Filters

8

Goed bedrijf en eerlijk

Gewoon goed en eerlijk

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitgebreid te woord gestaan, maar eigen onderzoek blijkt noodzaaklijk.

Ik ben uitgebreid en netjes te woord gestaan. De medewerker heeft een filmpje met me bekeken om te kijken of het bankje technisch gemonteerd kon worden in mijn Relault Express van '23. Dat kon. Alleen de elektrische versterking van de 3de gordel was dan niet van toepassing, omdat dit niet voorbereid was. Ik moest wel de verzekering even inlichten vertelde hij, voor de aanpassing van 2 naar 3 personen. Oh, dat is goed om te weten zei ik. Moet ik ook naar de RDW? Vroeg ik? Nee, dat was niet nodig. Oh, oke (vreemd dacht ik). Nou, het verhaal was dus heel anders. De RDW bleek zelfs niet eens het startpunt te zijn, maar de producent van mijn nog jonge auto! Ik moest een document aanvragen of mijn nog behoorlijk nieuwe auto wel veilig genoeg was, om van 2 een 3-zitter te maken. Daarna kwam de rest van het verhaal. De kolom waar de 3de gordel aan zat, zat vol met schroefdraad voor de bevestiging. Dat had ik niet gezien. Daarvoor zou, in verband het het glas, dus of een ander tussenschot in de auto moeten, of er zouden een paar schroefdraden weggeslepen moeten worden. De elektrische voorbereiding van de versterking van de derde gordel zou daadwerkelijk wel moeten, want die is gekoppeld aan de airbag, die er ook nog ingebouwd zou moeten worden. De moed zakte mij min mijn schoenen toen ik dat allemaal hoorde. Maar ik had mazzel. Omdat ik iemand anders aan de telefoon kreeg om te vragen of ik het ongebruikte bankje retour mocht brengen, werd in eerste instantie gezegd dat er een x% op gekort zou worden. Maar toen ik het verhaal uitgelegd had, vond deze meneer dat ik het bankje wel tegen de volledige aanschafprijs retour mocht brengen. Mazzel achteraf, want ik zou eigenlijk vragen om de verkoper die mij het bankje verkocht had. Toen ik met hem sprak bij het retour brengen, zei hij dat hij dat niet gedaan. Het was mijn verantwoordelijkheid om mijzelf goed te laten voorlichten. M.A.W. een half verkoop verhaal op de mouw spelden is wel oké?

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer goede service

Snuverink is een goed en eerlijk bedrijf. Zijn goed bereikbaar, denken echt met je mee en heel behulpzaam. We maken het helaas wel eens anders mee bij de onderdelenlijn, dus het mag zeker gezegd worden dat er ook eerlijke bedrijven zijn. Mocht het zich voordoen in de toekomst dan zullen we zeker nogmaals bij dit bedrijf onderdelen bestellen!

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer aan te raden

Mijn bestelling had ik binnen 2 dagen in huis en was netjes verpakt.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed geregeld

Op tijd geleverd

  • Aanbevelen? Ja
10

Super bedrijf

Motor keurig met kabelboom, niets afgeknipt zo hoort het

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima service

Top

  • Aanbevelen? Ja
10

Snelle, correcte service met goede onderdelen

- Snel - Correct - Overzichtelijk - Goede onderdelen

  • Aanbevelen? Ja
10

Comanda ok

Comanda a ajuns foarte repede si corespunde cu codurile pieselot

  • Aanbevelen? Ja
10

Super service

Ik had een slot besteld maar was de verkeerde die ik kreeg. Bleek twee type te zijn. Na een mail kreeg ik netjes de juiste opgestuurd.

  • Aanbevelen? Ja
6

Damaged package

Hello, I exchanged several emails requesting that the brake caliper be properly protected with bubble wrap to prevent shocks and damage as the item is heavy. Only simple cardboard was placed in the package without any protection for the brake caliper. Upon receiving the package, the outer cardboard box was torn, with the brake caliper exposed outside the box.

  • Aanbevelen? Ja
8

prima

Prima goed werkend onderdeel voor een scherme tarief

  • Aanbevelen? Ja
10

GOED NETJES EN SNEL

SPULLEN DIE IK BESTELD HEB ZIJN SNEL GELEVERD

  • Aanbevelen? Ja
9

prima, snel en duidelijk

Snel en duidelijk, prima zo.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed

Was haast mee volgende dag in huis goed geregeld

  • Aanbevelen? Ja
9

Netjes geholpen

Ik was op zoek naar een deurrubber en ben bij Snuverink terecht gekomen. Ik ben netjes via berichten contact geholpen en heb zo mijn onderdeel gevonden. Of het gaat passen moet ik nog afwachten want het gaat in januari pas in de auto maar de service was prettig en je wordt goed op de hoogte gehouden van levering.

  • Aanbevelen? Ja
10

Excelente

Bastante competentes e profissionais.

  • Aanbevelen? Ja
10

Perfekte levering

Topprodukt , alles zat erbij voor bevesting en materiaal in topconditie , snelle levering . Ik weet waar ik volgende keer wil bestellen . Grts.

  • Aanbevelen? Ja
10

Top

Een prima bedrijf alle afspraken na gekomen kom zeker terug top dank u

  • Aanbevelen? Ja
7

alles ok.

alles ok.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima en op tijd

Top

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service

Mooie spullen garantie netjes afgehandeld

  • Aanbevelen? Ja
10

Perfect professioneel

Onderdeel was beschermend ingepakt, en was zoals op de foto’s. Na een vraag heb ik snel een reactie gekregen. Ik zal nog met deze in de toekomst samenwerken als ik weer een onderdeel nodig heb.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed geregeld

Mijn evaring was/is gewoon zo als het hoort

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldig

Snel correct en eerlijk

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Kamerlingh Onnesstraat 15

7271AZ Borculo

+31 (0)545 27 20 64

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.