Filters

10

Prima en correct geholpen

Netjes in contact, goed op de hoogte gehouden van de werkzaamheden en de kosten. Al met al erg tevreden

  • Aanbevelen? Ja
10

Gewoon goed

Altijd dezelfde goede ervaring.

  • Aanbevelen? Ja
10

geweldig

Geweldig, auto netjes opgehaald en weer teruggebracht, fijne service

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed

Klantvriendelijk

  • Aanbevelen? Ja
10

Alles is goed geregeld

Alleen de prijzen zijn duur.

  • Aanbevelen? Ja
10

Ik ben uitstekend behandeld.

Vanwege de afstand naar mijn huisadres heb ik gewacht in de showroom. De auto was ruimschoots binnen de afgesproken tijd klaar. Bovendien maakten ze mij er op attent dat het isolatiedoek is aangevreten door een marter. Bij vervanging moest ik contact opnemen met de leasemaatschappij. Men gaf ook keurig aan dat rekening moet worden gehouden met het bedrag van eigen risico. Na afloop van de beurt was de auto netjes gewassen. Kortom alles perfect geregeld. Chapeau.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima. Geholpen

Goede afspraken te maken

  • Aanbevelen? Ja
2

Geldklopperij

Eerst had ik een probleem bij de nokkenasverstelling (P0014 en P0015), daarop zijn de inlaatklep en uitlaatklep gewisseld. Er is me specifiek gezegd: "mocht het niet werken, dan komt u maar terug." Vlak daarna had ik echter wel mijn APK begin december en kreeg ik het advies om de distributieriem te vervangen. Dit laten doen vlak voor kerstmis. Natuurlijk eind februari weer het oude probleem met P0014 en P0015. Over garantie werd niet gesproken. Probleem werd wel opgelost, maar ik moest een nieuwe distributieriem > want de tandwielen waren vervangen en dan mag een oude riem van nog geen twee maanden oud niet herplaatst worden. Dus de eerste reparatie was nutteloos (voor mijn kosten), ik heb geen advies gekregen over het beter wachten met het vervangen van de distributieriem (voor mijn dubbele kosten) en vervolgens voluit betalen voor de reparatie die beter in eerst instantie gedaan had kunnen zijn. Dat had mij in totaal zo'n 930 euro!!! bespaard. Maar daar hoor je Nefkens niet over, die gaat voor een tien of vijf sterren. Sorry, niet van mij.

  • Aanbevelen? Nee
10

Fijne garage en zeer vriendelijk personeel.

Ik wordt er altijd correct en fijn behandeld .

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service en ontvangst

Fietsen mogen lenen, auto gewassen

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima service en koffie

Snelle service , behulpzaam oplossing gericht

  • Aanbevelen? Ja
8

Alles perfect, behalve de interne communicatie.

Een aantal telefoontjes van of aan mij over het bezoek en het tijdstip was intern niet goed gecommuniceerd. Dat ben ik niet gewend van Nefkens! Misschien toch wat beter elkaar dingen doorgeven. Maar dat is maar een suggestie. Voor de rest ben ik uiterst tevreden, ook over het brengen en halen! Dieuwke van der Veen

  • Aanbevelen? Ja
9

Plannen, vervangend vervoer en service zonder zorgen.

Zoals ik gewend ben bij Nefkens DB gemakkelijk een afspraak te plannen. Bij aankomst, ook voor openingstijd, snel geholpen waarbij vervangend vervoer al klaar stond. Netjes gebeld toen de auto klaar was. Goede uitleg welke handelingen uitgevoerd waren en een schoongewassen auto weer meegenomen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Ongelukje aan voorwiel snel opgelost

In sneeuwbui tegen stoeprand van vluchtheuvel gereden. Nadat hulpdienst het thuiskomertje had gemonteerd, naar Nefkens gereden. Hier werd snel diagnose gesteld met conclusie dat alleen de band onherstelbaar was beschadigd, maar de band was niet voorradig en moest worden besteld. Nog dezelfde dag kreeg ik bericht dat de band binnen was en dat ik langs kon komen voor de bandenwissel.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima Premium ervaring!

Keurig geholpen.

  • Aanbevelen? Ja
2

Puur slecht

Eind december kwam ik met mijn elektrische auto omdat ik niet meer kon laden bij een normale laadpaal maar alleen maar bij mij thuis en bij een snel laad paal. Er werd geconstateerd dat de lader defect was maar daar moest men nog eens een check van 2 dagen voor doen. Afspraak kon pas over 4 weken dus eind januari. Resultaat de lader moest vervangen worden en deze was besteld en kwam eind van de maand binnen dus de week erna. Ik heb 1 februari gebeld en inderdaad de lader was binnen. Een afspraak was weer nodig maar kon pas eind februari dus weer 4 weken later. Tijdens deze periode kwam ik met mijn auto stilte staan omdat ik ook niet meer kon laden bij een snel laadpaal dus kreeg ik een leenauto. Echter ontvang ik vandaag een factuur voor de leenauto voor 2 dagen huur Eur 55,25 en ophaalkosten a 47,25. kortom zeer teleurgesteld.

  • Aanbevelen? Nee
10

prima

prima

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel en duidelijk geholpen

Altijd prettige sfeer. Luister naar je en staan altijd voor je klaar om te helpen.

  • Aanbevelen? Ja
8

goed met aandachtspunte

Ik vond het fijn dat de auto tijdig is opgehaald en teruggebracht waarbij aangegeven punten goed zijn opgepakt. Ik moest de autobanden resetten omdat er nieuwe banden onder zitten. Dit had de garage ook kunnen doen. Nu moest ik uitzoeken hoe ik dat moest doen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima service. Klantvriendelijke.

Vriendelijk geholpen

  • Aanbevelen? Ja
10

10

Snelle service nog op vrijdag middag. Top

  • Aanbevelen? Ja
8

goed en prettig

wat ik persoonlijk mis is extra informatie over de servicebeurten van een elektrische auto. Mijn 1e elektrische auto en voor mij de 1e keer dat ik met E-auto naar de garage moet voor een servicebeurt. Ik wist niet wat de beurt inhield, wat gedaan wordt voor het servicepakket enzovoorts. Is niet echt terug te vinden op de site. Verder netjes en goed behandeld.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend!

Goede service. Duidelijke uitleg. Aangenaam wachten. Verzorgd. Extra service: de wasbeurt! Kortom: Super! Dank je wel!

  • Aanbevelen? Ja
10

fijn en goed afgestemd

ook nazorg goed geregeld. vervangend vervoer ook goed geregeld

  • Aanbevelen? Ja
10

Tevreden gevoel dat alles goed geregeld is.

Weet van te voren wat er aan de auto wordt. Op tijd klaar en schoongewassen de auto terug.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Rietveldenweg 38

5222 AR Den Bosch

073 621 9104

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.