
Na een lange periode door angst niet naar de tandarts geweest. Via mijn eigen tandarts kreeg ik het adres van Ria door. Voelde mij daar meteen gehoord en kreeg weer wat vertrouwen terug. Om een lang verhaal kort te maken....heb nu na 1 jaar (zelfs een bezoek aan de kaakchirurg)weer een goed gebit dankzij het team van Ria. Ze denken en luisteren zo goed naar je. Mijn advies is: ga er gewoon heen als je angst zo groot is. Er is altijd een oplossing. Niet denken in moeilijkheden maar in mogelijkheden. En...uiteindelijk bepaal jij die zelf. Zo fijn. Dank.
Mijn zoon Victor moest onder narcose voor een behandeling. Zijn tanden zijn weer helemaal in orde en wij zijn goed begeleid en geïnformeerd. Ook voor Victor was veel begrip en zijn herstel ging heel goed. Wel duurde het wat lang om de afspraak te maken voor de intake (een paar maanden), maar de vervolgafspraak kon wel weer snel plaatsvinden. Wij zijn erg tevreden en blij dat Victor zo goed geholpen is.
Wat ontzettend fijn dat ik een tandartspraktijk heb die me serieus neemt en met me mee meedenkt! Er wordt tijd genomen en alles wordt duidelijk uitgelegd. Ria voelt haarfijn aan wat er nodig is om met minder angst naar de tandarts te kunnen gaan en helpt optimaal. Ook Hanna de mondhygiëniste is fantastisch. Ik ga weer met een goed en vertrouwd gevoel naar de tandarts!
Onder narcose mijn gebit laten trekken, ondanks mijn extreme angst, het rustig kunnen ondergaan door de fijne begeleiding van het team
I.v.m. angst heeft ons zoontje een behandeling onder narcose gehad. Alles was heel snel geregeld en alle communicatie was snel en duidelijk.
Direct een welkom gevoel bij binnenkomst. Leuke omgang met ons kind waardoor het gelukt is stappen te zetten in het vertrouwen krijgen. Zo blij mee! En uiteindelijk een vlotte afhandeling waardoor we nu met een goed gebit vooruit kunnen. Hartelijk dank!
welkom gevoel, Het juiste oogcontact met het kind als het in de stoel lig voor narcose.
Een zeer prettige ervaring voor mij persoonlijk, anstig voor de tandarts werd/word ik goed begeleid en is er door het hele team mij vertrouwen in geboezemd om de behandeling te laten plaats vinden.
Alles goed en fijn ervaren.
Zie bovenstaand
De tandarts vertelde wat ze deed en hield rekening met mijn wensen. Blij met het eindresultaat.
Fantastisch dat er tijd en ruimte is voor mij en mijn angst voor de tandarts. Alles wordt rustig uitgelegd, stap voor stap en stop zeggen is altijd mogelijk. Wat ik wel jammer vind is dat ik geen bericht krijg wanneer minderjarige kinderen weer naar de tandarts moeten voor controle. Ook al zijn ze 15 en 17. Hierdoor hebben ze dus een jaar bijna anderhalf jaar (door afzegging) geen controle gehad. Mijn mailadres is bekend in het systeem. Eén berichtje elk half jaar zou fijn zijn.
Na de intake gesprek voor het trekken van mijn kiezen in tanden onder algehele narcose is het mij alles mee gevalen.
Goed geholpen heel erg bedankt voor de goede hulp en heel vriendelijk naar me dochter toe
We konden al snel terecht en ze zijn heel goed met kinderen. Zoontje moest onder narcose maar mocht er na de tijd en zelfs snachts wat gebeuren zelfs dan zijn ze bereikbaar, geeft een heel fijn gevoel.
We zijn heel erg tevreden over de behandeling en hoe wij geïnformeerd zijn en ook hoe er met ons om is gegaan. Onze complimenten voor het hele team wat ons dochter Benthe de haan behandeld heeft. En wij willen ook even een persoonlijk dik compliment geven aan Aukje. Hoe Aukje ons dochter vanaf het eerste bezoek begeleid geïnformeerd en behandeld heeft en hoe z’n vertrouwen Aukje onze dochter gaf, petje af heel fijn, super gedaan.
