voor de toekomst.Een aanrader als rijschool. Mvrg
Everything was good and I really appreciate how the teacher was giving me the lecon and the way how to be a good driver
Ik ben iemand die heel veel stress heeft en tijdens mijn rijlessen heb ik dankzij de lesgevers kunnen rijden zonder stress! Alles ging vlot en werd netjes uitgelegd! Top lesgevers! Bedankt :)
Zeer goede service - zeer goede omkadering Lesgevers to the point
Ik heb heel veel geleerd uit mijn 20u
heel leerrijk en aangenaam. ook geruststellend
Perfect
Het was nuttig
pour le moment tout se passe bien
Ik heb 6 uur extra lessen gedaan om te kijken voor wat ik nog moet beter kennen en ik heb veel bijgeleerd in niet veel tijd.
Ik heb heel veel geleerd tijdens mijn periode bij de rijschool. Ik voelde mij ook op mijn gemak in de auto met mijn rijinstructeur.
Paul is de beste, 100% tevreden
Lessen die vlot verliepen door goede instructies van de lesgever. Er was ook een rustige sfeer aanwezig.
Hier is weinig meer over te vertellen dan in de titel staat.. zeer aangename Instructeur. Ik ga jullie zeker aanraden bij andere mensen
.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.