Filters

10

Top

Hele lieve rij instructeurs die het je echt wilen leren Super goed!

  • Aanbevelen? Ja
10

Leerrijk

Ik heb van de lessen heel veel geleerd. Ook de instructeur was zeer vriendelijk en legde alles zeer goed uit. Zeker een rijschool om aan te raden!

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend

Uitstekend

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer tevreden

Zeer tevreden, geduldige lesgever die duidelijke uitleg geeft!

  • Aanbevelen? Ja
8

Veel geleerd door een goede rij instructeur

Het was een fijne ervaring. Ik leerde veel bij in de lessen. Mijn rij instructeur Marc was een directe en goede rij instructeur.

  • Aanbevelen? Ja
1

Slecht aangegeven en moeilijk vindbaar.

Toen ik voor mijn terugkommoment kwam waren er werken in de straat waardoor het 1 richtingsverkeer was. Ik heb 3 keer moeten rondrijden omdat ik het terrein niet vond. Hierdoor kwam ik dus te laat en moest ik nog eens komen + mijn €102 opnieuw betalen. Het is heel slecht aangegeven met een klein bord aan de ingang waarvan ik niet zag dat het een ingang was. Mijn gps (waze) gaf ook het adres helemaal ergens anders in de straat aan dan de werkelijke plaats en hierdoor kwam ik dus 20 min te laat. (Dit zou ik eens checken als ik jullie was). Toen ik mijn tweede keer het terugkommoment kwam volgen hebben we 20 min! gewacht op iemand die niet is komen opdagen. Dus dit kon dan niet bij mij? Op de rijbaan stonden ook nergens borden met een wegwijs naar het terrein aangegeven. Ik wist ook niet op welke parking we onze auto mochten zetten dus heb ik die maar ergens bij een bedrijf gezet. Het telefonisch contact vond ik echt heel onvriendelijk. Ik mocht mijn uitleg ook niet doen waarom ik te laat was. Ik vind het eigenlijk niet kunnen dat ik mijn €102 opnieuw heb moeten betalen want ik ga zeker niet de enige zijn die het niet heeft gevonden. Dus een tip: doe iets aan het aangeven van het terrein. ( Groter bord aan de ingang ofzo)

  • Aanbevelen? Nee
4

Slecht

Was geen aangenomen persoon dat me les gaf en hebben een fout gemaakt in mijn papieren. Hierdoor geraakte ik in de problemen tijdens rijexamen

  • Aanbevelen? Nee
1

Zeer sechte ervaring

Ervaring delen. Tot op vandaag wachten we nog steeds op een reactie van jullie hoe het verder moet met de lessen. Zeer slechte ervaring dus.

  • Aanbevelen? Nee
9

Goede begeleiding

Goed duidelijk uitgelegd.

  • Aanbevelen? Ja
4

Niet genoeg kennis van zaken

Bij de verplichte slipcursus waren de cursus gevers niet goed opgeleid/geïnformeerd. Bijvoorbeeld wanneer je bij het gladde stuk aankomt moet je je koppeling induwen, terwijl je net gas moet geven met een FWD wagen als die begint te schuiven. Ander voorbeeld: wanneer je van 50km/u plots moet afremmen naar 0 zou het volgens de lesgever 50g geven, dit is onmogelijk, want de gemiddelde mens valt flauw bij 5g.

  • Aanbevelen? Nee
4

Te duur

Te duur voor wat het is

  • Aanbevelen? Nee
10

goed

de rijles was goed ookbgoede service

  • Aanbevelen? Ja
8

Terugkommoment was leerzaam en goed georganiseerd

-

  • Aanbevelen? Ja
10

Mijn lessen waar zeer leerrijk.

Ik heb heel veel geleerd uit deze lessen. Ik heb niet enkel de basis geleerd maar ook extra dingen zoals waar ik rekening mee moet houden in een bepaalde situatie of dingen zoals waar ik zou kunnen oefenen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede uitleg en zeer correct

Ĺeuke ochtend en zeer goede uitleg en zeer correct!

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima rijinstructeurs, goede tips!

Zeer klare en duidelijke communicatie om de lessen in te plannen. Ook zijn ze ontzettend flexibel. Door mijn job heb ik verschillende keren een les moeten verplaatsen en dit was nooit een probleem. Door de tweede lockdown heb ik mijn twintig uren niet in één keer kunnen afronden, maar vanaf de autorijschool weer opende kreeg ik binnen de week telefoon om opnieuw aan de slag te gaan. Rijinstructeur Ron is een ontzettend aangename en rustige begeleider. Hij gaf goede tips en bleef doordrijven tot het uiteindelijk lukte. Ook reed ik enkele lessen met Jef. Ontzettende rustige begeleider die je meteen op je gemak weet te stellen. Het enige (kleine) minpuntje vind ik de stiptheid van de begeleiders. Ik heb nooit twee uur gereden. Ik ben altijd wat later gestart of vroeger gestopt.

  • Aanbevelen? Ja
10

goed zoals het moest zijn

rijbewijs BE behaald, redelijk snel aan kunnen beginnen en op 4 dagen tijd rijbewijs behaald.

  • Aanbevelen? Ja
8

Leerrijke ervaring

Ik vond het terugkomweekend heel interessant en ik denk vaak terug aan de dag wanneer ik mij op de weg bevind. Zoals vb de mini slipcursus geeft meer zekerheid wanneer om te rijden wanneer het glad is! Ik vond het wel iets te duur voor wat het was en zeker omdat het verplicht was...

  • Aanbevelen? Ja
10

Super!

Uitstekend!!

  • Aanbevelen? Ja
9

Tevreden

Mijn beide zonen hebben hier les gevolgd, en geslaagd. Goede service , goede uitleg .

  • Aanbevelen? Ja
10

goed en vriendelijk

ze zijn vriendelijk en die leggen ook als super goed uit

  • Aanbevelen? Ja
8

Fijne rijbegeleiding!

Fijne rijbegeleiding voor de praktijklessen! De theorie lessen waren wat minder interessant. Hier werd gewoon het boek overlopen niet echt les gegeven. Er werden af en toe een paar tips gegeven dat was het. Voor de rest, goede docenten!

  • Aanbevelen? Ja
9

Mijn dochter had veel vertrouwen dankzij haar rij instructeur

Mijn dochter had veel vertrouwen in de rij instructeur

  • Aanbevelen? Ja
8

Goede ervaring, spijtig dat we van leraar moesten verwisselen.

Ik had een goede band met alle leraars toch is het spijtig dat je na de derde les van leraar moest wisselen.

  • Aanbevelen? Ja
6

Theorie super en praktijk minder

Als ik van mijn zoon vernam dat hij pas in het 3de lesuur zelf gas mocht geven viel mijn mond open. De lesgever gaf gas en hij mocht enkel aan het stuur draaien? 6 lessen genomen en heb het gevoel dat hij er 2 heeft gekregen. Daarvoor kosten ze wel wat veel geld. Hoor overal dat vanaf de eerste les ook zelf gas gegeven moet worden. Bij mij en mijn man was dat vroeger bij jullie rijschool toch zo. Ben zeer tevreden over jullie rijschool maar heb nu wel een naar gevoel sorry

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Vogelzang 3 bus 1

2300 Turnhout

+32495 79 11 32

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.