Een aardige dame Jorien waar ik een leuk contact mee heb
Janne werd warm ontvangen en werd liefdevol begeleid bij het ondergaan van de narcose. Tijdens het wachten kreeg ik een kop thee aangeboden. Na de behandeling zat ik in een aparte ruimte te wachten. Janne werd bij me gebracht,Doordat Janne 'ver weg' was duurde het even voordat ze weer een beetje bij was. De anesthesioloog was een keer wezen kijken en had toen zijn verbazing hierover al uitgesproken. Inmiddels waren ze druk bezig met de volgende patiënt. De gesprekken die gevoerd werden kon ik letterlijk volgen; ik voel me daar erg bezwaard over. Toen ze klaar waren met deze patiënt was Janne eigenlijk nog niet voldoende wakker om met haar naar huis te gaan maar ik voelde de druk van de anesthesioloog om wel met haar te vertrekken. Ook door wat er over ons besproken werd in de andere kamer. De anesthesioloog had nogmaals bij Janne gekeken en zag dat ze eigenlijk nog niet voldoende wakker was. Terloops werd aan mij gevraagd waar ik naar toe moest en of ik alleen was. Het antwoord hierop was ja. In de kamer naast ons hoor ik hem vervolgens tegen Ria zeggen: 'Ook weer zo'n moeder die alleen komt' waarop Ria antwoord in de trand van: 'Ja, je snapt niet waarom en ze menen het beter te weten.' Ik voelde me hier heel naar onder. Er werd over mij gesproken, achter mijn rug om en niet op een nette manier. Doordat Janne nog niet voldoende wakker was had ik niet de mogelijkheid om in mijn mail naar jullie begeleidend schrijven te kijken voorafgaand aan de ingreep. Ik ben de eerste om toe te geven als wij als ouders ergens een fout hebben gemaakt. Thuis heb ik jullie folder opgezocht en daarin stast het volgende: '●Het is toegestaan met maximaal 2 volwassenen te komen naar de praktijk ' Hieruit maak ik niet op dat het wenselijk of zelfs verplicht is. Had het er in die bewoording gestaan dan hadden wij als ouders daarin natuurlijk een andere keuze gemaakt en waren we met z'n tweeën meegekomen. Helaas kan ik hieronder niet meer tekst kwijt...ik zal het op de mail zette
Sietse is een volwassene met een beperking, de voorlichting mbt 24 uurs nazorg na narcose was er niet van te voren. Maar Sietse woont alleen en dus zorgde dat voor een probleem....
Onze dochter van 7 is angstig bij een behandeling, Toen werd er een narcosebehandeling voorgesteld. Als ouders vonden wij de narcose wel spannend. Maar het team is aardig en stelde ons op ons gemak, onze dochter kreeg nog een mooie diploma voor getoonde moed. De dag na de de behandeling werden we gebeld door de assistent hoe het was verlopen, heel netjes de nacontrole was ingepland helaas was hier geen mogelijkheid in om deze te verplaatsen wat wel jammer was. Maar verder een fijne praktijk met kundig personeel!
Ik ben een paar jaar geleden binnen gelopen als een zeer zeer angstig patient die niet behandeld kon worden. Door de hulp en begrip en vooral de lieve en geduldige medewerkers ga ik nu zonder problemen naar de tandarts en mondhygienist Met speciale dank aan: Mondhygieniste Hanna Lemstra
Mijn ervaring met mijn zoon, die onder narcose moest voor zijn behandeling was perfect. Duidelijke uitleg over alles, heel betrokken en lieve behandelaars, goede nazorg en heel gericht op het kind. Voor mij als moeder en voor mijn zoon erg fijn om zo te ervaren.
Toevallig deze keer snel aan de beurt. Anders lang wachten op een plekje om gaatje te laten vullen.
Met lood in mijn schoenen de intake gehad. Na 12 jaar angst, stress en paniek toch de stap gezet om te gaan. Van angstzweet en trillen bij de intake naar behoorlijk gespannen op de dag van de behandeling. Dat was al de eerste vooruit gang. Ria is rustig, begripvol en verstaat haar vak echt als angst tandarts. Ze zorgt elke afspraak weer dat je met een goed gevoel weg gaat en dat er niks gebeurt of gaat gebeuren wat je niet wilt. Stop is hier ook echt stop en een verdoving meer of minder is hier geen enkel probleem. Mijn favoriete uitje zal het niet worden maar ziek omdat ik een controle of behandel afspraak heb dat ben ik niet meer.
Als je angst hebt voor de tandarts dan ben je bij Tandartspraktijk Surhuisterveen helemaal op je plek, was 20 jaar niet bij een tandarts geweest i.v.m. angst ben er nu helemaal door heen
Grensweg 5
9231HT Surhuister
Patiëntenvertellen.nl, dé tool waarmee u eenvoudig uw patiëntenenquête kunt afnemen. Met behulp van onze professionele ondersteuning kost het nauwelijks tijd. -Erkenning KRT, KNMT en KRM -Direct contact met Helpdesk -Mogelijkheid tot online publicatie
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.