Filters

4

Klacht over Michelin banden

Bij een beurt met APK zijn droog scheuren geconstateerd in alle 4 Michelin banden van nog geen 4 jaar oud met tussen de 3,5 en 5,7 mm profiel. Ik heb hierbij mijn verontwaardiging aan de werkplaats aangegeven en hoe dat met garantie of een klacht bij Michelin zit. De werkplaats vertelde mij dat deze scheuren niet abnormaal zijn en een klacht zinloos is. Het zat mij niet helemaal lekker, en heb direct zelf bij Michelin deze klacht ingediend met de details over mijn banden. Op reactie van mijn klacht willen zij deze in behandeling nemen, via mijn dealer, echter nu heb ik van de werkplaats vernomen dat zij niks meer kunnen doen omdat de oude banden al zijn afgevoerd. Dat is begrijpelijk, maar ik vind het slecht dat Peugeot niet zelf in eerste instantie meteen bij Michelin deze klacht heeft neergelegd. Deze laksheid heeft mij wel 4 nieuwe banden gekost

  • Aanbevelen? Nee
10

de afspraak wordt op tijd nagekomen

de klant vriendelijkheid is zeer goed

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima te woord gestaan, prima geholpen!

Bij de balie moest ik wachten op een medewerker.

  • Aanbevelen? Nee
4

jammer dat een onderhoudsbeurt niet in een keer goed gaat..

Betrof grote beurt. 100.000 km. Ruim op tijd de afspraak gemaakt dus mag je wat werkvoorbereiding verwachten. Toen ik auto op kwam halen werd mij medegedeeld dat er geen distributieriem aanwezig was en ik hiervoor moest terugkomen. Helaas is dit niet de eerste keer dat er een vervolgafspraak gemaakt moet worden.... Waarom niet :First time right Medewerker aan de receptie was overigens heel vriendelijk.

  • Aanbevelen? Nee
10

Prima ontvangst, Prima service

Uitermate servicegericht mensen

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima en snel geholpen

Prima en snel geholpen

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend

Prettig

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima service

Naast bandenwissel ook tijd gemaakt voor andere reparatie en software update.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend

Doen wat ze zeggen word altijd correct geholpen

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service

Goede service netjes geholpen word goed op de hoogte gehouden qua onderhoud

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekende service

Weet waar ik aan toe ben

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima service

Afspraak maken geen enkel probleem. Auto op tijd gebracht en netjes op tijd weer gereed

  • Aanbevelen? Ja
10

correct uitgevoerd

Ik vindt alleen bijna 500 euro voor een beurt na 23.000 km in 2 jaar erg veel

  • Aanbevelen? Ja
10

Topbedrijf op alle fronten!

Ik heb hier niets meer aan toe te voegen!

  • Aanbevelen? Ja
10

Alles naar wens verlopen!

Tijdens mijn bandenwissel kon ik in de showroom een uurtje gebruik maken van een werkplek en een kopje koffie drinken. Auto was na een uur klaar en gewassen. Tevreden!

  • Aanbevelen? Ja
10

goed

goed gebeurd volgens afspraak

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed

prima geholpen

  • Aanbevelen? Ja
10

Fijn en snel geholpen!

Altijd heel aardig.

  • Aanbevelen? Ja
10

garagebedrijf zoals het hoort

afspraken worden goed nagekomen binnen een acceptabele tijd

  • Aanbevelen? Ja
6

Bandenwissel oké, Vreemd

Bij de APK en bandenwissel is er niets aan de hand met de remschijven en nu, na weinig km gereden te hebben, moeten ze vervangen worden? Vreemd Ook had ik aangegeven de winterbanden niet te willen opslaan en dat waren ze ook vergeten

  • Aanbevelen? Nee
10

Topservice !!

Alles wat je mag je verwachten. Ze houden je goed op de hoogte en wassen zelfs je auto

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima bandenwissel

Zoals altijd een goede service. Wachten tijdens de wissel is mogelijk waardoor er gewoon doorgewerkt kan worden en vervolgens weer naar kantoor kan. Vriendelijke medewerkers en de auto kan weer veilig de weg op.

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel en accuraat

De auto wilde niet meer atarten, advies gekregen om hem aan de gang te krijgen en kon meteen komen. Een paar uur later kon ik hem weer ophalen. Prima geregeld.

  • Aanbevelen? Ja
6

Redelijk goed

Redelijk goed maar zeer afstandelijk

  • Aanbevelen? Ja
10

goed prima service

auto werd opgehaald en teruggebracht met een spray om de binnenkant te poetsen

  • Aanbevelen? Ja

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.