Filters

10

Klantvriendelijk en goede service.

Goede service en ze nemen de tijd voor de klant.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend

Ze denken mee en kijken naar de mogelijkheden

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima.

Prima.

  • Aanbevelen? Ja
8

good

Problem was correctly diagnosed and solved.

  • Would you recommend us? Yes
8

onderhoud conform afspraak uitgevoerd

prima, zakelijk

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel en zeer correct, complimenten

Prima de luxe

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima service

Snel en goed gerepareerd.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed geholpen

Het was druk, maar de meneer achter de balie hield zijn hoofd koel

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima service

Duidelijke uitleg gekregen over het onderhoud. Geen verrassingen achteraf. Vriendelijk geholpen.

  • Aanbevelen? Ja
4

Nefkens kan beslist beter..........

Storingsmelding ( welke niks om het lijf had ) openen en resetten voor meer dan 100 euro kan echt niet

  • Aanbevelen? Nee
10

Top geregeld allemaal.

Top geregeld allemaal.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service en vriendelijk personeel

Vriendelijk personeel en nemen de tijd voor je. Duidelijke uitleg en goede service.

  • Aanbevelen? Ja
10

Duidelijke afspraken

Vervolg afspraak volgende week

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede kwalitatieve service!

Ik kon makkelijk een moment prikken om mijn auto te laten onderhouden. Je kon aangeven van tevoren of je een leen auto/fiets wilde en kreeg die bij inleveren auto. Een paar uur later werd ik opgebeld dat ik de auto weer kon ophalen. Goede service en klantvriendelijke medewerkers!

  • Aanbevelen? Ja
8

prima

ook goed

  • Aanbevelen? Ja
8

Doe al meer dan 40 jaar zaken met Nefkens zakelijk en Prive.

Eerst in Bilthoven, toen Zeist en nu Utrecht.

  • Aanbevelen? Ja
6

Okay.

Paar punten die ik minder vind; - een sms met verwijzing naar diagnose vind ik onpersoonlijk maar misschien ben ik van oude stempel. -snap diagnose met beslissingen en prijsopgaaf, maar kan me voorstellen dat overleg persoonlijk contact fijner werkt. - in zomercheck zat ruitenwisser check maar kapotte ruitenwisserblad is niet geconstateerd. (Ik was vergeten dit vooraf te melden)

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer klantvriendelijk en snel geholpen

Ik ben in korte tijd 2 keer bij deze garage geweest, beide keren voor iets heel kleins aan de auto maar desalniettemin ben ik geholpen alsof ik een nieuwe auto kwam kopen :) Het begint al bij het zeer prettige telefonische contact; het plannen van een afspraak gaat snel en je wordt zeer vriendelijk te woord gestaan. Ook het bezoek aan de garage is top, medewerkers zijn super vriendelijk, er is een fijne wachtruimte die er op en top uitziet met heerlijke magazines. Ik vind dat Peugeot Nefkens echt nog een stapje extra doet voor de klantbeleving, dat zit hem in kleine dingen zoals dat men bijvoorbeeld even naar je toeloopt met een tussentijdse update, de uitleg die je krijgt (zowel voorafgaand als na de reparatie) bij vertrek even vraagt of het wachten niet te lang heeft geduurd, het meelopen naar buiten, dat de auto dan netjes voor de deur klaar staat. En dat allemaal voor een aftands oud Peugeot 107-tje waar niet heel veel winst aan te behalen is ;) Echt super service, ik heb het zo nog niet eerder bij een andere dealer/ garage meegemaakt!

  • Aanbevelen? Ja
8

Professioneel en prettig personeel aan de balie, uiteraard weer blij met een goed werkende auto.

Communicatie per telefoon zou iets beter kunnen, maar verwacht minder bezetting door vakantie tijd het probleem zal zijn.

  • Aanbevelen? Ja
10

Super aardig, hulpvaardig en communicatief!

Vriendelijke en duidelijk service; heel erg fijn. We weten precies waar we aan toe zijn plus een beetje extra.

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer deskundige en behulp aardige service.

Correcte en snelle werkwijze. Zeer kundig en goede informatievoorziening. Eerlijke en transparante aanpak.

  • Aanbevelen? Ja
10

Top geholpen met zeer duidelijke uitleg

Ik stond stil langs de weg met pech. Via Peugeot assistance van de weg gehaald. Daarna snel een diagnose gekregen van wat er aan de hand was met een duidelijke uitleg en kostenopgave. Bij het ophalen hoorde ik een geluid wat ik nog niet eerder had gehoord (had niets met de reden te maken waarom de auto bij garage stond) Dat is direct bekeken en opgelost. Super fijn. Dankjewel Peter de Goede en team. Blij mee.

  • Aanbevelen? Ja
2

Maken goed Aflevering slecht

Ik heb altijd goed ervaring en de auto is goed gemaakt na schade Maar slecht afgeleverd er zat nog allemaal glas op de achterbank en ik werd s middags om 4 uur gebeld of ik de auto binnen een uur wilde ophalen. Dat kan niet als je gewoon werken moet.

  • Aanbevelen? Nee
10

Prima

Goed advies bij de receptie Gereed volgens afspraak Een leenauto geregeld met automaat

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima, snelle service.

Prima, snelle service!

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Meijewetering 19

3543 AA Utrecht

030 241 4243

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.