zeer goede instructeurs, kleine opmerking voor de iets wat oudere dame achter de info balie, vriendelijk en behulpzaam maar kan soms vrij kort en stevig uit de bocht komen.. maar dat maakt ze daarna weer goed door haar professionele kennis..
In tussen bij Fury code voor 125cc , volledig motorrijbewijs , theorie +vak , omneuvers cE behaald . Deze week nog examen doen openbare weg cE. Steeds wordt je goed ontvangen afspraken worden na geleefd. Instructeurs doen allemaal hun uiterste best elk op hun manier om het beste in jou naar boven te halen. Voertuigen staan steeds netjes klaar en rijden goed.
Gedreven begeleiders - stipte start van de opleidingsmomenten - veel praktische tips - uitstekend voertuig
Bedankt voor de hulp met het behalen van mijn rijbewijs C
Aangenaam, leerrijk
Zeer goede instructeur, vriendelijke ontvangst!
Van de eerste les tot het examen allemaal vlot verlopen.
Een betere rijschool kan je u niet wensen super vriendelijk en behulpzaam
Het is zeer snel te begrijpen hier. Zeker een aandader en heel toffe mensen
Ze zijn zeer vriendenijk leggen alles super goed uit. Zeker een rijschool waar ik terug naar zou gaan.
Beste 3 dagen achter elkaar opleiding maneuvre en vakbekwaamheid rijbewijs D met examen de 3 de dag is eigenlijk teveel . Was er wel door maar .. Als je s'avonds niks te doen hebt gaat dat voor de vakbekwaamheid te studeren . Voor mij was dat behoorlijk stevig toch . misschien heeft mijn leeftijd er ook wel mee te maken hé ( 54 J) apropo : wou ik effe meedelen .
Na tien lesuren voor mijn c rijbewijs was ik meteen geslaagd. Ik heb drie verschillende instructeurs gehad wat een goede zaak was op verschillende inzichten. Ze hebben alles in goede banen geleid en zijn allemaal vriendelijk. Dankjewel!
Eerst een aanrijding tegen boom (achterruit stuk) .Had opvoorhand wel gevraagd aan de instructeur om bij de vorige oprit te draaien, stond niks in de weg en ruimte genoeg. Toch wou hij de smalle met 2 zijdelinkse bomen gebruiken om terug te draaien. Hij zag en zei zelfs op de achteruitcamera dat het in orde was , tot de knop van de boom tegen de achteruit insloeg. Daarna heeft hij een heel ander verhaal aan zijn hoofdinstructeur die mij meermaals uitshold "dat moet je niet doen bij Carolus en weet je wat dit kost" en ik mocht en kon mijn verhaal niet overbrengen.Daarna ging de hoofdinstructeur met mij rijden nog steeds gefrustreerd en roepend jij zal gaat dit niet kunnen enz.... Volgens mij zou een instructeur kalm en wel duidelijk zijn bevindingen moeten overbrengen.
Ik heb veel tips gekregen over hoe ik het examen het best kon slagen en daarnaast ook nog veel extra tips over hoe ik mij best kan gedragen op de baan.
Als ouder en oud leerling raad ik deze rijschool aan
Zeer professioneel maar toch een fijne band met de instructeurs
Deze rijschool is zeker een aanrader. Zeer goede instructeurs die je de rijkunsten aanleren met veel plezier. Voor het onthaal ook een pluim om mee te zoeken naar oplossingen ivm datums regelen voor de lessen en examens.
Altijd stipt, lesgevers altijd rustig en to the point. Het waren stressvrije lesmomenten.
Eén min puntje vind ik persoonlijk. Dat het jammer is dat je soms met twee leerlingen bent voor 1 instructeur en toch evenveel betaald. De instructeur moet dan zijn “ aandacht “ door 2 verdelen. Terwijl de nodige tijd die je hebt is echt nodig is om te oefenen.
Op korte tijd met de goede begeleiding die to the point was en in detail waar nodig. Zowel in theorie als in de praktijk zeer goed begeleiding van iedereen. Ook goede opvolging op administratief vlak. Zeker aan te bevelen als je snel een goed resultaat wil boeken.
Heb alles gehaald bij deze rijschool behalve de moto. Moest je een rijschool zoeken kan ik deze ten zeerste aanbevelen.
Zeer bekwame leerkrachten. Goedkoop cursus en praktijk.
De afspraken zijn duidelijk en makkelijk te maken. Tijdens de rijles krijg je duidelijke instructies en ze laten ook zien wat ze bedoelen en verwachten van je. Ze zijn vriendelijk en correct.
De instructeur Eric is een heel rustige instructeur die alles echt goed uitlegt
Super toffe lesgevers met veel geduld. Enkel redelijk prijzig maar ben er super goed verder geholpen.
Lammerdries 2
2440 Geel
Waarom kiezen voor Fury? Een gespecialiseerde rijschool voor vrachtwagens, bussen en motoren Een team van gemotiveerde en zeer bekwame instructeurs Een eigen oefenterrein vlak naast het examencentrum Lessen op een kopie van het examenparcours Individuele afspraken voor rijbewijsopleiding op maat van uw agenda Aandacht voor veiligheid, behendigheid, maar ook ecologisch rijden Nascholingen en opfrissingscursussen beschikbaar Tot 30% terugbetaling van de opleidingskost via de KMO-portefeuille De perfecte mix tussen voorbereiding op een examen en voorbereiding op het beroepsleven
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.