Geven op menselijke manier opleiding, betaalbaar en vooral op maat van de klant, super voor mensen met autisme of angsten Werner is geweldig!
Ik ben super tevreden over de praktijkopleiding die ik gevolgd heb voor een BE. George, de instructeur, is een top gast. Hij legt het rustig uit, geeft goede tips en corrigeert waar nodig. Hij straalt uit de rust zelf uit.
Lesgevers zijn super aardig en geduldig! Ik had een enorme angst om te beginnen met rijden en door het vertrouwen heb ik zonder problemen mijn 20 uir gehaald!
Fijne en leerrijke ervaring, ondanks ik vòòr de rijlessen nog nooit in een auto had gereden.
2 instructeurs gehad, alles werd goed uitgelegd. Manoeuvres werden grondig doorlopen. Otto Beerse is een aanrader
Ik keek er eerst niet zo naar uit maar na de eerste rijles vond ik het leuk, en echt leerzaam rn alles werd zeer goed uitgelegd met zeer goede en ha dige tips. Lesgever Werner is een soort van vriend geworden!! Voelde mij er erg vertrouwd bij dikke pluimen en bedankt voor alles!
De instructeur wist veel en leert je hoe je moet rijden. Tijdens twee van mijn lessen werd er echter een stagiair-instructeur meegebracht, en je bent niet de enige die in de auto zit om te leren. Je instructeur leert jou in feite hoe je moet rijden en de stagiair hoe hij een instructeur moet zijn. Dat kan afleidend zijn en overweldigend aanvoelen, omdat beiden je instructies geven en opmerkingen maken over je fouten. Over het algemeen is er altijd een pauze tussen je twee uur durende sessies. Houd er dus rekening mee dat je ongeveer 15-20 minuten verliest voor elke sessie, de pauze in het midden en het feit dat je vaker wel dan niet te vroeg terug bent op kantoor. De laatste sessies met de stagiair waren echt niet prettig, je krijgt opmerkingen te horen die je niet wilt horen en ze gedragen zich onattent tegenover je. Ze vergelijken je met andere mensen, enz.
Goede raad, Duidelijke instructies Met als gevolg: Geslaagd bij het eerste examen
Met de goede uitleg en de nodige rust heb ik mijn rij-examen binnen gehaald
Ik heb veel bij geleerd en ik vond het heel leuk om te leren rijden. De instructeur bleef altijd rustig en legde altijd alles goed uit als ik iets verkeerd deed.
Een tevreden zoon die heel veel heeft bij geleerd.
Het waren aangename en leerrijke lessen
Fijne begeleiding, geen enkel vraag is dom ..
Jullie zijn echt een goeie school om theorie te leren. Ik begrijp meer dingen door de tips die jullie mij geven en de leerkrachten te zijn. Grappig is echt een goeie plek.
Vriendelijk onthaal, goede uitleg en prima begeleider.
De instructeurs waren geduldig en de uitleg was duidelijk. De instructeurs die ik had vonden het ook niet erg om iets nog een keertje uit te leggen of nog eens duidelijker te maken. Wel duur voor iemand zoals ik, die niet een groot loon heeft.
De instructeur was vriendelijk en legde de lessen heel goed uit. Nu hopen dat ik slaag voor mijn theorie examen.
De rijinstructeurs zijn heel bekwamen en begeleiden jou doorheen de lessen zeer goed. Ook voor het praktijk examen overlopen ze alles wat je moet kennen/kunnen. Dit helpt heel veel, ik ben ook van de eerste keer geslaagd. Rijschool Otto is een aanrader!
De lessen op zich waren in orde en duidelijk, niks mis mee. Wat op niks trok was dat ik me heb ingeschreven voor lessen van maandag tot en met donderdag. Op woensdagavond vertelt de leeraar opeens dat de laatste les niet op donderdag maar op vrijdag doorgaat want hij kon donderdag niet. Dit trekt op niks. Dit zou aangegeven moeten zijn bij het inschrijven.
Verschillende instructeurs gehad die elk op hun eigen manier me veel bijleerden over rijden en rijgedrag. Tips en tops werden goed gecommuniceerd en waren relevant. Voelde me nooit ongemakkelijk of schuldig als ik iets fouts deed.
Aangename instructeurs Fijne begeleiding
Alles werd heel goed uitgelegd en verliep heel soepel.
De instructeur stelde me gerust en ik voelde me echt op mijn gemak.
Duidelijk en nemen de tijd
. Vlotte communicatie, handig zelf datums uit te kiezen op de website. Begeleiders zijn top, alles word correct op een leuke manier uitgelegd. Aan iedereen aan te raden
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.