Filters

10

Geweldige service!

Beurt en bandenwissel afspraak gemaakt. Of er later ook nog een trekhaak onder kon? Gaan we regelen! En dan ook nog tijd maken om de auto te wassen. Geweldig toch?

  • Aanbevelen? Ja
10

prima service

zoals altijd zeer servicegericht behandeld

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer tevreden

Ik ben zeer tevreden met de service en de kwaliteit van Nefkens.

  • Aanbevelen? Ja
10

Vriendelijk en behulpzaam

Ik werd netjes ontvangen. De man aan de balie was zeer vriendelijk en heeft mij prima geholpen. Auto was ok sneller klaar dan vooraf aangegeven dus ook complimenten voor de uitvoerende monteur.

  • Aanbevelen? Ja
10

even binnenlopen voor een kleine vervanging en zo weer naar buiten!

even binnenlopen voor een kleine vervanging en zo weer naar buiten! Zonder afspraak prima geholpen

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekende service

Klantvriendelijk, vriendelijk contact, fijne service.

  • Aanbevelen? Ja
10

snel en goed geholpen

auto op tijd klaar en gewassen

  • Aanbevelen? Ja
2

voor de zoveelste x drama

bus stuk wordt gemaak prima komt u hem maar halen monteur heeft proefrit gemaakt moet goed zijn rij de oprit af acuut stoppen motor heeft storing maar monteur had dat ook gezien zeg hij maar die denk ach zal wel goed zijn dit al vaker bij jullie gebeurd daarom overgestapt met nieuwe bussen na ford zonde van jullie bedrijf maar wij zijn er klaar mee kopen 4 bussen per 2 jaar . drama bedrijf

  • Aanbevelen? Nee
4

Slechte communicatie

Er was weinig tot geen communicatie en als je belde voor info dan wist de persoon aan de telefoon het niet en moest je terug gebeld worden wat dan weer een dag duurde. Geen communicatie vooraf van uw product is binnen en auto is dan klaar. Allemaal kort dag met een sms’je auto is klaar in eens

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede, snelle service

Vriendelijke ontvangst en duidelijke communicatie via e-mail status rapporten.

  • Aanbevelen? Ja
10

Betrouwbaar en goed met een plus

Auto moest gekeurd worden en de ruitenwissers vervangen. Dit vantevoren doorgegeven. Auto afgegeven en vervangend vervoer gekregen. Het is altijd super geregeld en nu dus ook. Na enkele uren SMS, auto klaar... Bij afhalen ook mijn auto gewassen ( service hoor) Via n mailtje kreeg ik heel t keuringsrapport opgestuurd. Geweldig..

  • Aanbevelen? Ja
2

Geen vertrouwen of alles naar behoren is uitgevoerd

Vandaag voor de 2e keer na de beurt terug. Weinig gereden de afgelopen dagen. Auto viel plotseling dood toen ik wilde starten. Oorzaak gelukkig redelijk snel gevonden door mij. Accuklem bleek niet goed vastgezet en zat los op de acccupool. Een dag na de beurt ook al terug geweest. het koelvloeistof reservoir was bijgevuld stond op de rekening, hoewel ik de dag ervoor het niveau had gecontroleerd en was nu overvuld. Op mijn verzoek is het reservoir weer op het goed peil gezet. Dat betekend dus betaling voor iets dat niet nodig is en weer verwijderd wordt. Bovendien geeft dit nu erg weinig vertrouwen of de rest van de beurt wel goed gedaan is.

  • Aanbevelen? Nee
10

Onderhoud prima

Onderhoud volledig naar wens uitgevoerd en de auto gewassen na afloop.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima

Top

  • Aanbevelen? Ja
8

Het goed geholpen

Helaas wat discussie gehad over bevindingen APK . Opgelost.

  • Aanbevelen? Ja
2

2 uur gewacht op een bandenwissel (banden op velg). Gelukkig wel goede koffie.

2 uur gewacht op een bandenwissel (banden op velg). Gelukkig wel goede koffie.

  • Aanbevelen? Nee
4

vreemd

Ik vind het vreemd dat ik niet weet wat er nu aan de auto gedaan is. Er was ook iets met één of andere steun maar heb geen idee wat er nu gedaan is

  • Aanbevelen? Ja
10

Vriendelijk,terzake en correct

Vertrouwen en vriendelijkheid in combinatie met vakkennis

  • Aanbevelen? Ja
2

********ij

2,5 uur wachten op een apk keuring. Vervolgens 87 euro afrekenen vorr een lampje en 2 ruitenwisserbladen.

  • Aanbevelen? Nee
10

Fijn geholpen en meegedacht

-

  • Aanbevelen? Ja
10

Altijd netjes en een goede service

Fijne mensen en goede service.

  • Aanbevelen? Ja
10

Correct behandeld

Eind mei ga ik met vakantie dus even een vakantie beurt dit kon pas in juni gedaan worden (wegens drukte)maar in overleg met de werkplaats chef kon het toch gedaan worden. Perfect

  • Aanbevelen? Ja
10

prima werk weer en altijd vriendelijk te woord gestaan

prima werk weer en altijd vriendelijk te woord gestaan

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima

Op afspraak de bandenwissel uitgevoerd, verlichting nagekeken en navigatie geüpdate.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima.a ervaring

Op verzoek ivm aansluitende afspraak zeer snel geholpen. Goede, nuttige i formatie overbanden profiel meegekregen.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Rietveldenweg 38

5222 AR Den Bosch

073 621 9104

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.